FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 
28-03-17 21:13  Odp: [N] P-39 D/N Airacobra wyd. AH
Bizon 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


 - 8

QN nie wiem o co masz problem. To już nie mogę sobie napisać jakie bym chciał?
Ja np lubię wszystko co polskie.
Tak jak napisał Halogen, to taka forma żartu. Patrząc ekonomicznie na politykę wydawniczą wiem, że wydawca raczej nie podejmie tego tematu.

Tak, że nie ma o co się wkurzać.

--
Im trudniejsza jest walka, tym większe będzie zwyciestwo!
"w życiu jest dobrze, gdy jest dobrze i nie dobrze, bo gdy jest tylko dobrze to niedobrze"

 
28-03-17 21:52  Odp: [N] P-39 D/N Airacobra wyd. AH
killy9999 



Na Forum:
Relacje z galerią - 14
Galerie - 1


 - 9

Szczęśliwie udało mi się zakupić ostatnio Airacobrę z KW, więc halowa jest mi niepotrzebna. Co nie zmienia faktu że chętnie obejrzę zdjęcia arkuszy jak ktoś już kupi.

Coraz mniej podoba mi się pomysł wydawania dwóch modeli tej samej maszyny w jednym zeszycie. Wygląda na to że pan Haliński postanowił kasować za każdy zeszyt w okolicach 80PLN i jeśli model jest za mały żeby usprawiedliwić taką cenę to wydaje dwa razy to samo. No cóż, pozostaje głosować portfelem.

W kwestii malowania zgadzam się całkowicie z Qniem i piotterem. Podobny temat wyszedł przy okazji Super Cobry z Answeru, gdzie też proponowano jakąś egzotykę.

--
Ukończone: Bristol Beaufighter TF Mk.X, Hawker Tempest Mk. V, CR.714 C1 Cyclone, F4F Wildcat, Hawker Hurricane Mk I, DH-82A Tiger Moth, Curtiss Tomahawk Mk. IIB, P-38H Lightning, P-47 D-11 Thunderbolt, A-10 Thunderbolt II, Su-47 Berkut, PW-5 Smyk, Bachem Ba 349 Natter, M5A1 Stuart VI, U-boot Seehund

 
28-03-17 21:56  Odp: [N] P-39 D/N Airacobra wyd. AH
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Sorry przecież nikt tu na poważnie nie chciał polskiego malowania.

 
28-03-17 21:58  Odp: [N] P-39 D/N Airacobra wyd. AH
Kalafior 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 9
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 5

"Coraz mniej podoba mi się pomysł wydawania dwóch modeli tej samej maszyny w jednym zeszycie. Wygląda na to że pan Haliński postanowił kasować za każdy zeszyt w okolicach 80PLN i jeśli model jest za mały żeby usprawiedliwić taką cenę to wydaje dwa razy to samo. No cóż, pozostaje głosować portfelem."

Przemawia do mnie twoja teoria. Obawiam się, że masz rację. Niemniej jednak przyznać trzeba, że zabieg do pewnego stopnia sprytny. Do pewnego, bo jak powiedziałeś, zagłosujemy portfelem.

 
29-03-17 07:44  Odp: [N] P-39 D/N Airacobra wyd. AH
kRis155 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
 

Dwóch różnych modeli i tak nie skleję. Zrobić jeden z jednej wycinanki też mi się raczej nie udaje.
Więc ja wolałbym już chyba aby te dwa modele były takie same. Miałbym chociaż zapasowe części.

 
29-03-17 08:31  Odp: [N] P-39 D/N Airacobra wyd. AH
Fotogrimes   

Sprawdził już ktoś czy kolor ramki owiewki jest zgodny z oryginałem i stopień wyblaknięcia farby odpowiada okresowi między wyprodukowaniem a czasem używania maszyny? :P
No i ta cena...80zł Ja kupiłem 2 stare cobry za 40zł :P

 
29-03-17 08:38  Odp: [N] P-39 D/N Airacobra wyd. AH
Black_Cat 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 5
 

Moim skromnym zdaniem, jeśli ktoś lubi budować jeden model w kilku wersjach malowania to fajnie.

Ja bym wolał mieć dwa modele w różniących się wersjach. Nawet jeśli różnica jest nie znaczna. Powiedzmy P 39C i P 39D. Wtedy pewnie też bardziej byłbym skłonny do zapłaty 80 zł bo wiem, że mam 2 "różne" modele.

--
Wielka Wojna na lądzie: Jeffery-Poplavko
Wielka Wojna w powietrzu: Morane Saulnier G , Nieuport 17

 
29-03-17 09:29  Odp: [N] P-39 D/N Airacobra wyd. AH
Rafael 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6


 - 2

Amerykanska z bialym ogonem, a radziecka w zimowym kamuflazu. I taki zestaw bylby OK...

--
Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)

 
29-03-17 09:52  Odp: [N] P-39 D/N Airacobra wyd. AH
Barbarossa 

 

Ktoś widział/wie co to za rosyjskie malowanie?

Jak ktoś dorwie to proszę o arkusze.
Dyzio? Może być w osobnym temacie ;)

--
per aspera ad astra...

 
29-03-17 09:57  Odp: [N] P-39 D/N Airacobra wyd. AH
Perez69 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

No i jest ruskie malowanie tak jak chciałem !

--
"W odpowiednim wieku, trzeba rzucić tą pasję - ja rzuciłem i wracam"

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024