FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 7 z 8Strony:  <=  <-  4  5  6  7  8  -> 
15-02-17 15:01  Odp: [N] AH-1W Super Cobra / Answer
megami   

Tak samo można zapytać jak to jest że dobrze się mają specjalistyczne sklepy dla modelarstwa RC? Cena, a właściwie marża na sztuce pozwala im się utrzymać ale chyba nie o to chodzi żeby z modelarstwa redukcyjnego robić zajęcie elitarne tylko dla tych, kogo stać. No i z plastikami sądzę że głównie najtańsze 72 się w miarę jeszcze masowo sprzedaje.

Post zmieniony (15-02-17 15:02)

 
15-02-17 15:12  Odp: [N] AH-1W Super Cobra / Answer
Roli 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 10
 

To może ja pokaże zdjęcia , bo już dostaję biegunki od ciągłego czytania narzekań o cenę . W sumie to też strach pokazać zdjęcia , bo znowu będzie że mało i drogo ........ litości drodzy forumowicze .


Dla mnie temat super . Może Answer skusi się jeszcze na Tigera do kompletu ?

 
15-02-17 18:24  Odp: [N] AH-1W Super Cobra / Answer
GrubyCzarnyKOT 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 4


 - 6

Dziękuję za zdjęcia!!!! Również uważam, że temat super....ale...Czy w modelu nie ma wydrukowanych tablic z opcją przeszklenia ? :)
Jest to niby mały szczegół, który można samemu szybko zrobić, ale chodzi o podejście do klienta znowu :(((
To tak jakby za 60 zł wydać model samolotu, bez dopracowania w postaci np.: braku wnęk podwozia.
Dzisiaj raczej w tej skali nie akceptowalne.
Pozdrawiam :)

 
15-02-17 21:06  Odp: [N] AH-1W Super Cobra / Answer
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Wielkie dzięki Roli za prezentację części arkuszy ? Już jakieś pojęcie o zawartości mamy, oczywiście nic nie zastąpi rozfoliowania modelu w empiku - zakładam, że za jakiś czas tam się pojawi : ))))))

Wielkie dzięki Endrju za ten tekst - sam bym lepiej tego nie napisał, chociaż wielokrotnie pisałem w podobny sposób - nie ogarniam tego ciągłego problemu z dyskusją o cenie i zawartości modelu - no właśnie litości - kupujecie wszystko jak leci - nie patrzycie na cenę i co kupujecie ?!

To gdzie w końcu mamy o tym rozmawiać jak nie na forum kartonowym ?!
Ostatnio okazuje się, że w temacie Nowości i zapowiedzi - NIE, bo zaraz meldują się pracownicy Spółdzielni Pracy Czujność i apelują o czyszczenie tematu : ))))))
W tematach takich jak te, czyli [Nowość] też NIE - no to przepraszam bardzo słabo w takim razie.

Cena tego modelu jest wysoka, ale może być akceptowalna jak zobaczy się co jest w środku, ale nie tylko na zdjęciach, ale właśnie np. w sklepie, czy empiku - będzie nieadekwatna do zawartości to się nie kupi - proste jak budowa cepa.

GCKOT - może to nie wszystkie arkusze ? Rzeczywiście ewentualny brak możliwości przeszklenia tablic nie powinno mieć miejsca w modelu w takiej cenie, w czasach komputerowego projektowania modeli możliwość wykonania przeszklenia tablic to powinien być standard i powiem więcej te czarne nakładki mogły by być zdublowane.

 
15-02-17 21:29  Odp: [N] AH-1W Super Cobra / Answer
Kalafior 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 9
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 5

Nie uważam, że dyskusja o cenie tego modelu to bicie piany. To raczej zwracanie uwagi na odwieczne pytanie - chcą mnie orżnąć czy nie? I w tym przypadku skłaniam się ku wersji "chcą". A czemu tak uważam? U innych wydawców model tej objętości kosztuje poprostu mniej, będąc przy okazji bogatszy pod pewnymi względami, choćby dzięki takiej pierdole jak błyszcząca okładka (która też swoje kosztuje). Takie mój zdanie.

 
16-02-17 07:23  Odp: [N] AH-1W Super Cobra / Answer
Raziel_3 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Answer bardzo zawyża ceny swoich modeli. Cena tego modelu również jest zawyzona. Powinien kosztować max. 40 zł. Ja sobie odpuszczam w obecnej cenie.

--
gotowe: Sd.Kfz 251 A WURFRAHMEN 40 | XP-61E | JAGDPANZER IV Ausf. F |StuG 40 F OSTKETTEN | | W budowie: Papegojan (40%), Kongo (95%), Pt 31 (10%),Me 262B-1a/U1 (45%)

 
16-02-17 12:49  Odp: [N] AH-1W Super Cobra / Answer
GrubyCzarnyKOT 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 4


 - 6

Tak tylko trzeba uważać na Allegro bo w opisach nie jest napisane czy cyfra czy offset.
Dyskusja była już wałkowania.
Sam się wkopałem.
Chętnie bym nabył ten model, ale poczekam aż ktoś wystawi do wymiany najchętniej.
Za 59 zł odpuszczam niestety.

 
16-02-17 16:44  Odp: [N] AH-1W Super Cobra / Answer
GrubyCzarnyKOT 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 4


 - 6

Felipe temat już na prawdę był wałkowany, osobiście uważam, że to sprzedający powinien wszystkiego dopilnować, a ew. kupujący tylko kliknąć licytuj,

Jest taka sytuacja:

Chcę zalicytować model na Allegro.
Do końca zostało 30 minut.
Niestety wcześniej nie mogłem poszperać w ofertach.
Nie jestem pewien czy to cyfra czy offset.
Piszę maila z zapytaniem.
Odpowiedź przychodzi zazwyczaj po połowie dnia :)
(BTW.: od TEGO allegrowicza w zależności od tematu maila- od 1 dnia do tygodnia.)
Niestety nie otrzymałem odpowiedzi i wygrał ktoś inny i jest szczęśliwym nabywcą.

Felipe, więc odpowiedz sobie sam, czy warto informować o wszystkim z góry kupujących czy nie.
Tyle ode mnie.
Pozdro :)

 
16-02-17 21:14  Odp: [N] AH-1W Super Cobra / Answer
Kroolo 



Na Forum:
Relacje z galerią - 7
Galerie - 28


 - 2

Grupa: LKMD

Chyba na tym to polega - wszak to portal aukcyjny - chcesz zyskać, to musisz ryzykować ;)

--
na macie: B-17G | T-27 | Liebherr LTM-1040 | OS2U Kingfisher
za mną: <-- linki pod nickiem

 
16-02-17 22:06  Odp: [N] AH-1W Super Cobra / Answer
GrubyCzarnyKOT 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 4


 - 6

No wg. mnie nie na tym to ma polegać Kroolo... Na tym polega program "Aukcje w ciemno" :) :) :)
Rozumiem, że jak chcę zalicytować spodnie Levis'a to ma wystarczyć mi tylko zdjęcie ?
Rozmiar i stan się nie liczy bo to licytacja i jak chce mieć to muszę zaryzykować?
Może będą całe i na mnie pasowały? :P

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 7 z 8Strony:  <=  <-  4  5  6  7  8  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024