FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 6Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6  ->  => 
08-02-17 16:37  Odp: [R] Crusader Mk. III AA / WAK /1:25.
LuZaK 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 16
Galerie - 16


 - 0

Oj coś czuje, że będę musiał zmienić nick na Młody :-). A tak poważnie to na pewno M16 kiedyś skleję, jednak nie koniecznie w najbliższym czasie. Powoli zaczynam robić już wybory kolejnego modelu i ja na razie najpewniejszymi kandydatami są Cromwell z MM i Covenanter. M16 na razie nie będę sklejał z prostego powodu, nie mam go na stanie a zamawiać na razie nie będę :-).

--
Pozdrawiam.Andrzej.

Moja strona. https://www.facebook.com/modelarstwoluzaka

 
08-02-17 19:22  Odp: [R] Crusader Mk. III AA / WAK /1:25.
Endrju 



Na Forum:
Galerie - 1
 

Andrzej,
Nicka nie zmieniaj. LuZak jest OK. Nie doczytałem sie jeszcze na co Cię Tomek namawia, ale jeśli na niemieckie konserwy to go nie słuchaj. Ja promuję hasło "Dobre bo polskie". A tak poważnie to model fajny Ci wychodzi. Też mam nadzieję, że M16 się doczekam. A co do niemieckich konserw to ja mogę Ci dać dyspensę na tę niemiecka konserwę ode mnie jeśli ja jeszcze masz :-)
Tomek, przyjacielu, musisz wybaczyć, ale u mnie w tym temacie wsparcia nie dostaniesz.

--
Pozdrawiam.
Andrzej

Kolekcja: TK-3
Warsztat: T-70

 
08-02-17 20:00  Odp: [R] Crusader Mk. III AA / WAK /1:25.
LuZaK 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 16
Galerie - 16


 - 0

Andrzej, Tomek namawia mnie na poprawki w malowaniu figurki. Nie ma się co obawiać, że przeciągnie mnie na niemieckie konserwy. Oczywiście, że mam ten model od Ciebie i na pewno kiedyś go skleję, ale nie w najbliższym czasie. Pierwszeństwo ma 1Dpanc :-).

--
Pozdrawiam.Andrzej.

Moja strona. https://www.facebook.com/modelarstwoluzaka

 
08-02-17 20:15  Odp: [R] Crusader Mk. III AA / WAK /1:25.
MarekC   

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 3
 

Hej, bardzo podoba mi się Twoja praca.
Podpowiedz mi proszę, do czego użyjesz części nr 66.

 
08-02-17 20:30  Odp: [R] Crusader Mk. III AA / WAK /1:25.
LuZaK 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 16
Galerie - 16


 - 0

MarekC, Części 66 już dawno za mną a są to "łapki" mocujące druty S12 do kadłuba czołgu. osobiście ich nie zrobiłem, bo są przynajmniej dla mnie za małe żeby je wyciąc a niebieski numerek świadczy o tym, że są to częsci dodatkowe.

--
Pozdrawiam.Andrzej.

Moja strona. https://www.facebook.com/modelarstwoluzaka

 
11-02-17 00:01  Odp: [R] Crusader Mk. III AA / WAK /1:25.
Tommy T.B. 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 5
 

Hallooo ja tu jestem :-)
Na nic nikogo nie namawiam, wszak każdy ma swój styl i upodobania :-)
I moim zdaniem tak powinno być... ;-)
Luzak, dawaj dalej ze sklejaniem, a nie wątek będziemy Ci tu zaśmiecać :-)

 
11-02-17 18:55  Odp: [R/G] Crusader Mk. III AA / WAK /1:25.
LuZaK 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 16
Galerie - 16


 - 0

Cześć,
Tommy daję dalej i model ukończony :-). Podsumowując model bardzo ciekawy i świetnie zaprojektowany. Jedyną upierdliwostką są działek wydrukowane nieco za ciemnym kolorek przez to nie widać miejsc zaginania itp. Zmianie uległa koncepcja dotycząca figurek, bo jednak w tym modelu nie byłem w stanie ich wcisnąć pomimo starań.Ale spokojnie załoganci się nie zmarnują. Jeden już prawie dostał przydział a drugi musi poczekać, ale też znajdzie robotę. Model potraktowany suchymi pastelami.
Specjalnie dla Endrja parę fotek z budowy.









Post zmieniony (27-09-18 14:07)

 
12-02-17 07:52  Odp: [R/G] Crusader Mk. III AA / WAK /1:25.
Pablos 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 6
Galerie - 4
 

Fajny model. Pobrudziłbym jeszcze wannę między kołami. Widać z boku czyste przestrzenie między kołami.Przy takim sporym zakurzeniu nie wiem czy nie warto też dobrudzić od góry samej wieży. Mam Crusaidera jeszcze z MM. Ciekawy czołg.

--
Model udany, to model który sprawił nam przyjemność i nauczył nas czegoś nowego

 
12-02-17 10:35  Odp: [R/G] Crusader Mk. III AA / WAK /1:25.
Piterpanzer 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 9

Hej, bez owijania w bawełnę źle to wygląda, nienaturalnie i robione na szybko
tyle, że model wart wielu pochwał jest w ten sposób popsuty.
.

--
Pozdrawiam i zapraszam 1-25 SCALE ARMOR FORUM oraz akcesoria i modele pancerne
PITERPANZER

 
12-02-17 10:36  Odp: [R/G] Crusader Mk. III AA / WAK /1:25.
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. Gratuluje ukończenia modelu. Podoba mi się jak go wykonałeś. Jedynie tak jak pisze NyFu przykurzył bym górę wieży. Ale to Twój model i Twoja ,,wizja" brudzingu :) tak, że nalegać nie będę :)

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 6Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024