FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 
09-01-17 22:58  Odp: [R] Spitfire Ia KA 3/2010
kari   

... robi wrażenie, zwłaszcza świetnie wykonane piasty kół i rewelacyjny kołpak i śmigła.
Gratulacje.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 
09-01-17 23:04  Odp: [R] Spitfire Ia KA 3/2010
eustachy87   

Wygląda niesamowicie, świetne wykonanie!

 
09-01-17 23:32  Odp: [R] Spitfire Ia KA 3/2010
Cordel 

Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 3
Galerie - 2
 

Cześć :D
Wrzucam resztę fotek i krótką mowę końcową :P

Trochę mi wstyd, że galerię tego modelu wrzucam ponad 3 lata od jego skończenia :/
Jest to mój drugi ukończony model ze Stegny, pierwsza była Hayabusa klejona jeszcze w podstawówce.
Jeśli dobrze pamiętam, model powstawał z 3 miesiące, głównie w wakacje. Tempo jak na mnie ekspresowe, chętnie bym do tych czasów wrócił...
Z wykonania nie jestem całkiem zadowolony, w paru miejscach popełniłem proste/głupie błędy :/ Na szczęście większość z nich gubi się w całości modelu.
Od siebie dodałem kilka części, głównie lampki na końcówkach skrzydeł i ogonie oraz uwypukliłem niektóre elementy, które były tylko nadrukowane. Kółeczka to żywica dostępna w sklepie wydawnictwa.
Modelem udało mi się zająć m.in. 2 miejsce na konkursie w Przeciszowie, ex aequo z ładnie wykonanym Tempestem :) Cała kategoria została wówczas "pozamiatana" przez Karasia Jańcia- gratuluję i przy okazji pozdrawiam :D
Zapraszam do obejrzenia zdjęć: :)








Dziękuję wszystkim którzy zaglądali do mojej relacji i kibicowali podczas budowy. :)

Szczególne podziękowania kieruję do zbina, który swego czasu poratował mnie swoim egzemplarzem modelu ;)

Dziękuję również kolegom z Łódzkiej Sjesty Modelarskiej za wręczenie mi w Przeciszowie nagrody specjalnej- sprawiliście mi ogromną radość :D

Niebawem postaram się wrzucić kolejną zaległą galerię.

Pozdrawiam

Post zmieniony (09-01-17 23:58)

 
09-01-17 23:34  Odp: [R] Spitfire Ia KA 3/2010
zbin 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 10
 

No ładny, a coś Ty się tak przebudził po nowym roku? Toć nagrody już zgarnąłeś...dawno ;-))

 
11-01-17 19:17  Odp: [R/G] Spitfire Ia KA 3/2010
Cordel 

Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 3
Galerie - 2
 

Chyba głównym impulsem do przebudzenia był zakup nowego aparatu ;) Stary swego czasu przestał współpracować ^^ A ten w komórce nie nadawał się do robienia zdjęć całości. Kolejny to taki, że w końcu postanowiłem ten samolot naprawić po pewnym upadku który zaliczył z półtora roku temu :/ Szczęście w nieszczęściu- model będąc w pudełku uderzył w ziemię w taki sposób, że powyrywało mu w zasadzie tylko powierzchnie sterowe z ogona :D Gdyby spadł np. na dziób, to pewnie byłoby po modelu..

Pozdrawiam i dziękuję :)

--

 
11-01-17 19:23  Odp: [R/G] Spitfire Ia KA 3/2010
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

Widziałem wtedy Twój model w Przeciszowie.
Zrozumiałem wtedy, że rosną nam wspaniali następcy!
Tak trzymać!

--
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024