FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
16-12-16 10:24  [Ogłoszenie] Poszukiwani modelarze-wolontariusze do pracy z dziećmi, zach-pom.
Astra28 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 2
Galerie - 8
 

Siemanos.

Od kilku lat współpracuję z ZACHODNIOPOMORSKIM ODDZIAŁEM REGIONALNYM TOWARZYSTWA PRZYJACIÓŁ DZIECI w Szczecinie zarówno pomagając w bieżącej pracy jak i prowadzę zajęcia modelarskie w jednym ze Środowiskowych Ognisk Wychowawczych. Praca fajna w pozytywną dawką energii, oczywiście na zasadach wolontariatu. Ze strony TPD otrzymałem ogromne wsparcie w zorganizowaniu tego typu zajęć, więc o fundusze nie muszę się specjalnie martwić. Dzieci pracują narzędziami z najwyższej półki, a modeli mają do wyboru dość dużo. Ale ja nie o tym. Wpadła mi do głowy taka oto myśl: "Być może nie tylko ja mam takie zacięcie do pracy z dziećmi i propagowania naszego wspólnego hobby wśród młodych ludzi." A skoro jest to prawdopodobne to szukam właśnie takich, pozytywnie zakręconych ludzi, którzy mieliby ochotę poświęcić trochę swojego wolnego czasu i zaangażować się w pracę z dzieciakami.

Zapytanie dotyczy tylko woj. zachodniopomorskiego (teren działania naszego Oddziału TPD). Proszę o odzew wraz z podaniem miejscowości, w których moglibyście takie zajęcia prowadzić (mamy ponad 100 placówek w całym województwie, także nawet najmniejsze miejscowości wchodzą w grę). Dzieci z terenu są bardzo zainteresowane takimi zajęciami, więc może coś z tego wyjdzie.

Proszę bardzo o kontakt mailowy do mnie astra28@wp.pl lub przez moją stronę http://www.astra28.eu lub jakkolwiek.

P.S. Bardzo proszę Administrację o pozostawienie wątku na głównej przez jakiś czas, bo to chyba dość ważne.

--
Pozdrawiam cieplutko wszystkich. Astra28 - Niech karton będzie z Wami :-)
W pracy robię TO, a w domu TO. Moje projekty za FREE
Zapraszam Czechofilów Czeskie klimaty okiem Polaka

 
16-12-16 20:48  Odp: [Ogłoszenie] Poszukiwani modelarze-wolontariusze do pracy z dziećmi, zach-pom.
Hator   

Bardzo fajna inicjatywa. U siebie też prowadzę zajęcia z Krysem. Dzieci za dużo nie ma. Jest rotacja, ale i tak jest zabawa.

--
Pozdrawiam, Marcin
KARTONOWY TUR

Plac budowy: roboty wstrzymane

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024