FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 9Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 
14-03-17 19:28  Odp: [R] Bf 110 G-2 Military Model
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

Jak zawsze fajnie.
Tylko... wcześniejsze fotki zniknęły... ( czy tylko u mnie?).

--
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.

 
14-03-17 19:35  Odp: [R] Bf 110 G-2 Military Model
IJN Łukasz 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 1
Galerie - 18


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Z tym fotobaketem mnie zabiłeś. Wcześniej osłoną silnika i śmigłem. Czyli dwa razy :D

--
Optymista myśli, że świat stoi do niego otworem,
Pesymista wie co to za otwór ...


W stoczni:
IJN Fuyuzuki

Galerie :

IJN Chikuma ,
IJN Ise , IJN Akagi , IJN Yahagi , IJN Yugumo , IJN Hiei , IJN Ishigaki , IJN Shimushu , IJN Tama , IJN Kiji ,
IJN Kitakami , IJN Akitsushima , IJN Akizuki , IJN Hiburi ,
IJN Hatsushimo , IJN Isuzu .

 
30-03-17 19:28  Odp: [R] Bf 110 G-2 Military Model
Cordel 

Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 3
Galerie - 2
 

Siemka :)

Prace ostatnio stoją, czasu mało i ciężko było się jakoś zmotywować by gotowe zdjęcia wrzucić...
Tablica przyrządów. Oczywiście sposób wykonania nijak ma się do rzeczywistości, ale upodobnić jej bardziej do oryginału mi się nie chciało. Już wystarczająco ugrzązłem przy tym modelu ^^ Może za to dla kół zrobię wyjątek :D



Siedzisko strzelca swego czasu chciałem przerabiać na coś w stylu tego, co zrobił Laszlik. Na pierwszy rzut oka wersja z wycinanki nijak się miała do większości zdjęć w krążących po necie. Ale swego czasu natknąłem się na takie: http://4.bp.blogspot.com/-tbHM5BaFo7o/U9bMpaC6kmI/AAAAAAABFI8/C_p-5m1FQiM/s1600/Me-110_gunner_Russia.jpg
i zostałem przy ulubionym standardzie :P Przy okazji szacun dla projektantów za podejście do modelu.





To tyle na dziś :) Powoli kończą mi się fotki z kokpitu..
Co do znikających zdjęć- rzeczywiście przez chwilę ich nie było, ale teraz powinno być już dobrze.

Pozdrawiam

--

 
31-03-17 06:51  Odp: [R] Bf 110 G-2 Military Model
Kurt 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 7


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 8


 - 3

Człowiek coś tam sobie ulepi i jest zadowolony że mu tak ładnie wyszło potem poogląda sobie taką relację jak ta i czar pryska.Piękny model budujesz obserwuje i podziwiam.

--
"Czasami lepiej milczeć i sprawić wrażenie idioty, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości. "

Śmigłowce i inne ulepki
Modele Kurta

 
31-03-17 07:55  Odp: [R] Bf 110 G-2 Military Model
Black_Cat 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 5
 

Pięknie :)
bardzo miło popatrzeć:)

--
Wielka Wojna na lądzie: Jeffery-Poplavko
Wielka Wojna w powietrzu: Morane Saulnier G , Nieuport 17

 
31-03-17 10:12  Odp: [R] Bf 110 G-2 Military Model
IJN Łukasz 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 1
Galerie - 18


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Kurt w samo sedno. :D

--
Optymista myśli, że świat stoi do niego otworem,
Pesymista wie co to za otwór ...


W stoczni:
IJN Fuyuzuki

Galerie :

IJN Chikuma ,
IJN Ise , IJN Akagi , IJN Yahagi , IJN Yugumo , IJN Hiei , IJN Ishigaki , IJN Shimushu , IJN Tama , IJN Kiji ,
IJN Kitakami , IJN Akitsushima , IJN Akizuki , IJN Hiburi ,
IJN Hatsushimo , IJN Isuzu .

 
22-10-17 17:08  Odp: [R] Bf 110 G-2 Military Model
Cordel 

Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 3
Galerie - 2
 

Witam wszystkich po dłuższej przerwie w relacji :)
Tego lata nie udało mi się kto wie ile posklejać, podczas pracy przy modelu również zdarzają mi się dłuższe przestoje, ostatnio utknąłem przy skrzydłach. Samolot od dłuższego czasu powinien stać gotowy na półce, no ale...
jeszcze przynajmniej kilka miesięcy będzie zajmował miejsce na macie ^^
Dziś tylko zdjęcia lewej burty. Jak na taką powierzchnię to wiele klejenia nie było.





Odkąd photobucket zaczął się sypać planowałem przerzucić się na coś innego, padło na flickr. Jeszcze nie do końca ogarnąłem tę stronkę, ale mam nadzieję, że przykrych niespodzianek nie będzie :D

Dziękuję za miłe komentarze,

Pozdrawiam

--

 
22-10-17 19:18  Odp: [R] Bf 110 G-2 Military Model
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

Super, że podjąłeś dalszą pracę nad modelem!

--
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.

 
28-10-17 11:45  Odp: [R] Bf 110 G-2 Military Model
Cordel 

Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 3
Galerie - 2
 

Witam :)

Dziś prawa burta, tu jeszcze mniej się dzieje ^^





A tu już zamontowana do szkieletu. Już tak pusto na niej nie jest :P





Zapomniałem zrobić zdjęcia z przyklejoną drugą burtą, cyknę kiedyś przy okazji. Wygląda na to, że w końcu wyjdę z relacją poza kabinę.
Do reszty detali- karabinu, celownika i jeszcze kilku wystających elementów wrócę później.

Pozdrawiam

Ps: Albo mam zwidy, albo znowu wcięło część zdjęć :/ Tym razem, co ciekawe zniknęły same duże, miniaturki widzę....

--

 
28-10-17 18:08  Odp: [R] Bf 110 G-2 Military Model
killy9999 



Na Forum:
Relacje z galerią - 14
Galerie - 1


 - 9

Elegancka robota. Szczególnie pasy amunicyjne robią wrażenie - rewelacyjnie ukształtowane! A stare zdjęcia faktycznie poznikały. Cóż, photobucket.

--
Ukończone: Bristol Beaufighter TF Mk.X, Hawker Tempest Mk. V, CR.714 C1 Cyclone, F4F Wildcat, Hawker Hurricane Mk I, DH-82A Tiger Moth, Curtiss Tomahawk Mk. IIB, P-38H Lightning, P-47 D-11 Thunderbolt, A-10 Thunderbolt II, Su-47 Berkut, PW-5 Smyk, Bachem Ba 349 Natter, M5A1 Stuart VI, U-boot Seehund

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 9Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024