FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 23 z 24Strony:  <=  <-  20  21  22  23  24  -> 
23-07-14 13:28  Odp: [R/G]Rozmówki o okrętach z modelem w tle ISE/HYUGA :)
Najger 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 7
Galerie - 5
 

Ja osobiście lubię okręty w kamuflażu, ale rozumiem tych którzy wolą szare.
Rozwiązaniem salomonowym wydaje się wydanie 2 modeli jednego w kamo a drugiego szarego, ale wpadłem na jeszcze jeden pomysł, może zamiast zwiększać ilość arkuszy w wydaniu z dwoma wariantami kolorystyki modelu na odwrocie arkuszy z burtami i nadbudówkami wydrukować elementy szkieletu. I wtedy jak ktoś będzie robił wersję szarą to szkielet wytnie z odwrotnej strony arkuszów z elementami z kamo i na odwrót. Szkielet byłby wtedy podwójnie.
To tylko takie moje przemyślenie, bo zupełnie się nie znam na drukowaniu modeli i nie wiem czy coś takiego było by możliwe.

--
"Si vis pacem para bellum"

 
23-07-14 13:56  Odp: [R/G]Rozmówki o okrętach z modelem w tle ISE/HYUGA :)
pieczarek   

A moze lepiej wydac dwa modele: szara Hyuga i Ise w kamuflarzu. Jesliby sie udalo to byloby to chyba rozwiazanie satysfakcjonujace wszystkich, bo jesli dobrze mi sie wydaje, to zaden model by sie wtedy nie zdublowal.

--
pozdrawiam Kuba

 
23-07-14 18:23  Odp: [R/G]Rozmówki o okrętach z modelem w tle ISE/HYUGA :)
marek1 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 5


 - 14

Witam, ten okręt bije wszystkie okręty IJN pod względem urody,Twoje wykonwnie ekstra,pozdrawiam Marek

--
W budowie | R17 Halny Błyskawica 44 | IJN Hiei

Ostatni obiekt westchnieńWarspite] Modele pozaregulaminoweŻaglowce
Garland

Trałowceproj 254
Ostatnie moje zabawy starym 'RC"Prdro Gual

R/G Kuter Elko 80 I Statek Ewa I Czołg T55A I Statek Ratowniczy R 27 Cyklon I Schnellboot S132 WAK I Ścigacz S2 I ORP Dragon i ORP Dzik I ORP Grom 1940 I kuter Vosper 72 I ORP Garland

 
23-07-14 20:37  Odp: [R/G]Rozmówki o okrętach z modelem w tle ISE/HYUGA :)
Saburo 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5
 

Może miałem ciężki dzień i nie wyczułem ironii w komentarzach - a może Ty nie wyczułeś mojej ironii, że specjalnie tak piszę aby szczególnie wyrazić zachwyt pięknem modelu i finezją wykonania. :)

--
Pancernik Nagato
Superpancernik GrossDeutschland
Pancernik Bismarck

 
23-07-14 22:06  Odp: [R/G]Rozmówki o okrętach z modelem w tle ISE/HYUGA :)
ADAM 12 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 6
Galerie - 1
 

Jakby się nie starał dwa modele muszą być, żeby każdy się zadowolił. Najlepiej Ise i Hyuga w szarości w jednej wycinance, różnią się kilkoma detalami i w zależności które sie wykorzysta taka będzie jednostka. Ise w kamo jako oddzielna wycinanka inaczej sie nie da, a jak ktoś chce Hyuge w kamo, to bierze szrą, wywala kilka elementów np katapulty i maluje sobie plamki. Co do kamo niestety ale tylko w kilku miejscach można się wzorować na fotach, reszta czysta fantazja, ale jeśli ktoś chce w kamo to tylko taki albo wcale.

PZDR

--
Ruto88 ;)
Barwionka RZĄDZI
Forumowym napinaczom, mówimy stanowcze weź się za klejenie :)

 
23-08-14 21:30  Odp: [R/G]Rozmówki o okrętach z modelem w tle ISE/HYUGA :)
ADAM 12 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 6
Galerie - 1
 

Mam nadzieje, że mojego nie będzie się kleić na silę:



Mam takie jazdy, jak mnie Szerszeń męczy, ale już do niego wracam, na Przeciszów musi jakoś wyglądać, a burty to nie takie ho ho. :)

PZDR

--
Ruto88 ;)
Barwionka RZĄDZI
Forumowym napinaczom, mówimy stanowcze weź się za klejenie :)

 
11-10-16 14:49  Odp: [R/G]Rozmówki o okrętach z modelem w tle ISE/HYUGA :)
ADAM 12 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 6
Galerie - 1
 

Wywołany do tablicy, odgrzewam kotleta, ale juz u siebie :)

Kto był w Przeciszowie, miał okazję zobaczyć moje wypociny jako prawie wycinanka. Jeżeli to w wersji docelowej wpadnie komuś na matę i powie, że się nadaje, wezmę się za dokończenie tego co widać w poprzednim poście ;)

Tymczasem pracuję nad zupełnie nowym "projektem", robota zaszła już dość daleko, jak skleję szkielet, jakieś foto zapodam.

PZDR

--
Ruto88 ;)
Barwionka RZĄDZI
Forumowym napinaczom, mówimy stanowcze weź się za klejenie :)

 
11-10-16 19:03  Odp: [R/G]Rozmówki o okrętach z modelem w tle ISE/HYUGA :)
Jorzik 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 14
Galerie - 23


 - 2

Widziałem Adam w Przeciszowie Horneta, polukałem i powiem to jest to. Pewnie kupię choć nie skleję ale nie porzucaj innych projektów.
Masz w sobie mocny potencjał, nie zmarnuj go.

--
Pozdrawiam Jorzik

Na morzu: YAMATO,SHOKAKU, KIJI,, MUTSUKI, NISSHIN,KITAKAMI,TSUGARU,HIBURI ,Akitsu Maru
W powietrzu: G4M2 BETTY
Na lądzie: Typ 2 Ka-Mi,Typ 95 Ha-Go,Typ I Ho Ki,Typ 4 Chi To,Typ 4 Ka Tsu,Typ 94 Te Ke,Typ 97 Chi Ha,Typ 97 Shinhoto Chi Ha,Typ 5 Chi Ri ,Typ 1 Chi He,

 
20-12-16 15:03  Odp: [R/G]Rozmówki o okrętach z modelem w tle ISE/HYUGA :)
Senkan 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 1
 

Hello Adam 12, I did not read the whole text yet, translating and such, but are you planning to publish the card model so that ISE and/or HYUGA can be build ???

 
23-12-16 22:16  Odp: [R/G]Rozmówki o okrętach z modelem w tle ISE/HYUGA :)
Senkan 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 1
 

I am really looking forward until one of the SZKUTNIK team models is published, your designing is not a problem, but until now there is not one published !!! And this started already with the OLYMPIC class liners !!! :(

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 23 z 24Strony:  <=  <-  20  21  22  23  24  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024