FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 
12-02-17 13:22  Odp: [R] USS Arizona Digital Navy
Paweł63   

Witam.
W jakiej skali model?

 
12-02-17 13:31  Odp: [R] USS Arizona Digital Navy
Doody 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Pewnie masz, ale jakbyś nie miał:






--
Pozdrawiam Darek

 
12-02-17 13:34  Odp: [R] USS Arizona Digital Navy
robinek09 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Model w skali 1:250
Dziękuję za każdą fotkę, zawsze można liczyć na pomoc ;)

 
19-02-17 17:26  Odp: [R] USS Arizona Digital Navy
robinek09 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Witam wszystkich,
z przykrością powiadamiam że to już koniec mojej relacji z budowy ww. modelu.
Wyjaśniam dlaczego, otóż podczas wklejania pasków między wręgi postanowiłem trochę "odsapnąć " i w ramach relaksu wziąłem się za działa i pokład jedynej nadbudówki w tym modelu.
Podczas podklejania podstaw dział doszło do dziwnej sytuacji, a mianowicie kolory zaczęły się rozjaśniać i powstawały dziwne plamy (klei BCG)- myślę sobie retusz załatwi temat i po problemie.
Niemniej jednak sytuacja była o tyle dziwna (podczas impregnacji capon-em nic się nie działo) że postanowiłem podkleić pokład nadbudówki i tu mnie zmroziło .

Okazało się że model nie jest oryginalnym wydrukiem, tylko P......... podróbą , którą za 60 zł sprzedał mi P.. z Opola na OLX. Skąd ten wniosek, na pokładzie po dokładniejszym przyjrzeniu się widać było logo pewnego rosyjskiego portalu internetowego na którym są skany z różnych czasopism. Nie muszę chyba tłumaczyć że poziom mojej frustracji sięgnął zenitu. Z góry przepraszam za niepoprawną polszczyznę, ale emocję wzięły górę.
Ludzie, myślałem że podrabiają tylko pieniądze, akcje itp.
nigdy bym nie wpadł na pomysł ściągnięcia modelu,wydrukowania go i sprzedania komuś na portalu aukcyjnym.
Na pociechę swoją i może kogoś jeszcze wklejam ostanie zdjęcie z moich prac


szło mi z nimi całkiem nieźle.
Pozdrawiam wszystkich, dzięki za uwagę i pierwsze porady, w ramach "leczenia ran" chyba wezmę się za Lotniskowiec Graf Zeppelin wyd. Answer - kupiony w sklepie internetowym

pozdrawiam i jeszcze raz przepraszam za wszystko

 
19-02-17 19:24  Odp: [R] USS Arizona Digital Navy
dokker 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 7


 - 3

No weź się chłopie nie mazaj !! :-) Tyle roboty do kosza ?
Znajdź , kup oryginalną wycinankę i do dzieła !
Choć , czy oryginał będzie pasował do tego c zrobiłeś. No szkoda . Ale spróbować chyba warto.
Pzdr

 
19-02-17 21:38  Odp: [R] USS Arizona Digital Navy
Grzegorz82 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
 

Chciałbym zwrócić uwagę że oryginalna wycinanka jest do kupienia tylko w formie cyfrowej, za oceanem.. Z tego co wiem nigdy nie wyszła drukiem.

 
19-02-17 21:46  Odp: [R] USS Arizona Digital Navy
robinek09 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Dzięki za wsparcie, do mazania jeszcze mi trochę brakuje -bardziej jestem wkurzony.
Co do wycinanki, Masz rację, ale ten od którego zakupiłem twierdził że jest to oryginał i druk offsetowy, więc kupiłem. Póki co napisałem do gościa o zajęcie stanowiska w tej sprawie, zobaczymy co z tego wyniknie.
Ps. Mała obawa, dzień po sprzedaży już się nie logował.
Póki co dzięki i pozdrawiam wszystkich

 
19-02-17 23:56  Odp: [R] USS Arizona Digital Navy
Endrju 



Na Forum:
Galerie - 1
 

Nie poddawaj się.

--
Pozdrawiam.
Andrzej

Kolekcja: TK-3
Warsztat: T-70

 
20-02-17 01:02  Odp: [R] USS Arizona Digital Navy
Rafael 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6


 - 2

Na FB pojawil sie ostatnio watek, w ktorym ktos mial podobny problem - kupil model F-16 z MMa, ktory niby wygladal normalnie, ale po dokladniejszym przyjrzeniu sie okazal sie wydrukiem skanow, do tego posiadajacych znaki wodne adresu konczacego sie na .ru. Podobnie jak w Twoim przypadku - oferta z OLX. Jednym slowem zostales naciagniety przez oszusta, ktory zajmuje sie pirackim wydrukiem i kolportazem modeli, do ktorych na pewno nie posiada zadnych praw...

Modele z Digital Navy sa sprzedawane tylko i wylacznie w formie cyfrowej - na CD, albo do sciagniecia po uregulowaniu naleznosci. Arizona kosztuje 36$, wiec zarowno okazyjna cena, jak i fakt, ze jest on juz wydrukowany, powinny zalaczyc Ci ostrzegawcze zarowki.

--
Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024