FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 11 z 29Strony:  <=  <-  9  10  11  12  13  ->  => 
16-06-17 16:35  Odp: [N] Nowości i zapowiedzi wydawnictwa proArte 2017
proArte   

Panie FloggerB a już myślałem że Pan na wakacjach :)

ale wracając do meritum czyli do bajek i obiecanek.
Witam po dłuższej ciszy (pracowałem na chleb) i odpowiadając na pytanie co z modelami:

1. pod koniec czerwca do druku trafią:

MK-029 Bristol Beaufighter Mk.II


MK-033 C.R.714C1 polski


i MK-206 krążownik pancerny 'CRISTOBAL COLON'


modele będą w sprzedaży od 1.07.2017 jednak rozsyłane będą dopiero po 18.07.2017 (pierwsze dwa tygodnie lipca jestem na urlopie)

2. co do zapowiedzi.
Mamy nowego autora okrętów. Otrzymałem już model który będzie przygotowywany na koniec roku. Duży z okresu wojny japońsko-rosyjskiej. Dla ciekawskich - bliższe informacje - w sierpniu. W przygotowaniu kolejny, mam nadzieję że też dostaniemy w tym roku. Fernando też nie śpi i już otrzymałem oba japończyki tzn.:

MK-210 'IJN KASUGA 1905'


MK-211 'KOTETSU 1869'


Kolejne informacje na koniec czerwca przed moim urlopem.

--

Post zmieniony (17-06-17 12:49)

 
16-06-17 19:16  Odp: [N] Nowości i zapowiedzi wydawnictwa proArte 2017
Rafael 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6


 - 2

Czy planujecie lasery do Caudrona?

--
Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)

 
16-06-17 22:01  Odp: [N] Nowości i zapowiedzi wydawnictwa proArte 2017
Grzebiuszek 

 

Mnie najbardziej interesuje czy Caudron ma okienko z boku wiatrochronu z właściwej strony...
Bo stary z Questu miał odwrotnie.

 
16-06-17 23:39  Odp: [N] Nowości i zapowiedzi wydawnictwa proArte 2017
FloggerB   

Od proArte zrobiłem sobie wakacje na stałe - przecież napisałem
A moja propozycja jest jedynie wyrazem dawnej sympatii i przejawem prośby o szczerość

Post zmieniony (16-06-17 23:40)

 
17-06-17 11:32  Odp: [N] Nowości i zapowiedzi wydawnictwa proArte 2017
proArte   

panie FloggerB dziękuje za ciepłe słowa i szczerość. Mądry adwersarz to skarb w dzisiejszych czasach.
Wręgi do CR.714 są już dostępne. W sprzedaży od kilku tygodni jest już fiński cyklon.
Cyklon jest poprawiony jak pisał Marek na swoim profilu - układ części jest taki sam jak na wersji fińskiej.

http://tylko-polskie.pl/pl/p/MK-040-CAUDRON-CR.714C1-Finnish-cyclone-133/3259

do wszystkich nowości będą wręgi laserowe i do samolotów folie. Kabinki i inne elementy - zobaczymy. W tym wypadku podstawowa kwestia to ekonomia.

--
wydawca Piotr Machalewski
http://polish-made.com/pl/producer/PROARTE/35

 
17-06-17 11:55  Odp: [N] Nowości i zapowiedzi wydawnictwa proArte 2017
Teledzin   

Co do Krzysztofa Kolumba pod hiszpańską banderą - na okładce widać lufy w wieżach artylerii najcięższej. Czy powinny tam być?
Wg Jan Piwońskiego "Nierówne boje" - ten okręt wyruszył na wojnę hiszpańsko-amerykańską jedynie z artylerią średnią (120mm) gdyż nie zdążono go uzbroić armaty głównego kalibru.

--
Sklejam, bo lubię...

 
17-06-17 12:48  Odp: [N] Nowości i zapowiedzi wydawnictwa proArte 2017
proArte   

Model został zrobiony wg planów stoczniowych. W rzeczywistości nie miał artylerii głównej przed swoją ostatnią wyprawą . Modelarz będzie mógł zdecydować czy budować rzeczywisty stan okrętu czy zaplanowany.

--
wydawca Piotr Machalewski
http://polish-made.com/pl/producer/PROARTE/35

 
17-06-17 14:14  Odp: [N] Nowości i zapowiedzi wydawnictwa proArte 2017
ceva 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 4
Galerie - 20


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 28


 - 4

Czy plamy kamuflażu na górnych powierzchniach Caudrona są rozmyte, czy mają taką formę jak na arkuszach prezentowanych na Waszej stronie?

--
Sterczące kolce Pondijusa, ostre grzebienie Daktyloskopei, Trygla i latający Wieprzoryb
są niczym wobec Bestii która nas gnębi...

Nie zabijam, nie kradnę, nie wierzę.

GUZZISTI & LANCISTI


 
17-06-17 17:46  Odp: [N] Nowości i zapowiedzi wydawnictwa proArte 2017
darek71 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Czy można się dowiedzieć kiedy będzie dostępny M-346 Master w polskim malowaniu?

--
PZDR!!

 
18-06-17 10:47  Odp: [N] Nowości i zapowiedzi wydawnictwa proArte 2017
proArte   

M-346 jest już szykowany powoli. W pierwszej kolejności wyjdzie izraelski następnie Polak. chciałbym aby były na październik.
C.714 polski ma plamy z rozmytymi krawędziami. Podobnie jednak jak fiński. Przeglądając materiały fotograficzne ciężko jednoznacznie stwierdzić zakres tego rozmycia niestety. A przekonałem się że bokorysy np. w stratusie nie zawsze odpowiadają materiałom. (przykład P.7a Pamuły).

--



Post zmieniony (20-06-17 12:53)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 11 z 29Strony:  <=  <-  9  10  11  12  13  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024