FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 9 z 10Strony:  <=  <-  6  7  8  9  10  -> 
20-01-17 15:43  Odp: [R]PZL S-4 Kania 3 - projekt własny.
Grzecho_W 



Na Forum:
Galerie - 3


 - 1

Ceva, profesjonalnie wystartowałeś z prezentacją swojego modelu. Więc gratuluję Ci pierwszej części sukcesu
Drugą część otrzymasz od modelarzy, którzy podziękują Ci w swojej galerii ukończonego modelu. ;)
Pozdrawiam

--

 
20-01-17 21:00  Odp: [R]PZL S-4 Kania 3 - projekt własny.
Chopin 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 48


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

ceva e-mil poszedł 2 sekundy temu ;-)

--
Pozdrawiam!
Chopin

Moje galerie. Nie chce mi się już walczyć z hostingami. Nie pasuje taki układ? Nie zaglądaj.

 
21-01-17 03:04  Odp: [R]PZL S-4 Kania 3 - projekt własny.
Arek 

Na Forum:
Galerie - 1
 

O, jak Chopin popracuje nad grafiką, to opracowanie będzie kompletne. ;)

--
Pozdrawiam,
Arek

 
21-01-17 08:26  Odp: [R]PZL S-4 Kania 3 - projekt własny.
Winek 



Na Forum:
Relacje z galerią - 8
Galerie - 16


 - 10

Wielkie gratulacje Wojtku za: odwagę, pomysł, podejście, dokładność, cierpliwość, konsekwencję, prezentację, ukończenie, opracowanie, instrukcję, rysunki.
Nawet jeśli nigdy Go nie skleję, to kupię z tych samych powodów co FloggerB.
I będę miał sobie jeden z najlepiej opracowanych modeli.
Powodzenia, takiej samej determinacji, sił i zdrowia w kolejnych projektach.

--
Pozdrowienia dla wszystkich

Winek (WiesławK)

 
21-01-17 09:11  Odp: [R]PZL S-4 Kania 3 - projekt własny.
CIDER 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 7
Galerie - 1
 

Nic tylko uzbroić się w cierpliwość i zakupić :)
Już się cieszę :)

--
POZDRAWIAM
DRUCIAKOTFURCA - AMATOR :)

PFALZ E.1 - FOKKER D VII -
AVIATIK-BERG 30.40 -
ALBATROS D XI -
MORANE SAULNIER L -
LUBLIN R XIII D -
PO - 2 WS(LNB)

 
21-01-17 22:14  Odp: [R]PZL S-4 Kania 3 - projekt własny.
rowin 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 6
Galerie - 1
 

Fantastyczna robota. Dochodziły mnie słuchy, że pracujesz nad tym modelem, ale nie sądziłem, że wykonasz taki kawał świetnej roboty! Gratulacje zakończenia projektu. Ja na pewno zakupię jeden egzemplarz dla siebie, oczywiście poproszę z podpisami autorów, jak przy poprzednim modelu :)
Czekam na wydanie!

 
28-01-17 14:15  Odp: [R]PZL S-4 Kania 3 - projekt własny.
ceva 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 4
Galerie - 16


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 32


 - 4

RomanC, z tymi częściami chodzi dokładnie o to co napisał IJN Łukasz, pogrubienie z kolorem od spodu.

FloggerB, obawiam się że mogę nie wyczuć właściwie, do jakiego poziomu uproszczeń się zbliżyć. O ile w górę wydaję mi się, że bazując na własnych umiejętnościach jestem w stanie znaleźć rozsądny stopień detalizacji, to w dół może być kłopot. No ale może kiedyś spróbuję...

Dziękuję serdecznie za wszystkie wpisy, za budujące opinie, spłynęła na mnie spora porcja budującej energii.
Poniżej coś na kształt galerii. Zdjęcia są w odcieniach szarości żeby ukryć piętno (zażółcenia od butaprenu) jakie na surówce odcisnął czas. Po wydaniu modelu razem będziemy oczekiwali na galerię kolorowej Kani. :-)


Wkrótce kolejna pseudorelacja B/W. ;-)

--

Post zmieniony (27-05-18 17:22)

 
28-01-17 21:28  Odp: [R/G]PZL S-4 Kania 3 - projekt własny.
FloggerB   

Ceva - co do rodzaju uproszczeń, proponuję porozmawiać z zaprzyjaźnionymi dobrymi projektantami z doświadczeniem i popatrzyć jak to robią inni i nie ma co kombinować.

- co do kolejnego projektu czyli M-15 proponuję zastanowić się nad wydaniem dwu rodzajów malowania i zasięgnięcie opinii forumowiczów mimo iż poleje się krew (ja mam swoje propozycje :)
A zlepiam akurat Belphegora z Murph Modells (za free przeskalowany do 1:50) w barwach kołchoźników radzieckich.

Post zmieniony (29-01-17 11:40)

 
28-01-17 22:43  Odp: [R/G]PZL S-4 Kania 3 - projekt własny.
zbin 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 10
 

Fajnie to wygląda złożone do kupy. Możesz wyjaśnić przed premierą co miałeś na myśli znacząc części +, ++, +++ i te śnieżki *, **. Pewnie się wyjaśni jak poczytam instrukcję czym to podkleić.....ale?

 
29-01-17 13:57  Odp: [R/G]PZL S-4 Kania 3 - projekt własny.
ceva 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 4
Galerie - 16


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 32


 - 4

Odpowiedziałbym już koło południa, ale od 11:50 ze śmiechu nie mogłem trafić w klawiaturę... :-))))))))))))))))))))))))))))))


FloggerB, fajny ten darmowy Belphegor. ;-)
zbin, jedna gwiazdka to standardowo 0,5mm grubości tektury, dwie to 1mm, to samo z plusem tyle, że dotyczy kartonu 0,2mm.

--

Post zmieniony (29-01-17 14:35)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 9 z 10Strony:  <=  <-  6  7  8  9  10  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024