FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 17 z 17Strony:  <=  <-  13  14  15  16  17 
03-09-11 12:10  Odp: [Relacja/Galeria] Japoński czołg lekki Type 95 Ha-Go - WAK 1/2010
Piterpanzer 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 9

Gratulacje , chciałem wpisać bata na Twoją prośbę ,ale dopóki nie zobaczę modelu life to sobie odpuszczę ,bo wyjdę na marudera . Jeśli moje spostrzeżenia się potwiedzą to je natychmiast przedyskutujemy fof siur.
A teraz umyj sobie szyję i uszy , bo będą ci wiele medali na kolorowych tasiemkach zawieszać ;-)

--
Pozdrawiam i zapraszam 1-25 SCALE ARMOR FORUM oraz akcesoria i modele pancerne
PITERPANZER

 
03-09-11 15:03  Odp: [Relacja/Galeria] Japoński czołg lekki Type 95 Ha-Go - WAK 1/2010
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO

Pewnie chcesz mnie psia para wybatożyć z chęci zemsty za to, że we Wrocławiu nie stałem przy stanowisku "psik, psik" cały czas, w dodatku nie wyciągając żadnych wniosków z Twoich pożytecznych lekcji:-)

Proszę jednak, przy ocenie live, w miarę możliwości uderzać w brzuch, nie w łeb:-)

--
StuGu

Relacja w toku - Charron-Nakaszidze / StuG Ausf. F

Relacja/galeria - ChTZ-16 / FAI-M / T-50 / T-37A Modelik / Pz.Inż. 130 / Ha-Go / T-37A Orlik / L6/40 / 7TP Dwuwieżowy

 
03-09-11 17:06  Odp: [Relacja/Galeria] Japoński czołg lekki Type 95 Ha-Go - WAK 1/2010
Piterpanzer 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 9

Mało mi się obiad nie ulał ze śmiechu........Pierwszy kop w bardziej wrażliwe miejsce ,potem na życzenie może być w brzuch ;-)

--
Pozdrawiam i zapraszam 1-25 SCALE ARMOR FORUM oraz akcesoria i modele pancerne
PITERPANZER

 
09-09-11 18:02  Odp: [Relacja/Galeria] Japoński czołg lekki Type 95 Ha-Go - WAK 1/2010
jowisz32 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

StuG śledziłem tą relację od początku do końca i od początku do końca byłem zauroczony jakością wykonania.Na koniec nie pozostaje mi nic innego jak złożyć Ci serdeczne gratulacje z okazji zakończenia tego cacka.Pozdrawiam

--
jowisz32

 
09-09-11 21:46  Odp: [Relacja/Galeria] Japoński czołg lekki Type 95 Ha-Go - WAK 1/2010
And 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 6


 - 1

Przy tak posuniętym parkinsonie zrobić coś tak wspaniałego , piękna sprawa. Gratulacje . Oj będzie palcowanie w Przeciszowie.
Pozdrawiam Andrzej

--
Na morzach i oceanach NAGATO 1:200 | KING GEORGE 1:200 | ZARA 1:200 | TAKAO 1:200 | HOOD 1:200 | KAGA 1:200 | LONDON 1:200 | VICTORY 1:96 | WARSZAWA 1:200

 
09-09-11 22:37  Odp: [Relacja/Galeria] Japoński czołg lekki Type 95 Ha-Go - WAK 1/2010
Bizon 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


 - 8

Ja tu nic nie bede pisał na temat modelu. StuG czyta z moich myśli co myśle o jego pracy :)

--
Im trudniejsza jest walka, tym większe będzie zwyciestwo!
"w życiu jest dobrze, gdy jest dobrze i nie dobrze, bo gdy jest tylko dobrze to niedobrze"

 
17-09-11 23:39  Odp: [Relacja/Galeria] Japoński czołg lekki Type 95 Ha-Go - WAK 1/2010
Roland 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 4
Galerie - 3
 

Człowieka kilka dni nie ma na forum i od razu się takie rewelacje pokazują:). Model super! Powtórzę za Revanem: brakuje mi tylko stosownej podstawki, chociażby kawałka plaży:). Mam nadzieję, że uda mi się obczaić na żywo (z każdej strony) w Przeciszowie tego pełzacza, tylko lupę muszę znaleźć:).

 
19-12-16 09:43  Odp: [Relacja/Galeria] Japoński czołg lekki Type 95 Ha-Go - WAK 1/2010
JarosławK   

Witam .
Sklejam japoński czołg średni Chi-he z MM i potrzebuje gąsienic z pojedynczych ogniwek czy posiada pan możne takowe . Jeżeli tak czy jest możliwość wysłania
z góry dziękuje.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 17 z 17Strony:  <=  <-  13  14  15  16  17 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024