FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 7Strony:  <-  1  2  3  4  5  ->  => 
16-02-17 18:21  Odp: [N] Mig-29 Mały Modelarz 7-8-9/2013
Art 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 27


 - 8

Jezeli konstrukcja okapotowania i oblachowania silników będzie kopią tego czegoś poniżej, to szkoda kasy. Lepiej niech Hal wyda na nowo w lepszym malowaniu (a co tam, podłożę się i narażę od czasu do czasu :))




--
W budowie: STS Lwów; Pancernik Borodino; Wodnosamolot PBY CATALINA; Czołg MERKAVA Mk II;

Zapraszam do: http://art-modele.pl/

 
16-02-17 18:25  Odp: [N] Mig-29 Mały Modelarz 7-8-9/2013
GrubyCzarnyKOT 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 4


 - 6

Art Ty tu nie wyskakuje z tym Twoim Migiem bo wpadnę w depresję :D

 
16-02-17 18:26  Odp: [N] Mig-29 Mały Modelarz 7-8-9/2013
Bizon 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


 - 8

Jestem za by Pan Haliński wydał drugie "poprawione" wydanie MiG-29 w w/w malowaniu lub w malowaniu nr samoloty np 111 / 115 / 40

--
Im trudniejsza jest walka, tym większe będzie zwyciestwo!
"w życiu jest dobrze, gdy jest dobrze i nie dobrze, bo gdy jest tylko dobrze to niedobrze"

 
16-02-17 22:07  Odp: [N] Mig-29 Mały Modelarz 7-8-9/2013
GrubyCzarnyKOT 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 4


 - 6

A co w tym pierwszym jest nie tak?
Nic nigdy nie obiło mi się o uszy.
Zaciekawiłeś mnie Bizonie :)

 
17-02-17 11:52  Odp: [N] Mig-29 Mały Modelarz 7-8-9/2013
plewus 



Na Forum:
Relacje w toku - 1


 - 1

Witam,
czy ktoś z Warszawiaków może się już wypowiedzieć o modelu i/lub pokazać przykładowe zdjęcia modelu? :)

--
Let the sick ones down, the bells will ring
Put pennies on the eyes, let the dead men sing
Blackbirds following me
I'm digging out my grave
They close in, swallowing me
The pain, it comes in waves
I'm getting back what I gave

 
17-02-17 12:12  Odp: [N] Mig-29 Mały Modelarz 7-8-9/2013
Perez69 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

Ja dzisiaj będę prawdopodobnie po drodze do pracy jechał go kupić do Redakcji MM, więc wieczorem mogę wrzucić ewentualne zdjęcia, tak Ok 23:00

--
"W odpowiednim wieku, trzeba rzucić tą pasję - ja rzuciłem i wracam"

 
17-02-17 12:21  Odp: [N] Mig-29 Mały Modelarz 7-8-9/2013
killy9999 



Na Forum:
Relacje z galerią - 14
Galerie - 1


 - 9

Ja bym z chęcią rzucił okiem na arkusze. Nie zdziwię się jeśli dodano komory podwozia - w końcu kiedyś już tak robiono, np. z modelem A-10.

Ciekaw też jestem co jest nie tak we wcześniejszych wydaniach MiGów 29 - w tym od Hala i w tym od MM.

--
Ukończone: Bristol Beaufighter TF Mk.X, Hawker Tempest Mk. V, CR.714 C1 Cyclone, F4F Wildcat, Hawker Hurricane Mk I, DH-82A Tiger Moth, Curtiss Tomahawk Mk. IIB, P-38H Lightning, P-47 D-11 Thunderbolt, A-10 Thunderbolt II, Su-47 Berkut, PW-5 Smyk, Bachem Ba 349 Natter, M5A1 Stuart VI, U-boot Seehund

 
17-02-17 12:38  Odp: [N] Mig-29 Mały Modelarz 7-8-9/2013
Kalafior 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 9
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 5

Do stolicy jeszcze nie doleciał. A daleko jakby nie miał. Pewno do poniedziałku nie przyziemi.

 
17-02-17 17:16  Odp: [N] Mig-29 Mały Modelarz 7-8-9/2013
TRH 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 25


 - 5

Co do MiG-a od Hala to słyszałem opinie, że jest za mało łaciaty i drogi ... innych negatywnych nie słyszałem, więc może o to chodzi :) Mi osobiście to malowanie nie przeszkadza :P

Co do wcześniejszych MiG-ów z MM-a. Generalnie są to modele mocno uproszczone, bez wnęk podwozia. Także sama sylwetka jest uproszczona. No i są niebieskie u dołu.

Dla początkującego lub kogoś kto chce mieć prostego "29" model ok. Sam kleiłem go chyba 3 razy - 2 razy pierwsze wydanie i raz drugie wydanie. Ale jeśli komuś zależy na w miarę wiernym odwzorowaniu oryginału to już nie bardzo.

Pożyjemy, zobaczymy co nam tym razem zafundowano :)

--
Podkarpacka Inicjatywa Wielbicieli Kartonowych Obiektów
TRH Paper Models - facebook

Na warsztacie:
USS "Gambier Bay" (CVE-73)
MiG-29A

 
17-02-17 21:56  Odp: [N] Mig-29 Mały Modelarz 7-8-9/2013
Hator   

TRH,
MM chyba wydał 3 razy MiGa-29, z tego, co kojarzę.

--
Pozdrawiam, Marcin
KARTONOWY TUR

Plac budowy: roboty wstrzymane

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 7Strony:  <-  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024