FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 
10-08-16 06:57  Odp: [T] Program od obsługi konkursów
Bizon 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


 - 8

Zwykłemu modelarzowi wystarczą, tylko to jakie modele brały udział i jakie zajęły czołowe lokaty. Natomiast organizatorom to potrzebny pełny zakres danych.

--
Im trudniejsza jest walka, tym większe będzie zwyciestwo!
"w życiu jest dobrze, gdy jest dobrze i nie dobrze, bo gdy jest tylko dobrze to niedobrze"

 
10-08-16 13:32  Odp: [T] Program od obsługi konkursów
Demon 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 50
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

Nie trzeba przechowywać danych aby podchodzić pod UoDO. Przetwarzanie, a więc przyjmowanie i obsługa zgłoszeń też się do tego kwalifikuje. Zapis o zgodzie na przetwarzanie powinien być uwzględniony już np. na etapie elektronicznej rejestracji, bez której nie przejdzie się dalej. Później w jaki sposób ja wyegzekwować?

--
-------------------------------------------------------------
VW´s don´t drop oil. They just mark their spot
VW nie kapią olejem. One znaczą swój teren.

 
15-08-16 22:21  Odp: [T] Program od obsługi konkursów
tofiki 

Na Forum:
Relacje w toku - 5
Galerie - 8


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 10
 

Niezły program tylko dla mnie zaporowy bo pracuje na starym Xp i nie mogę go zainstalować ale na pewno bardzo by nam ułatwił prace

--
IN-NY Dom Kultury Ruda Ślaska

 
13-12-16 20:11  Odp: [T] Program od obsługi konkursów
El Comandante 
moderator




Na Forum:
Relacje z galerią - 6
Galerie - 12
 

Jakiś czas temu dodałem nowy plik instalacyjny z wieloma poprawkami i niestety zapomniałem podmienić link w pierwszym poście. Linki już poprawione a tak na wszelki wypadek poniżej ten sam link do najnowszej wersji:

https://github.com/popala/registration/releases/download/0.9.3/Rejestracja-x64-x86.msi

Najnowsza wersja działa również na Windows 32-bit.

Dziękuję serdecznie wszystkim kolegom którzy używali programu i przekazali informacje o problemach jak i świetne pomysły na usprawnienia, w szczególności kluby z Jaworzna, Stalowej Woli i sędziowie z Przeciszowa.

Następna wersja jest zaawansowana w około 80-90% i mam nadzieję że będzie gotowa w okolicach luty/marzec. Posiada wiele zmian które pozwolą np. na prowadzenie kilku konkursów na raz, każdy z osobnymi ustawieniami i dokumentami. Program również będzie potrafił obsłużyć sędziowanie w stylu Navigowskim. Doszły opcje nagradzania punktami, medalami, miejscami lub/i wyróżnieniami, wiele fajnych opcji druku jak i wsparcie dla wzorców w HTML, dla tych którzy nie chcą używać MS Word.

W dalszych planach dodanie obsługi rejestracji z kilku stacji na raz i wsparcie dla któregoś z darmowych pakietów Office (Libre Office albo OpenOffice).

--

Post zmieniony (13-12-16 20:14)

 
14-12-16 08:05  Odp: [T] Program od obsługi konkursów
Viking_BB 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 6
Galerie - 14
 

Nooo, i zaczyna mnię się to teraz podobywać, kiedy wspomniałeś o LibreOffice :)

--
Pozdrowienia z Czech
Marcin
---------------------------------------
Dumny właściciel: kartonowakolej.pl
Dumny członek: Bielska Strefa Modelarska

 
10-09-17 12:54  Odp: [T] Program od obsługi konkursów
El Comandante 
moderator




Na Forum:
Relacje z galerią - 6
Galerie - 12
 

Niestety w ostanim roku trochę chorowałem więc prace nie posunęły się tak daleko jak planowałem ale jest postęp. Na wskutek cennych doświadczeń własnych jak i innych użytkowników, doszło wiele zmian i rozszerzeń. Oto najnowsza wersja:

https://github.com/popala/registration/releases/download/1.0.0/Rejestracja-x64-x86.msi

Zainteresowanych tym cudem techniki zapraszam do Przeciszowa 15-17 września, gdzie chętnie pokażę jak używać oprogramowania i w jaki sposób może pomóc w przeprowadzeniu konkursu, na przykładzie Przeciszowa. Bardzo proszę o zgłoszenie chęci uczestnictwa w takich zajęciach w wątku:

http://www.konradus.com/forum/read.php?f=27&i=36138&t=36138&filtr=0&page=1

--
>> El Comandante - dla znajomych Renia <<
GEKOn

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024