FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 6 z 10Strony:  <=  <-  4  5  6  7  8  ->  => 
18-01-17 21:33  Odp: [R] MTLB - rosyjski ciągnik artyleryjski, 1-25, projekt własny
MichalR 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 19
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 5

Andrzeju, to jest tylko moja opinia. Oczywiście każdy może mieć inne podejście do tego tematu. Zgadzam się, że wnętrze bardzo dużo dodaje dioramie, ale sam przyznasz, że w przypadku czołgu to przez włazy załogi niewiele jest widać co jest w środku. Silnik to co innego, jak się otworzy pokrywy to wszystko widać. I bardzo dobrze, że są i tacy modelarze co nie robią wnętrza i tacy co je robią, tacy co wszystko robią z papieru w standardzie i tacy, którzy ułatwiają sobie pracę stosując różnego rodzaju niekoniecznie papierowe dodatki, tacy co kaleczą modele okrutnie i tacy co robią cudeńka. Ale wszystkim, którym się chce należy się uznanie.

Najważniejsze jest by sklejanie modeli przynosiło wiele przyjemności sklejającemu a oglądającemu dużo wrażeń i ładnych widoków.

--
Gotowe: ASU 85,Orzeł, Putiow-Garford, M113 A1, Type 94, SU-101, Ka-Mi Type 2

 
18-01-17 22:52  Odp: [R] MTLB - rosyjski ciągnik artyleryjski, 1-25, projekt własny
Endrju 



Na Forum:
Galerie - 1
 

Michał. W 100 % się z Tobą zgadzam, każdy ma prawo mieć swoje własne zdanie. Jak ja to mówię to jeszcze dodaję, że byle jakie ale własne. Ale poważnie mówiąc to oczywiście, że każdy w sklejaniu szuka swojej własnej drogi i tak jak napisałeś wszystkim im się należy uznanie za to ale właśnie dlatego to co robisz jest takie cenne ponieważ każdy tu znajdzie coś dla siebie. Trzymam kciuki za ciąg dalszy.

--
Pozdrawiam.
Andrzej

Kolekcja: TK-3
Warsztat: T-70

 
19-01-17 11:12  Odp: [R] MTLB - rosyjski ciągnik artyleryjski, 1-25, projekt własny
Perez69 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

Ja tez ten model kupię na 100%. Póki co będę się raczył tym MTLB od Answera, ktory jest już w drodze do mnie :)

--
"W odpowiednim wieku, trzeba rzucić tą pasję - ja rzuciłem i wracam"

 
19-01-17 22:00  Odp: [R] MTLB - rosyjski ciągnik artyleryjski, 1-25, projekt własny
Yans   

takie pytani czy kierowca może przejść do tyłu pojazdu od wewnątrz, jeżeli dobrze widzę jest taka możliwość.

 
26-01-17 11:23  Odp: [R] MTLB - rosyjski ciągnik artyleryjski, 1-25, projekt własny
MichalR 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 19
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 5

No to jedziemy dalej. Nowe części już są na kartonie. Komora skrzyni biegów jest gotowa na przyjęcie kolejnych 150-180 części:


@Yans: nie wiem, ale tak to wygląda. Jest tu kilka osób, które doświadczyły tego pojazdu na swojej skórze to niech oni się wypowiedzą.

--
Gotowe: ASU 85,Orzeł, Putiow-Garford, M113 A1, Type 94, SU-101, Ka-Mi Type 2

 
28-01-17 00:10  Odp: [R] MTLB - rosyjski ciągnik artyleryjski, 1-25, projekt własny
Zboczyslaw 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 3


 - 3

Witam. Nawiązując do pytania Yansa to tak. Może przejść, a raczej przecisnąć się w "kucka" przez "korytarz" po luku w którym schowane są akumulatory. Może jak będe miał chwilkę kiedyś to porobię fotki. Piękny model się szykuje. Znów będę musiał rozbić skarbonkę. Pozdrawiam

--
W tym kraju nie ma pracy dla ludzi z moim wykształceniem.

 
31-01-17 11:45  Odp: [R] MTLB - rosyjski ciągnik artyleryjski, 1-25, projekt własny
MichalR 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 19
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 5

No w końcu chwila wolnego. Skleiłem mechanizm hamulcowy dla kół. Coś podobnego jest jeszcze przy skrzyni biegów.


--
Gotowe: ASU 85,Orzeł, Putiow-Garford, M113 A1, Type 94, SU-101, Ka-Mi Type 2

 
31-01-17 23:18  Odp: [R] MTLB - rosyjski ciągnik artyleryjski, 1-25, projekt własny
spec model 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
 

Perfekcja
Kolejny wspaniały model i extra relacja.

--
Pozdrawiam - SpecModel

 
01-02-17 12:37  Odp: [R] MTLB - rosyjski ciągnik artyleryjski, 1-25, projekt własny
MichalR 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 19
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 5

Drążki sterownicze dla hamulców:


--
Gotowe: ASU 85,Orzeł, Putiow-Garford, M113 A1, Type 94, SU-101, Ka-Mi Type 2

 
02-02-17 14:20  Odp: [R] MTLB - rosyjski ciągnik artyleryjski, 1-25, projekt własny
Tommy T.B. 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 5
 

Cóż mogę więcej napisać...
Robota pierwsza klasa :-)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 6 z 10Strony:  <=  <-  4  5  6  7  8  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024