FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 8Strony:  <-  1  2  3  4  5  ->  => 
03-01-17 21:59  Odp: [N] AH-1W Super Cobra / Answer
Kalafior 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 9
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 5

"To nie jest prosty model śmigłowca. Za 39 zł mógłby być model sylwetkowy ;-)"

To proArte, KK i WAK wydają tylko proste modele sylwetkowe? Chyba rada Zbina słuszną jest.

 
03-01-17 22:17  Odp: [N] AH-1W Super Cobra / Answer
Answer   

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Zbin, nie czujemy się zatopieni, wręcz przeciwnie. Ogromna liczba nowych ciekawych opracowań, masa nowości, coraz więcej klientów, wzbogacenie portfolio o inne wydawnictwo. Chyba każdy chciałby tak tonąć? ;-)

Rodzaj druku już dawno omawialiśmy w jednym z wątków tego forum (jakie modele są cyfrowe a jakie offsetowe). Zgodnie z tym co było tam napisane Cobra jest offsetowa.

--
-------------------------------------------------
Jeżeli masz jakieś pytanie do wydawnictwa napisz e-mail lub zadzwoń!
Na pytania zadane w innej formie nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć.
Zapraszamy na naszą stronę http://www.answer.pl

 
03-01-17 23:14  Odp: [N] AH-1W Super Cobra / Answer
zbin 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 10
 

-Answer- bardzo mnie cieszy że czujecie się świetnie i nie toniecie, oby tak dalej. Cieszę się że tak wielu z nas ma niesamowite poczucie humoru mimo że im ktoś klocki pod nogi podkłada, pewnie myślą sobie że to przypadek :-)
Pozdrawiam.

 
04-01-17 07:46  Odp: [N] AH-1W Super Cobra / Answer
yak   

Z jednej strony jestem zbieraczem, który wykluczył produkty tego wydawnictwa ze swojej listy zakupów do czasu "rozwiązania problemów logistycznych". Z drugiej jednak strony musze rozumieć przedsiębiorcę prowadzącego biznes i mającego problemy koszty, przychody, terminy itp., o których hobbystycznie czasami nie pamiętamy. Reasumując szczęśliwego nowego roku i pomyślnego rozwiązywania wszelakich problemów. Pozdrawiam. Zdecydowanie :-)

 
04-01-17 08:17  Odp: [N] AH-1W Super Cobra / Answer
IJN Łukasz 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 1
Galerie - 18


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Jaki nakład wyszedł drukiem? To ważne pytanie pozwalające zacząć odliczanie miłośnikom druku cyfrowego :)

--
Optymista myśli, że świat stoi do niego otworem,
Pesymista wie co to za otwór ...


W stoczni:
IJN Fuyuzuki

Galerie :

IJN Chikuma ,
IJN Ise , IJN Akagi , IJN Yahagi , IJN Yugumo , IJN Hiei , IJN Ishigaki , IJN Shimushu , IJN Tama , IJN Kiji ,
IJN Kitakami , IJN Akitsushima , IJN Akizuki , IJN Hiburi ,
IJN Hatsushimo , IJN Isuzu .

 
04-01-17 09:44  Odp: [N] AH-1W Super Cobra / Answer
kari   

... w mojej opinii arkusze z częściami zamieszczone na stronie w żaden sposób
nie uzasadniają ustalonej ceny. Projekt w niczym nie odbiega stopniem zdetalizowania
od przytoczonego wcześniej tańszego produktu Wyd. KK, a patrząc na rozrysowane części
i przyjęte rozwiązania w pewnych obszarach nawet mu nie dorównuje.
Także (tańszy) AH-1G Wyd.GPM nie odbiega poziomem opracowania od proponowanej
przez Answer wersji "W", a dodatkowo posiada alternatywny zestaw części pozwalający
na wykonanie oprócz malowania "z okładki" jeszcze dwa inne (podobne, ale jednak inne).

... pewnie więcej będzie można powiedzieć po obejrzeniu produktu.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 
04-01-17 11:11  Odp: [N] AH-1W Super Cobra / Answer
ABC 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

Dla fanów określonego typu cena może nie grać roli. Są fani Meserschmitów 109 , a ja np. jestem fanem Cobr. Jedną skleiłem, druga z GPM grzecznie czeka. A ta w malowaniu marynarki też mi się spodobała.

 
04-01-17 11:18  Odp: [N] AH-1W Super Cobra / Answer
kari   

ABC napisał: "A ta w malowaniu marynarki też mi się spodobała."
?
ABC, ... trochę ci się formacje pomieszały ;-)
... marynarka to NAVY, a tu MARINES to raczej piechota morska :-)
---------------------------------------------------------------------------------------------

 
04-01-17 11:25  Odp: [N] AH-1W Super Cobra / Answer
Hoth   

Kartonnaja model na Ukrainie wydał ta 152 h-1 za ok. 25zl a model rzeklbym jest standardu polskiego.

--
Rzeszow/Gdańsk

 
04-01-17 11:30  Odp: [N] AH-1W Super Cobra / Answer
Bizon 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


 - 8

W Pl pewnie będzie w cenie 30 zł

--
Im trudniejsza jest walka, tym większe będzie zwyciestwo!
"w życiu jest dobrze, gdy jest dobrze i nie dobrze, bo gdy jest tylko dobrze to niedobrze"

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 8Strony:  <-  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024