FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 14 z 29Strony:  <=  <-  12  13  14  15  16  ->  => 
23-07-17 22:42  Odp: [N] Nowości i zapowiedzi wydawnictwa proArte 2017
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Oczywistą oczywistością jest to, że używanie takich górnolotnych określeń jest śmieszne, dokładasz kolejne - szacunek dla siebie i klientów : )))))))))
Jak to się wszystko szybko zmienia, jeszcze nie tak dawno wydawnictwo, które było zmuszone drukować erraty było przedmiotem kpin i szydery : )))))))

 
23-07-17 23:09  Odp: [N] Nowości i zapowiedzi wydawnictwa proArte 2017
FloggerB   

Halogen - popieram Cię "przypadkiem" w 100% !
Gdyby się komuś chciało pamiętać moje wypowiedzi pod adresem ProArte ...... dotrzymywanie przez kogoś obiecywanych terminów sugeruje zazwyczaj solidność w innych obszarach funkcjonowania dlatego też omijam nieterminowych ludzi szerokim łukiem.

Przy okazji - czy ktoś sklejał wnęki podwozia w Spitach tego wydawnictwa ?

Post zmieniony (23-07-17 23:31)

 
23-07-17 23:35  Odp: [N] Nowości i zapowiedzi wydawnictwa proArte 2017
killy9999 



Na Forum:
Relacje z galerią - 14
Galerie - 1


 - 9

> jeszcze nie tak dawno wydawnictwo, które było zmuszone drukować erraty było przedmiotem kpin i szydery

Zarówno Halińskiemu jak i Kartonowej Kolekcji zdarzało się w przeszłości drukować erraty do swoich modeli, a jakoś są to bardzo cenione przez modelarzy wydawnictwa. Jasne że błędów nie powinno być, ale skoro już są to wydawnictwu należy się pochwała za chęć ich naprawienia. Zauważ że pewne duże wydawnictwo - nazwę z litości przemilczę - drukuje nieraz niesklejalne modele i nie fatyguje się żeby cokolwiek poprawiać.

--
Ukończone: Bristol Beaufighter TF Mk.X, Hawker Tempest Mk. V, CR.714 C1 Cyclone, F4F Wildcat, Hawker Hurricane Mk I, DH-82A Tiger Moth, Curtiss Tomahawk Mk. IIB, P-38H Lightning, P-47 D-11 Thunderbolt, A-10 Thunderbolt II, Su-47 Berkut, PW-5 Smyk, Bachem Ba 349 Natter, M5A1 Stuart VI, U-boot Seehund

 
24-07-17 00:08  Odp: [N] Nowości i zapowiedzi wydawnictwa proArte 2017
Paolo vanKossi 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1
 

Pro Arte pozwalam sobie zwrócić uwagę, że na stronie twojego sklepu w informacji dotyczącej opóźnienia wysyłki modelu owego nieszczęsnego Beaufighter'a Mk.II 'EW-A' jest błąd ortograficzny, chodzi o słowo: opóźnienie :-(

--
Pozdrawiam:
Paolo vanKossi
______________________________________________________________

Jestem tylko zwykłym sklejaczem i czerpię z tego kupę frajdy.

 
24-07-17 08:35  Odp: [N] Nowości i zapowiedzi wydawnictwa proArte 2017
proArte   

Nie będę tłumaczył autora dlaczego nie zauważył błędu. Ale nie myli się tylko ten co nic nie robi. On też jest tylko człowiekiem i do tego już trochę zmęczonym życiem. Przeprosił i poprawia. Pewnie że powinno się sprawdzać wszystko wielokrotnie. Model czekał wiele miesięcy na skończenie co więcej ja sam oglądałem wydruki wielokrotnie, a mimo to nie zauważyłem że prawe i lewe skrzydło jest takie samo. A nie powinno. Ja też już przeprosiłem i drukuje ponownie. I tyle. Dziękuje wszystkim za zrozumienie i proszę o cierpliwość. Na szczęście druk "kartonówek" to nie poprawa formy wtryskowej. Staramy się robić to najlepiej jak potrafimy, nie wszystko jednak wychodzi tak jak bym chciał.

Ps. Dzięki za info o błędzie, już poprawione.

--
wydawca Piotr Machalewski
http://polish-made.com/pl/producer/PROARTE/35

 
24-07-17 14:09  Odp: [N] Nowości i zapowiedzi wydawnictwa proArte 2017
killy9999 



Na Forum:
Relacje z galerią - 14
Galerie - 1


 - 9

ProArte, mam pytanie. Jest opcja żebyście wydali Hellcata w skali 1:33 i dorobili w opracowaniu składane skrzydła? (Plus poprawki błędów, które były w wersji wydanej w MPModel.) Czekam na jakieś porządne opracowanie tej maszyny. Zapowiedź Halińskiego się chyba nigdy nie zmaterializuje, wersja z MPModel nie miała składanych skrzydeł, stara wersja od Halińskiego jest przepiękna graficznie ale nie ma nawet osobnych powierzchni sterowych (o makiecie silnika nie mówiąc). Wersja z FlyModel jest w porządku, ale wolałbym nieco lepsze opracowanie graficzne. W was nadzieja :-)

--
Ukończone: Bristol Beaufighter TF Mk.X, Hawker Tempest Mk. V, CR.714 C1 Cyclone, F4F Wildcat, Hawker Hurricane Mk I, DH-82A Tiger Moth, Curtiss Tomahawk Mk. IIB, P-38H Lightning, P-47 D-11 Thunderbolt, A-10 Thunderbolt II, Su-47 Berkut, PW-5 Smyk, Bachem Ba 349 Natter, M5A1 Stuart VI, U-boot Seehund

 
24-07-17 17:29  Odp: [N] Nowości i zapowiedzi wydawnictwa proArte 2017
ABC 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

Ten Hellcat z MPM jest bez zarzutu. Właśnie go kupiłem na konkursie i się przymierzam do klejenia. Robienie w nim czy innym składanych skrzydeł bezsensownie w sumie nakomplikowało by robotę. A całkiem prosty do zrobienia to on już i tak nie jest. Nie mówiąc o tym że by wtedy cena nie była ze stanów niskich.

 
24-07-17 20:19  Odp: [N] Nowości i zapowiedzi wydawnictwa proArte 2017
killy9999 



Na Forum:
Relacje z galerią - 14
Galerie - 1


 - 9

> Robienie w nim czy innym składanych skrzydeł bezsensownie w sumie nakomplikowało by robotę

Jasne, robienie makiety silnika, wnęk podwozia czy wnętrza kabiny też bezsensownie komplikuje robotę, nie? W ogóle całe to klejenie modeli to bezsensowne komplikowanie sobie życia - przecież można kupić gotowe samoloty odlane z metalu albo plastiku.

--
Ukończone: Bristol Beaufighter TF Mk.X, Hawker Tempest Mk. V, CR.714 C1 Cyclone, F4F Wildcat, Hawker Hurricane Mk I, DH-82A Tiger Moth, Curtiss Tomahawk Mk. IIB, P-38H Lightning, P-47 D-11 Thunderbolt, A-10 Thunderbolt II, Su-47 Berkut, PW-5 Smyk, Bachem Ba 349 Natter, M5A1 Stuart VI, U-boot Seehund

 
24-07-17 21:58  Odp: [N] Nowości i zapowiedzi wydawnictwa proArte 2017
ABC 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

Chodzi o to że MPM to inna półka cenowa niż Hal. A po dodaniu składanych skrzydeł to już właściwie by był Hal , a pewnie byście chcieli go za 25 zł czy niewiele więcej , a nie po 42zł x 2.

 
25-07-17 03:19  Odp: [N] Nowości i zapowiedzi wydawnictwa proArte 2017
killy9999 



Na Forum:
Relacje z galerią - 14
Galerie - 1


 - 9

Bez przesady. Mechanizm składania skrzydeł wymaga może ze ćwierć arkusza części, więc nie wiem skąd pomysł że miałoby to podnieść cenę do poziomu Hala.

--
Ukończone: Bristol Beaufighter TF Mk.X, Hawker Tempest Mk. V, CR.714 C1 Cyclone, F4F Wildcat, Hawker Hurricane Mk I, DH-82A Tiger Moth, Curtiss Tomahawk Mk. IIB, P-38H Lightning, P-47 D-11 Thunderbolt, A-10 Thunderbolt II, Su-47 Berkut, PW-5 Smyk, Bachem Ba 349 Natter, M5A1 Stuart VI, U-boot Seehund

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 14 z 29Strony:  <=  <-  12  13  14  15  16  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024