FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 10Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6  ->  => 
10-01-17 19:01  Odp: [R] MTLB - rosyjski ciągnik artyleryjski, 1-25, projekt własny
Tommy T.B. 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 5
 

Radiostacja R-123 jeśli się nie mylę ;-)
Pamiętam zabawę tym ustrojstwem i ciągłą walkę z utrzymaniem łączności pomiędzy BWP-kami ;-)

Tak czy siak, Twoja praca idzie w ekspresowym tempie i z dobrym efektem :-)

 
10-01-17 20:36  Odp: [R] MTLB - rosyjski ciągnik artyleryjski, 1-25, projekt własny
indianscout   

Ja Grab 3 Wisła jak mnie słyszysz? :)

 
11-01-17 00:16  Odp: [R] MTLB - rosyjski ciągnik artyleryjski, 1-25, projekt własny
MichalR 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 19
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 5

Dorobiłem główną tablicę na "desce rozdzielczej", pedały i dźwignie: 
 

Mam też gotowe siedzenia przednie: 
 

--
Gotowe: ASU 85,Orzeł, Putiow-Garford, M113 A1, Type 94, SU-101, Ka-Mi Type 2

 
12-01-17 23:31  Odp: [R] MTLB - rosyjski ciągnik artyleryjski, 1-25, projekt własny
MichalR 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 19
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 5

Pora było zabrać się za spód kadłuba. Na razie będą tylko oklejki wewnętrzne kadłuba. Poszycie zewnętrzne dokleję jak już środek będzie gotowy. Na początek podłoga i ściany boczne. Na podłodze są tunele i obudowy wałków skrętnych. Obudowa silnika pasuje do tuneli i otworów w dnie i boku kadłuba. Zrobiłem też tunel wału napędowego. 
 
 

Obudowa silnika i sam silnik jest na razie niedoklejony. Będą malowane osobno. 
 

Teraz kolej na kolejną drobnice z wnętrza.

--
Gotowe: ASU 85,Orzeł, Putiow-Garford, M113 A1, Type 94, SU-101, Ka-Mi Type 2

 
13-01-17 00:20  Odp: [R] MTLB - rosyjski ciągnik artyleryjski, 1-25, projekt własny
Model-KOM (KOK) 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 9
 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


ee no mistrzostwo:) twoje wykonanie i projekty ........

--
KOK007 - WWW.MODEL-KOM.PL

 
13-01-17 12:03  Odp: [R] MTLB - rosyjski ciągnik artyleryjski, 1-25, projekt własny
Endrju 



Na Forum:
Galerie - 1
 

Michał - Oj zaostrzasz mi apetyt na ten model (chyba nie tylko mnie).
Dziękuję za wyjaśnienie jak robisz nity. Metodę znam teoretycznie ale nie wiedziałem że nity robione tą metodą wychodzą takie eleganckie okrągłe. A może je kształtujesz jeszcze dodatkowo?

Andrzej

--
Pozdrawiam.
Andrzej

Kolekcja: TK-3
Warsztat: T-70

 
13-01-17 12:07  Odp: [R] MTLB - rosyjski ciągnik artyleryjski, 1-25, projekt własny
QN 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 23
Galerie - 8


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 3

Ładnie to wydziargałeś ;-)

--
Pozdrawiam


------------------------------------------------------------------------

 
17-01-17 00:09  Odp: [R] MTLB - rosyjski ciągnik artyleryjski, 1-25, projekt własny
MichalR 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 19
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 5

We wnętrzu znajdą się siedzenia desantu, zbiorniki paliwa, filtry powietrza, akumulatory i kilka innych drobiazgów: 
 
 

Zbiorniki paliwa, siedzenia i filtr(?): 
 

Drugi filtr: 
 

--
Gotowe: ASU 85,Orzeł, Putiow-Garford, M113 A1, Type 94, SU-101, Ka-Mi Type 2

 
17-01-17 08:13  Odp: [R] MTLB - rosyjski ciągnik artyleryjski, 1-25, projekt własny
ceva 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 4
Galerie - 13


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 35


 - 4

Ten "filtr" po lewej stronie, to jak pamiętam, nagrzewnica do ogrzewania wnętrza także na postoju.

--
Sterczące kolce Pondijusa, ostre grzebienie Daktyloskopei, Trygla i latający Wieprzoryb
są niczym wobec Bestii która nas gnębi...

Nie zabijam, nie kradnę, nie wierzę.

GUZZISTI & LANCISTI


 
17-01-17 08:29  Odp: [R] MTLB - rosyjski ciągnik artyleryjski, 1-25, projekt własny
ABC 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

Powiem szczerze że nabrałem smaka na MTLB. Ale generalnie albo wypatruję answerowskiego , albo może projekt powinien miec jakieś opcje z wnętrzem lub bez. Bo jakkolwiek fajnie to wszytko wygląda to gorzej jak to przyjdzie robić. Akurat sam MTLB uważam za temat obowiązkowy ale nie do tego stopnia jestem napalony żeby się grzebać rok lub dłużej żeby dłubać drobiazg którego i tak nie będzie widać.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 10Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024