FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 28Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6  ->  => 
03-02-17 20:28  Odp: [Z] Amerykański lotniskowiec USS „HORNET” (CV-8) skala 1:200 - made by SZKUTNIK
ADAM 12 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 6
Galerie - 1
 

Chłopie, co Cię tam boli w tych opisach? To jest tylko instrukcja budowy papierowego modelu, a nie referat. Zrobienie tej instrukcji trwało dłużej niż samo "projektowanie" modelu, a o przygotowaniu numeracji i rozkładaniu na arkuszach nie wspomnę. Żmudna robota powoli mi odbierała chęć na modelarstwo, bo mogłem sobie spokojnie kleić modele zamiast wisieć na laptopie, a tu wyskakuje gość z takim tekstem, aż mi ręce opadły.

Miałem odpisać na kilka pytań, ale dziś już nie mam na to siły.

--
Ruto88 ;)
Barwionka RZĄDZI
Forumowym napinaczom, mówimy stanowcze weź się za klejenie :)

 
03-02-17 20:42  Odp: [Z] Amerykański lotniskowiec USS „HORNET” (CV-8) skala 1:200 - made by SZKUTNIK
Technick 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 3
 

Według mnie Grzechu delikatnie i taktownie zwrócił uwagę na literówki znajdujące się w opisie. Nie rozumiem takiego uniesienia. Z takim podejściem powinieneś zmienić podpis bo widzę tu pewien dysonans. Więcej dystansu bo jestem pewien, że autorowi wpisu nie zależało na tym żeby kogokolwiek urazić - ot, merytoryczna, całkiem słuszna uwaga.

 
03-02-17 20:55  Odp: [Z] Amerykański lotniskowiec USS „HORNET” (CV-8) skala 1:200 - made by SZKUTNIK
kamas 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1
 

Zapewne chodzi o literówke "Sroby". Myślę że Kolega chcial tylko zwrócić uwagę aby taki kwiatek nie trafił do druku.
Natomiast ilość detali jak i sam projekt robi piorunujące wrażenie.

--
Skończone: Wang (GPM)
Czekają: HMS Bellona (Shipyard) ;), Wiking (GPM), Jaszczurówka (GPM), Baku (GPM), Uboot VIIc 1:100 (free), San Salvador (free)

 
03-02-17 21:12  Odp: [Z] Amerykański lotniskowiec USS „HORNET” (CV-8) skala 1:200 - made by SZKUTNIK
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Oczekiwanie na odpowiedzi umilmy sobie oglądaniem filmów
https://www.youtube.com/watch?v=SshkDkjQ28c,
https://www.youtube.com/watch?v=tr1-BesW1eQ
https://www.youtube.com/watch?v=rFHYuIo1IL0
https://www.youtube.com/watch?v=-yXzYxUC93A
https://www.youtube.com/watch?v=nlFAk0NAJko

 
03-02-17 21:49  Odp: [Z] Amerykański lotniskowiec USS „HORNET” (CV-8) skala 1:200 - made by SZKUTNIK
Najger 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 7
Galerie - 5
 

Adam - czy możesz zdradzić tajemnicę i powiedzieć czy Twoja Alabama i Independence też zostaną wydane?
Na Twojego Horneta długo czekałem, ale wiedziałem, ze jest warto.

--
"Si vis pacem para bellum"

 
04-02-17 22:27  Odp: [Z] Amerykański lotniskowiec USS „HORNET” (CV-8) skala 1:200 - made by SZKUTNIK
Vercyn 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Adam nie martw się o instrukcję , następną zrób rylcem w kamieniu to może trafi dobrze do zainteresowanych.

--
"Wiedza bez działania jest pusta ,
ale też działanie bez wiedzy jest ślepe"
Jensen 1994

 
04-02-17 23:13  Odp: [Z] Amerykański lotniskowiec USS „HORNET” (CV-8) skala 1:200 - made by SZKUTNIK
Migdalina   

Doceniam ogrom pracy, ale nie dajmy się zwariować. Ogłoszono co prawda przyjście na świat dziecka INNOWACJI i NOWATORA, ale rewolucji nie widzę. Kartonówki są już po prostu dopracowane jak amerykańskie lotniskowce.

--

 
05-02-17 10:14  Odp: [Z] Amerykański lotniskowiec USS „HORNET” (CV-8) skala 1:200 - made by SZKUTNIK
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Mylisz się Migdalina, ponieważ kartonówki w swojej większości są kompletnie niedopracowane pod względem jednej z najważniejszych spraw, jeżeli chodzi o modele kartonowe, czyli ich grafiki - nawet w modelach które mają grafikę powiedzmy na wysokim poziomie jest ona niestety niekompletna.
Co z tego, że model będzie świetnie spasowany, dobrze opracowany względem obiektu rzeczywistego, będzie posiadał pierdyliardy części jak będzie wydany biednie pod względem graficznym.
Zdaję sobie sprawę, że znalezienie ludzi, którzy taką grafikę modelu kartonowego zrobią na wysokim poziomie nie jest proste, ale w tym obszarze jest najwięcej do zrobienia, aby o modelach kartonowych można było wreszcie napisać jest OK.
Przepraszam za małe odbiegniecie od tematu, ale tak to widzę.

 
05-02-17 10:25  Odp: [Z] Amerykański lotniskowiec USS „HORNET” (CV-8) skala 1:200 - made by SZKUTNIK
Migdalina   

Ale o co kaman, Halogen? Co z tą grafiką? Jaka ma być?

 
05-02-17 10:48  Odp: [Z] Amerykański lotniskowiec USS „HORNET” (CV-8) skala 1:200 - made by SZKUTNIK
Piotr Murawski 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Nie jestem pewien ale chyba chodzi o te rdzawe zacieki. Mnie się one kompletnie nie podobają. Wolałbym żeby model był wydany jako czysty, bez tych śladów eksploatacji. Jak już koniecznie muszą być to jakieś bardzo delikatne.

--

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 28Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024