FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 9 z 9Strony:  <=  <-  5  6  7  8  9 
16-06-17 15:28  [Relacja]ORP Dziwnów - kuter rakietowy pr. 205 Osa, skala 1/100, wyd. GPM
Sławek 

Na Forum:
Galerie - 37


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 3

Witam , gratulacje za ukończenie modelu,. fajnie Ci wyszedł, podoba sie, ale kleić nie będę.

 
16-06-17 16:30  Odp: [Relacja/Galeria]Mały okręt rakietowy pr. 205 ORP Dziwnów, skala 1/100 - wyd. GPM
Agzaim Bar Tholo 



Na Forum:
Relacje z galerią - 22
Galerie - 4
 

@ Sławek. I słusznie :)

@Andreas
Wiem, można było. Ale im dalej w las tym mniej sił: tu jeszcze rygiel, tam antenka, tu uchwyt i tak bez końca w 1/100.
1/200 byłby rzeczywiście śliczny...

Nie mniej jednak, nowy właściciel (pozdrawiam Maciej!) zadowolony, model za szkłem w gablocie.

--
imagination+extrapolation

 
16-06-17 19:16  Odp: [Relacja/Galeria]Mały okręt rakietowy pr. 205 ORP Dziwnów, skala 1/100 - wyd. GPM
Spychacz 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Gratuluję ukończenia. Bardzo ładnie go skleiłeś; czysto i dokładnie. Kawał świetnej roboty.

Pozdrawiam.

--
Relacja: ARIZONA
Relacja z galerią: NAGATO , FUSO
Galeria: RICHELIEU , KING GEORGE V
Slayer \m/

 
16-06-17 22:20  Odp: [Relacja/Galeria]Mały okręt rakietowy pr. 205 ORP Dziwnów, skala 1/100 - wyd. GPM
Winek 



Na Forum:
Relacje z galerią - 8
Galerie - 16


 - 10

Ciekawe, szesnaście lat temu tylko jeden okręt był w budowie.
Na jego pokładzie wprawdzie nie byłem ale wielokrotnie obchodziłem go w koło.
Powodzenia, już czekam na relację.

--
Pozdrowienia dla wszystkich

Winek (WiesławK)

 
16-06-17 22:31  Odp: [Relacja/Galeria]Mały okręt rakietowy pr. 205 ORP Dziwnów, skala 1/100 - wyd. GPM
Agzaim Bar Tholo 



Na Forum:
Relacje z galerią - 22
Galerie - 4
 

@spychacz. Dziękuję, sporo się natrudziłem aby wyrównać odcienie papieru, zwłaszcza barwionego (hangary, podstawa MR-103)

@Winek
Myślę, że będzie ładny. Bo oryginał też niczego sobie, zgrabną ma sylwetkę.

--
imagination+extrapolation

 
17-06-17 09:03  [Relacja/Galeria]Mały okręt rakietowy pr. 205 ORP Dziwnów, skala 1/100 - wyd. GP
Sławek 

Na Forum:
Galerie - 37


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 3

Ślązak? fregata, czy patrolowiec

 
17-06-17 10:14  Odp: [Relacja/Galeria]Mały okręt rakietowy pr. 205 ORP Dziwnów, skala 1/100 - wyd. GPM
Teledzin   

PIęknie wykonany model!!
Kolejny mały ... brudasek? Brakuje jeszcze napisu brudas gdzieś na pawęży.
Aż szkoda, że nie pokażesz go na żadnej wystawie...

--
Sklejam, bo lubię...

 
17-06-17 14:47  Odp: [Relacja/Galeria]Mały okręt rakietowy pr. 205 ORP Dziwnów, skala 1/100 - wyd. GPM
Agzaim Bar Tholo 



Na Forum:
Relacje z galerią - 22
Galerie - 4
 

Ale ja nie lubię wystaw :)

--
imagination+extrapolation

 
18-06-17 14:59  Odp: [Relacja/Galeria]Mały okręt rakietowy pr. 205 ORP Dziwnów, skala 1/100 - wyd. GPM
Tommy T.B. 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 5
 

Gratuluję :-)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 9 z 9Strony:  <=  <-  5  6  7  8  9 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024