FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 29Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6  ->  => 
22-02-17 20:08  Odp: [N] Nowości i zapowiedzi wydawnictwa proArte 2017
FloggerB   

ProArte- przepraszam - ma Pan rację poniosło mnie w tym miejscu - zmieniam wpis.
Czytał i dyskutował ani kupował nie będę jak napisałem bo staram się być słownym i tego oczekuję po innych.
Wie Pan jakie miałem do Was entuzjastyczne podejście - postaraliście się abym je zmienił - stąd emocje.
Za stary jestem na bajki a o moją terapię proszę się nie martwić. Sugeruję zapoznanie się ze słowem "terminowość"
Rozumiem "obsuwy" ale ile razy można ?

Post zmieniony (22-02-17 20:26)

 
22-02-17 20:08  Odp: [N] Nowości i zapowiedzi wydawnictwa proArte 2017
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Ależ panowie po co te nerwy i zaśmiecanie wydawnictwu autorskiego tematu - zapraszam do Suplementu, gdzie u boku początkującego projektanta, oraz półrambo w za dużych okularach w oparach gotującego się kalafiora i totalnego absurdu ulejecie sobie tyle ile potrzeba żółci i innych płynów ustrojowych... edyta - o widzę, że już jeden z was skorzystał z oferty.

 
22-02-17 20:10  Odp: [N] Nowości i zapowiedzi wydawnictwa proArte 2017
Art 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 27


 - 8

Ale pierniczycie. Każdy z nas ma całe szafy zawalone nie sklejonymi modelami i mało Wam ? :))
Dajcie spokojnie popracować Wydawcom, temu też!
Ja tam wolę, że modele wojniej wyłażą, za to lepsze jakościowo "może" będą.
(jdnak swoją drogą czekam na Merkavę czy Sfordfisha od wileu lat ale bardzo cierpliwy jestem i nigdy by mi nie pzreszło... złorzeczyć, że za długo, mam co robić)

--
W budowie: STS Lwów; Pancernik Borodino; Wodnosamolot PBY CATALINA; Czołg MERKAVA Mk II;

Zapraszam do: http://art-modele.pl/

 
22-02-17 20:12  Odp: [N] Nowości i zapowiedzi wydawnictwa proArte 2017
Perez69 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

Mimo wszystko namawiam do wcześniejszego wydania tych pięknych okretów :) na pewno pójdzie cały nakład ;)

--
"W odpowiednim wieku, trzeba rzucić tą pasję - ja rzuciłem i wracam"

 
22-02-17 20:14  Odp: [N] Nowości i zapowiedzi wydawnictwa proArte 2017
Perez69 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

Oooo Swordfish to temat od dawna niepodejmowany, mógłby być ciekawy,

Merkavę masz lada moment w Answerze i w jakieś tam przyszłości w MM bo mówili, że ma być :)

--
"W odpowiednim wieku, trzeba rzucić tą pasję - ja rzuciłem i wracam"

 
22-02-17 20:20  Odp: [N] Nowości i zapowiedzi wydawnictwa proArte 2017
proArte   

Bielik, RWD, i kilka jeszcze kolejnych modeli czeka na swój czas.
Rozumiem wasze uwagi dotyczące realizacji. Aby wyjaśnić dlaczego u nas to kuleje - wydawnictwo jest projektem dodatkowym. Jako firma zajmujemy się innymi tematami i to one są na pierwszym miejscu. Zeszły rok z różnych powodów był bardzo trudny i dlatego też ilość wydanych pozycji była mniejsza od planów. Ten rok chciałbym aby był bardziej udany i dlatego też staramy się aby przede wszystkim wykonać modele już zapowiedziane ale także zrealizować plan tegoroczny. Czy się uda, mam nadzieję że tak. Niestety nie wszystko zależy od nas

Dlaczego Colon w połowie roku. - Bo jeśli bym powiedział że będzie w maju a z jakiś względów nie zdążę to znowu znajdzie się taki FB.

Panowie i Panie jeśli takie są - zapowiedzi to mimo wszystko nie cyrograf. Wiem że oczekiwania wasze wystawione zostały na próbę. Ale jako ludzie wiecie sami że nie wszystko kręci się tak jak tego chcemy. Bo tak już jest.

--
wydawca Piotr Machalewski
http://polish-made.com/pl/producer/PROARTE/35

 
22-02-17 20:27  Odp: [N] Nowości i zapowiedzi wydawnictwa proArte 2017
Art 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 27


 - 8

Panie Piotrze, spokojnie i... do przodu.
Wydajecie fajne modele i jeszcze fajniejsze planujecie wydać.
Kibicuję i cierpliwie sobie czekam na... Saetę :))
I okręty w 1:200
Powodzenia :))

--
W budowie: STS Lwów; Pancernik Borodino; Wodnosamolot PBY CATALINA; Czołg MERKAVA Mk II;

Zapraszam do: http://art-modele.pl/

 
22-02-17 20:32  Odp: [N] Nowości i zapowiedzi wydawnictwa proArte 2017
Kalafior 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 9
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 5

Myślę, że na skalę 1:350 nie znajdzie jednak zbyt wielu amatorów. Jeśli już to 1:300.

A Pan H. jak zwykle swoją melodię. Lepiej ją jednak przemilczeć.

 
22-02-17 20:35  Odp: [N] Nowości i zapowiedzi wydawnictwa proArte 2017
Hator   

Dziękuję za odpowiedź.
Odniosę się jeszcze do kwestii "wcinania". Bielika od Was uważam za dobry model. Nie umywa się do konkurencji. Czekam na Wasze wydanie, bo wiem, że jest lepsze. To, że dwa wydawnictwa mają ten sam model w planie, wcale nie musi oznaczać, że oba są opracowane na tym samym poziomie i pod ten sam typ modelarza.
Mam czas. Mogę poczekać. :-)

--
Pozdrawiam, Marcin
KARTONOWY TUR

Plac budowy: roboty wstrzymane

 
22-02-17 20:35  Odp: [N] Nowości i zapowiedzi wydawnictwa proArte 2017
proArte   

Panie FlogerB - Przeprosiny przyjmuje. Za swoje przytyki też przepraszam.
Ten wątek jest po to aby również mieć do mnie pretensje, i mnie opierniczać w kulturalny sposób. Nie gniewam się z powodu uwag merytorycznych.

Gawędziaż? - przecież jako modelarze chcecie wiedzieć co chcemy wydać. Macie pretensje że nie ma tego czy tamtego. Ja mam na ta chwile 40 modeli do wydania - każdy z nich jest ciekawy dla pewnej grupy odbiorców. Przygotowanie modelu to też czasem długie tygodnie pracy. A nie zawsze efekt jest taki jakby się chciało i trzeba poprawiać :(.

--
wydawca Piotr Machalewski
http://polish-made.com/pl/producer/PROARTE/35

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 29Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024