FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 9 z 10Strony:  <=  <-  6  7  8  9  10  -> 
20-02-17 22:11  Odp: [sonda]Malo znane wydawnictwa
andy 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 18
Galerie - 5


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23


 - 23

Trafiłem wycinankę nr 2 z serii poświęconej historii ubioru i orłów Wojska Polskiego, przedstawiającą trzy pułki jazdy Powstania Listopadowego. Zawiera Pułk Ułanów, Pułk Krakusów i Pułk Mazurów. Trzy plansze formatu A4 do wycinania oraz rys historyczny.


--

Post zmieniony (20-02-17 22:12)

 
20-02-17 23:37  Odp: [sonda]Malo znane wydawnictwa
megami   

Wydawnictwo Studio Aga - pojawiają się bardzo rzadko na Alledrogo jako nowe więc prawdopodobnie jest nakład u wydawcy - ktoś z was wie więcej kto tym handluje? Kreda A4. Wydali:

1) Niszczyciel USS Gendreau
2) Czołg T-70
3) Krążownik USS San Diego (był ostatnio na Alledrogo ktoś mi zwinął sprzed nosa)

Post zmieniony (20-02-17 23:39)

 
21-02-17 00:22  Odp: [sonda]Malo znane wydawnictwa
Cypis2012   

Wydawnictwo HERBIX wydało kiedyś w skali 1:200 zamek krzyżacki Radzyń Chełmiński. Czy może ktoś z Was ma ten model ?

 
21-02-17 12:15  Odp: [sonda]Malo znane wydawnictwa
Sven 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 2
Galerie - 6


 - 3

Tak, mam sklejony, patrz galeria.

--
Sven

HMS Ark Royal

 
21-02-17 14:57  Odp: [sonda]Malo znane wydawnictwa
Zajonc Poziomka 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 1
Galerie - 7


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 2

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Okładki do Studio AGA

A model zamku w Radzyniu Chełmińskim to wydał HERBIK
opracowanie modelu Janusz Kazimierz Wiśniewski


--
Każdy kilogram obywatela z wyższym wykształceniem szczególnym dobrem narodu.

 
15-07-17 18:39  Odp: [sonda]Malo znane wydawnictwa
andy 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 18
Galerie - 5


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23


 - 23

Znalazłem jeszcze takie cudaki


--

 
15-07-17 21:37  Odp: [sonda]Malo znane wydawnictwa
JKorjat 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 31


 - 3

mozesz pokazac wnetrze tego budownictwa ludowego? bardzo ciekawi mnie co jest w srodku.

--
Si vis pacem, para bellum

 
15-07-17 22:39  Odp: [sonda]Malo znane wydawnictwa
MK747 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

Witam
Nie wiem czy już było, ale znalazłem coś, co być może zainteresuje budujących modele kolejowe. To wycinanka DELTA-te autor Pan Tadeusz Dąbrowski. Można z niej zbudować parowóz T4-1315 oraz dwa wagony osobowe GUSTROW 1987 i GORLITZ 1905.
Cały zestaw pochodzi z sochaczewskiej kolei. Opracowanie jest na papierze kredowym i wygląda bardzo zachęcająco :) Do tej pory nie zdecydowałem się na pocięcie gdyż mam tylko jeden egzemplarz. Nigdy też nie widziałem jej sklejonej.

 
16-07-17 05:37  Odp: [sonda]Malo znane wydawnictwa
andy 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 18
Galerie - 5


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23


 - 23

Budownictwo Ludowe to tylko przykład okładki, nie posiadam modelu.

 
16-07-17 07:34  Odp: [sonda]Malo znane wydawnictwa
andre   

Andy napisał:Trafiłem wycinankę nr 2 z serii poświęconej historii ubioru i orłów Wojska Polskiego. Ja z tego wydawnictwa pamiętam wydaną wycinankę bitwy pod Wiedniem (nie wiem jaki nr).Była dość dawno ja miałem wtedy 12 - 13 lat ( a zakupiłem ją na jakim wyjeździe kolonijnym) .Oprócz Wojska Polskiego też była horda Turecka.Z tego co pamiętam to były też armaty i namioty polowe.Skleiłem to wtedy do szkoły (żeby podnieść ocenę z historii ) i wyszła nawet spora makieta.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 9 z 10Strony:  <=  <-  6  7  8  9  10  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024