FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 14 z 28Strony:  <=  <-  12  13  14  15  16  ->  => 
27-06-17 14:21  Odp: [Z] Amerykański lotniskowiec USS „HORNET” (CV-8) skala 1:200 - made by SZKUTNIK
Sven 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 2
Galerie - 6


 - 3

Adam, myślę, że np. taki dodatek do Horneta jak naklejane blachy na dno szczególnie byłoby wskazane, tym bardziej przy łączeniu dna i burt na zakładkę. Natomiast burty to opcjonalnie, nie mam modelu, nie wiem czy dałeś pas pancerny na śródokręciu, jeśli tak to powinno wystarczyć bo przy tym kamuflażu naklejane blachy mogą nieco skomplikować. Pracuj dalej spokojnie, wszyscy jesteśmy hobbystami, a projektanci zza wschodniej granicy też niech robią swoje: będzie więcej fajnych modeli do wyboru.

--
Sven

HMS Ark Royal

 
27-06-17 22:29  Odp: [Z] Amerykański lotniskowiec USS „HORNET” (CV-8) skala 1:200 - made by SZKUTNIK
ADAM 12 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 6
Galerie - 1
 

Pas pancerny jest opcjonalny i wcale nie trzeba go robić, są tylko znaczniki dokąd ma sięgać. Jak już robić pasy to na cały kadłub, nie widzę sensu robienia samego dna jeśli jest możliwość. Co do kamo się nie przejmuj, zrobiłem na New M to i do Szerszenia się da, jest coś takiego w Corelu jak część wspólna i to narzędzie zrobi robotę elegancko. Jak robiłem Horneta nie czułem się na siłach, żeby takie cudo zrobić, teraz jest już jakieś doświadczenie, no i stoczniowy rys podziału blach mam więc grzech nie wykorzystać.

PS: Na burtach jest podział, tylko słabo widoczny, bo nie wiedziałem jak to wyjdzie w druku i nie chciałem, żeby wyszło takie cudo jak w Alabamie.

PZDR

--
Ruto88 ;)
Barwionka RZĄDZI
Forumowym napinaczom, mówimy stanowcze weź się za klejenie :)

 
29-06-17 17:04  Odp: [Z] Amerykański lotniskowiec USS „HORNET” (CV-8) skala 1:200 - made by SZKUTNIK
SZKUTNIK 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Ahoj!

Właśnie otrzymaliśmy erratę z drukarni. W poniedziałek zaczniemy ją rozsyłać.

--
Pozdrawiam SZKUTNIK
szkutnik-model@wp.pl
Tel. 728 103 661

 
29-06-17 17:50  Odp: [Z] Amerykański lotniskowiec USS „HORNET” (CV-8) skala 1:200 - made by SZKUTNIK
ChrissBis 

Na Forum:
Relacje w toku - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Hurra. Trzeba się zgłaszać jakoś po te pokłady.?

--
Sklejacz

 
29-06-17 18:53  Odp: [Z] Amerykański lotniskowiec USS „HORNET” (CV-8) skala 1:200 - made by SZKUTNIK
Paweł63   

Witam.
Pozyskałem Horneta z innego wydawnictwa drogą wymiany,
jak mogę wejść w posiadanie nowego pokładu?
Pozdrawiam,Paweł

 
29-06-17 18:58  Odp: [Z] Amerykański lotniskowiec USS „HORNET” (CV-8) skala 1:200 - made by SZKUTNIK
Seweryn 

 

Wrzucisz foto pokładu z offsetu?

--
Seweryn

 
30-06-17 14:51  Odp: [Z] Amerykański lotniskowiec USS „HORNET” (CV-8) skala 1:200 - made by SZKUTNIK
SZKUTNIK 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Ahoj!
oto fotki pokładów na offsecie




--
Pozdrawiam SZKUTNIK
szkutnik-model@wp.pl
Tel. 728 103 661

 
01-07-17 11:03  Odp: [Z] Amerykański lotniskowiec USS „HORNET” (CV-8) skala 1:200 - made by SZKUTNIK
ChrissBis 

Na Forum:
Relacje w toku - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

To czekamy na wysyłkę :)

--
Sklejacz

 
11-07-17 16:17  Odp: [Z] Amerykański lotniskowiec USS „HORNET” (CV-8) skala 1:200 - made by SZKUTNIK
SZKUTNIK 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Ahoj!
Mamy kolejny dodatek do modelu o numerze katalogowym DL-007, jest to drewniany pokład .
W zestawie są części deskowanego pokładu , części z kartonu imitujące miejsca gdzie była blacha oraz trzy arkusze tektury formatu A3 1 mm do podklejenia całości , który należy pomalować kolorem Deck Blue 20-B
Cena za komplet to 150 zł .



--
Pozdrawiam SZKUTNIK
szkutnik-model@wp.pl
Tel. 728 103 661

 
11-07-17 16:17  Odp: [Z] Amerykański lotniskowiec USS „HORNET” (CV-8) skala 1:200 - made by SZKUTNIK
SZKUTNIK 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Proszę o usunięcie , zdublowało wpis
--

Post zmieniony (11-07-17 16:18)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 14 z 28Strony:  <=  <-  12  13  14  15  16  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024