FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 8 z 28Strony:  <=  <-  6  7  8  9  10  ->  => 
07-02-17 22:33  Odp: [Z] Amerykański lotniskowiec USS „HORNET” (CV-8) skala 1:200 - made by SZKUTNIK
szebi 



Na Forum:
Relacje z galerią - 11
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

A kiedy trojaczki czterokominowe? Bo zamówienie złożone, a tu dalej cicho :)

--
Stocznia w Kure szykuje się do prac....
GG: 2022578

 
09-02-17 22:33  Odp: [Z] Amerykański lotniskowiec USS „HORNET” (CV-8) skala 1:200 - made by SZKUTNIK
Raziel_3 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Przejrzałem raz jeszcze zapowiedź i nie natrafiłem w niej na jakże ważną informację: kiedy planujecie wydać ten model? Tak orientacyjnie. I kwartał? Koniec roku?

--
gotowe: Sd.Kfz 251 A WURFRAHMEN 40 | XP-61E | JAGDPANZER IV Ausf. F |StuG 40 F OSTKETTEN | | W budowie: Papegojan (40%), Kongo (95%), Pt 31 (10%),Me 262B-1a/U1 (45%)

 
09-02-17 22:45  Odp: [Z] Amerykański lotniskowiec USS „HORNET” (CV-8) skala 1:200 - made by SZKUTNIK
arek1981 

Na Forum:
Galerie - 1


 - 1

Raziel_3 - Pierwsze zdanie w tym wątku - wiosna 2017

 
23-02-17 18:45  Odp: [Z] Amerykański lotniskowiec USS „HORNET” (CV-8) skala 1:200 - made by SZKUTNIK
siedem   

Witam.
Wiem, że model zapowiadany jest na wiosnę, ale ponieważ jest to dla mnie temat marzenie to niecierpliwie sie przeokropnie :-) Czy można wiedziec, czy termin wydania jest bliższy poczatkowi czy końcówce wiosny? :-)
Drugie pytanie, czy jest lub będzie strona wydawnictwa na której będą prezentowane nowości/zapowiedzi?
Trzecia sprawa, ponieważ przygotowaliscie dużo dodatków do modelu, może by pomyśleć o owiewkach do samolotów wytloczonych z przezroczystego tworzywa/żywicy?
Z góry dziękuję za odpowiedź :-)

--
--
Pozdrawiam Marcin

 
24-02-17 22:48  Odp: [Z] Amerykański lotniskowiec USS „HORNET” (CV-8) skala 1:200 - made by SZKUTNIK
SZKUTNIK 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Ahoj!

siedem: Odpowiadam

1) Termin wydania modelu bliższy początkowi wiosny niż końcowi.

2) Strona wydawnictwa będzie. Na Facebook'u coś tam też będzie. Zapowiedzi i nowości Szkutnika są i będą prezentowane na forach modelarskich, więc aby się o tym dowiedzieć nie koniecznie trzeba włazić na stronę www wydawnictwa.

3) przezroczyste owiewki do samolotów w skali 1:200?????
W modelu USS Hornet samoloty nie posiadają wnętrza, więc nie wiem czy to jest sens.
Temat owiewek jak najbardziej warty zastanowienia i przeanalizowania.

--
Pozdrawiam SZKUTNIK
szkutnik-model@wp.pl
Tel. 728 103 661

 
25-02-17 08:28  Odp: [Z] Amerykański lotniskowiec USS „HORNET” (CV-8) skala 1:200 - made by SZKUTNIK
ABC 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

Gdzieś kiedyś widziałem takie owiewki do samolotów z jakiegoś lotniskowca z domu bumagi. To nie jest kwestia wnętrza samolocików ale jak się robi model na wypasie to papierowe szkiełka to porażka.

 
25-02-17 09:26  Odp: [Z] Amerykański lotniskowiec USS „HORNET” (CV-8) skala 1:200 - made by SZKUTNIK
siedem   

Może, żeby bardziej sprecyzować chodziło mi o takie przezroczyste imitacje owiewek jakie są stosowane w plastikowych modelach lotniskowców i samolotów do nich. Nie chodzi mi o takie owiewki jakie stosuje się w skali 1:33, tylko całe przezroczyste kawałki tworzywa w kształcie owiewki.

--
--
Pozdrawiam Marcin

 
25-02-17 09:56  Odp: [Z] Amerykański lotniskowiec USS „HORNET” (CV-8) skala 1:200 - made by SZKUTNIK
SZKUTNIK 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Ahoj!

siedem: Tak jak już wspomniałem - zastanowimy się nad takim dodatkiem również :-)
Z obramowaniem (szkieletem) owiewek wyciętych laserem nie ma najmniejszego problemu.

Pozdrawiam

Post zmieniony (25-02-17 10:22)

 
25-02-17 20:47  Odp: [Z] Amerykański lotniskowiec USS „HORNET” (CV-8) skala 1:200 - made by SZKUTNIK
ADAM 12 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 6
Galerie - 1
 

Dzisiaj w Rypine była rozmowa na ten temat przy wycinance, jest to do zrobienia, kwestia wykonania odpowiedniego kpytka :) A już szałem by było jakby wydrukować na folii ramki i dopiero wytłoczyć.... ale mnie fantazja poniosła. Przyznam, że temat samolocików w 1/200 mnie bardzo wciągnął i kto wie może się skuszę na wykonanie domowej roboty maszynki próżniowej.

PZDR

--
Ruto88 ;)
Barwionka RZĄDZI
Forumowym napinaczom, mówimy stanowcze weź się za klejenie :)

 
25-02-17 21:31  Odp: [Z] Amerykański lotniskowiec USS „HORNET” (CV-8) skala 1:200 - made by SZKUTNIK
Jarod 



Na Forum:
Galerie - 1
 

Adam, kolejny raz zapytam "czy rzeczywiście przy skali 1:200 jest sens produkować taki dodatek" nie wystarczy owiewkę z wycinanki odpowiedni pokolorować (byle nie kolor niebiesko-biały) i zwaloryzować.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 8 z 28Strony:  <=  <-  6  7  8  9  10  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024