FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 6 z 7Strony:  <=  <-  3  4  5  6  7  -> 
09-02-17 20:08  Odp: [R] Sd.Kfz 9 (Angraf) + Flak 36/37 (Military Model) + Sd.An 52
Endrju 



Na Forum:
Galerie - 1
 

Powrót z mocnym akcentem. Model wyszedł Ci pięknie. Warto było czekać. No to teraz czekamy na resztę.

--
Pozdrawiam.
Andrzej

Kolekcja: TK-3
Warsztat: T-70

 
09-02-17 20:20  Odp: [R] Sd.Kfz 9 (Angraf) + Flak 36/37 (Military Model) + Sd.An 52
Tommy T.B. 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 5
 

Totalna miazga. Ten model, to będzie unikat na skalę światową :-)
A tak btw, to z posiadanych informacji wiem, że to jeszcze nie koniec cudów z tym modelem w wykonaniu Darka... ;-)

Darku, moje gratulacje i oczywiście czekamy na kolejną aktualizację :-)

 
09-02-17 23:31  Odp: [R] Sd.Kfz 9 (Angraf) + Flak 36/37 (Military Model) + Sd.An 52
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. No nareszcie ruszyłeś z relacją. A jest czym oko nacieszyć :)

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
10-02-17 07:32  Odp: [R] Sd.Kfz 9 (Angraf) + Flak 36/37 (Military Model) + Sd.An 52
Demon 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 50
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

Wspaniały!

--
-------------------------------------------------------------
VW´s don´t drop oil. They just mark their spot
VW nie kapią olejem. One znaczą swój teren.

 
11-02-17 18:17  Odp: [R] Sd.Kfz 9 (Angraf) + Flak 36/37 (Military Model) + Sd.An 52
mrówka 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 17
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 0

Chciałabym tak umieć.
Ręce same składają się do oklasków.

--
////////////////////////////////////////////////
https://www.facebook.com/Modelarstwo-kartonowe-wgBeaty-338001226312995/
Zapraszam na moją stronkę.

 
11-02-17 18:40  Odp: [R] Sd.Kfz 9 (Angraf) + Flak 36/37 (Military Model) + Sd.An 52
Miskowski 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Widzę, że powstaje tu żniwiarka do koszenia nagród.
Obłędna robota!

 
12-02-17 16:56  Odp: [R] Sd.Kfz 9 (Angraf) + Flak 36/37 (Military Model) + Sd.An 52
Draccus 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2
 

Mam nadzieję ze przywieziesz go znowu do Przeciszowa i to pewnie już wykończonego i dopieszczonego :)

--
Na desce kreślarskiej
Ty51-1 BR52
Stronka
DraccusModels

Pozdrawiam

 
13-02-17 01:02  Odp: [R] Sd.Kfz 9 (Angraf) + Flak 36/37 (Military Model) + Sd.An 52
Darek1207 



Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2
 

Dziękuję wszystkim za miłe słowa. Prace nad modelem trwają, a dokładniej robię biedronke, wash itp. Więc mam nadzieję że aktualizacja będzie zdecydowanie szybciej.

Muszę się zgodzić że model będzie dość oryginalny, ponieważ nie widziałem jeszcze Famo w tej formie dlatego się na niego zdecydowałem.

Co do umiejętności to sprawa mocno dyskusyjna.

Model na Przeciszów powinien być gotowy, choć liczę że na Wrocław zdążę.

Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam.

 
16-03-17 16:14  Odp: [R] Sd.Kfz 9 (Angraf) + Flak 36/37 (Military Model) + Sd.An 52
Darek1207 



Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2
 

Czas na ostatnią odsłonę relacji.

Dokończyłem sklejanie działa.
W pierwszej kolejności zrobiłem lufę która miała być toczona ale niestety jej wykonanie było marne. Wiec skleiłem ją z papieru milimetrowego.


Następnie zrobiłem powrotnik z uchwytem oraz komorę zamkową z zamkiem.


Oba podzespoły razem


Przednią osłonę działa musiałem zupełnie zmienić by pasowała do Flaka 37 czyli na bardziej kwadratową :-)



I w zasadzie w tym momencie mogę powiedzieć że sklejanie famo jest skończone.
Pozostały drobne poprawki oraz oczekiwanie na lepszą pogodę by zrobić zdjęcia do galerii.

Na koniec aby umilić oczekiwanie, dwa zdjęcia dodatkowe.
Pierwsze z pomalowanym działem, drugie z imitacją kamienistej drogi we Włoszech.



Na dziś to wszystko, dziękuję za oglądanie.

 
16-03-17 20:21  Odp: [R] Sd.Kfz 9 (Angraf) + Flak 36/37 (Military Model) + Sd.An 52
Tommy T.B. 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 5
 

Jest moc w tym, co z tego modelu wycisnąłeś :-)
Galeria tuż tuż, więc wypadałoby już teraz zadać Ci pytanie. Co będzie następne ;-)?

Pozdrawiam

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 6 z 7Strony:  <=  <-  3  4  5  6  7  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024