FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 29Strony:  <=  <-  3  4  5  6  7  ->  => 
22-02-17 20:45  Odp: [N] Nowości i zapowiedzi wydawnictwa proArte 2017
proArte   

Co do 350 - nie wiem czy to dobry pomysł. Jedno jest pewne - modelarz ma do dyspozycji całą olbrzymią bazę detali gotowych dla modeli plastikowych. Chcę wydać w sumie maksymalnie 10 modeli w tej skali. Jeśli okaże się że to błąd - trudno. 200 to skala podstawowa. W ręku mamy teraz cztery gotowe modele, kolejny się robi.
W samolotach tak jak napisałem leży w sumie około 40 modeli.
M-346, Fiaty G55 A i B, RWD-8, C.R.714, PZL P.7, R-4, M.S.460, Beaufightery. Kolejne 3 samoloty się robią - Mam je dostac jeszcze w tym roku. Seata na pewno będzie bo jest bliska mojemu sercu :). jak większość Włochów. np Reggiane czy MC 202 :)

--

Post zmieniony (22-02-17 20:47)

 
22-02-17 20:50  Odp: [N] Nowości i zapowiedzi wydawnictwa proArte 2017
killy9999 



Na Forum:
Relacje z galerią - 14
Galerie - 1


 - 9

Jeśli chodzi o tematykę lotniczą, to proArte jest jednym z najproduktywniejszych wydawnictw na rynku obecnie, więc ja powodów do narzekania nie mam. Jasne, chciałbym żeby te wszystkie zapowiedzi były wydane wczoraj ;-) ale jak słusznie zauważył Art modeli do klejenia każdy z nas ma mnóstwo. Co do stwierdzenia że

> zapowiedzi nie służą tylko modelarzom, ale przede wszystkim wydawcom

to mam poczucie że to nie do końca prawda. Raz że wydawnictwa jednak bardzo często wcinają się sobie nawzajem w temat. Dwa że mając zapowiedź mogę na nią cierpliwie czekać, np. wspomniany Beaufighter. Wyszedł z GPM, w malowaniu z pasami inwazyjnymi które normalnie bym wziął bez zastanowienia, ale jak wiem że wyjdzie od was wersja nocna to cierpliwie czekam. I przy okazji bardzo cieszy, że będzie dostępna już w marcu.

--
Ukończone: Bristol Beaufighter TF Mk.X, Hawker Tempest Mk. V, CR.714 C1 Cyclone, F4F Wildcat, Hawker Hurricane Mk I, DH-82A Tiger Moth, Curtiss Tomahawk Mk. IIB, P-38H Lightning, P-47 D-11 Thunderbolt, A-10 Thunderbolt II, Su-47 Berkut, PW-5 Smyk, Bachem Ba 349 Natter, M5A1 Stuart VI, U-boot Seehund

 
22-02-17 21:03  Odp: [N] Nowości i zapowiedzi wydawnictwa proArte 2017
proArte   

Co do wydawców. - killy - u nas ogólnie jest śmiesznie - prawda jest taka że wcinanie się wzajemnie sobie ma jak widzę długą tradycję :). Niestety bardziej lub mniej czy tego chce czy nie też biorę w tym udział. I mimo że mogę tutaj pisać iż nie robię tego w żaden sposób specjalnie zapewne znajdą się tacy którzy powiedzą że nie mówię prawdy. Ale inteligenty wydawca - skreśli sobie swoje pomysły i poszuka innych jeśli widzi co inni zapowiadają. Dlatego nie planuje kolejek, domów, nowoczesnych okrętów. pojazdów cywilnych, i Migów 21 :)

--
wydawca Piotr Machalewski
http://polish-made.com/pl/producer/PROARTE/35

 
22-02-17 21:48  Odp: [N] Nowości i zapowiedzi wydawnictwa proArte 2017
killy9999 



Na Forum:
Relacje z galerią - 14
Galerie - 1


 - 9

> I mimo że mogę tutaj pisać iż nie robię tego w żaden sposób specjalnie zapewne znajdą się tacy którzy powiedzą że nie mówię prawdy.

Ja tam akurat wierzę. Robienie tego celowo byłoby dosyć ryzykowną strategią wydawniczą.

A z nieco innej beczki, to jeśli można to miałbym prośbę o przejrzenie linka z mojego podpisu, o tego:

Moja lista życzeń do projektantów samolotów

A nuż was zainspiruje ;-)

--
Ukończone: Bristol Beaufighter TF Mk.X, Hawker Tempest Mk. V, CR.714 C1 Cyclone, F4F Wildcat, Hawker Hurricane Mk I, DH-82A Tiger Moth, Curtiss Tomahawk Mk. IIB, P-38H Lightning, P-47 D-11 Thunderbolt, A-10 Thunderbolt II, Su-47 Berkut, PW-5 Smyk, Bachem Ba 349 Natter, M5A1 Stuart VI, U-boot Seehund

 
22-02-17 21:51  Odp: [N] Nowości i zapowiedzi wydawnictwa proArte 2017
Perez69 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

ojojojoj Victor :)

--
"W odpowiednim wieku, trzeba rzucić tą pasję - ja rzuciłem i wracam"

 
22-02-17 23:09  Odp: [N] Nowości i zapowiedzi wydawnictwa proArte 2017
Rafael 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6


 - 2

Marek Pacynski pokazywal arkusze smiglowca Sikorsky R-4. Czy on trafi rowniez do Was?

--
Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)

 
22-02-17 23:17  Odp: [N] Nowości i zapowiedzi wydawnictwa proArte 2017
proArte   

Co do R-4 - On już jest u nas :) tzn są.

--
wydawca Piotr Machalewski
http://polish-made.com/pl/producer/PROARTE/35

 
23-02-17 00:11  Odp: [N] Nowości i zapowiedzi wydawnictwa proArte 2017
Rafael 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6


 - 2

No to czekam niecierpliwie :)

--
Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)

 
23-02-17 09:53  Odp: [N] Nowości i zapowiedzi wydawnictwa proArte 2017
Kalafior 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 9
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 5

Pytanie jeszcze o nocnego beaufightera. Jako, że jest czarny, czy jest na niego naniesiona jakaś "waloryzacja", czy odpuściliście? Pytam bo ten czarny spitfire od was trochę ponuro wygląda pod tym względem, choć rozumiem, że to niełatwa sprawa dodać takie bajery w przypadku takiego koloru. Hmm?

 
23-02-17 11:10  Odp: [N] Nowości i zapowiedzi wydawnictwa proArte 2017
ABC 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

Gdzie są te arkusze R 4. Czekam na 1/33 z wnętrzem. Mam sklejoną 50-tkę, bardzo ciekawy śmigłowiec.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 29Strony:  <=  <-  3  4  5  6  7  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024