FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 5Strony:  <-  1  2  3  4  5  ->  => 
10-12-16 20:25  Odp: [N] Su-15(1) 1:33 - Model-KOM
Piotr D. 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 4
Galerie - 20


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 6


 - 4

A skąd pewność, że Garbusa kupiłoby tyle osób? Od znajomych wydawców wiem, że to co jest bez lufy sprzedaje się najgorzej.
Mnie się Su-15 bardzo podoba, mam nadzieję, że będzie wydrukowany lepiej niż Be-2 na którego się napaliłem, a po obejrzeniu odłożyłem na półkę...

--
pozdrawiam
Piotr


 
10-12-16 20:41  Odp: [N] Su-15(1) 1:33 - Model-KOM
Miskowski 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Garbusa każdy zna, widział, macał, miał. WYDAJE mi się, że to zacny obiekt do polepienia.
Jakiś sowiecki "X:" to dziwadło do sklejenia w czwartej kolejności.
Tak mi się wydaje, może się mylę, zobaczymy za np. rok.

 
10-12-16 20:48  Odp: [N] Su-15(1) 1:33 - Model-KOM
Model-KOM (KOK) 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 9
 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


od poczatku wydaje niszowe tematy.... moje wydawnictwo nie jest źródłem mojego głównego dochodu

--
KOK007 - WWW.MODEL-KOM.PL

 
10-12-16 20:55  Odp: [N] Su-15(1) 1:33 - Model-KOM
frezzo 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Jest to ciekawa konstrukcja, To jak wycieczka do Czarnobyla czy Iranu zamiast na Majorkę.

 
10-12-16 22:12  Odp: [N] Su-15(1) 1:33 - Model-KOM
ABC 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

Be 2 jest bardzo dobrze wydrukowany. Nie wiem co masz za obiekcje. Co do tego Su 15 to go raczej nie kupię bo ta bulwa mi się niezbyt podoba. Ale jeszcze nie spojrzałem na cenę , jak w stanach niskich to i tak kupię. A co do innych tematów to niewiem, ja kupuję cywilne jak fajny obiekt. Natomiast fajne wydanie fajnego wojskowego tematu zawsze mnie bardzo bardzo cieszy. Be 2 to wziąłem bardziej z sentymentu do Be 2 z MM. I bym kupił np. nowego T 72, bo MM - owski to był dla mnie absolutnie kultowy. Albo może byście puścili jakiegoś BWP -a. Bo ten z Fly jest dość słaby i trudno dostępny. A w ogóle to są piękne BWP-y z chińskiej armi, piękna linia. A ponadto w ydanie ich w kartonie by miało bardzo duży atut taki że mają kamuflaż pikselowy który na plastiku bardzo trudno namalować.

 
10-12-16 22:28  Odp: [N] Su-15(1) 1:33 - Model-KOM
Piotr D. 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 4
Galerie - 20


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 6


 - 4

Be-2 ma wszystkie krzywe wydrukowane w "schodki". Moja domowa plujka tak drukowała kiedy była nie skalibrowana. Do tego były przesunięcia kolorów. Obie rzeczy od biedy do przełknięcia. Najgorzej wg mnie wyglądają skrzydła. Waloryzacja jest tak słabo widoczna, że praktycznie jej nie widać, po sklejeniu będą wyglądały całkiem płasko.

--
pozdrawiam
Piotr


 
10-12-16 22:31  Odp: [N] Su-15(1) 1:33 - Model-KOM
Kmicic 

Na Forum:
Galerie - 4
 

Karol. Niech Ci Bozia w dzieciach.... Ja się jaram wszystkim co z czerwoną gwiazdą z okresu II WŚ i tuż po, także łyknę to jak młody pelikan.

 
10-12-16 22:49  Odp: [N] Su-15(1) 1:33 - Model-KOM
Model-KOM (KOK) 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 9
 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


arkusze Be2 druku były pokazane w zapowiedzi .
https://www.facebook.com/1152092688174588/photos/pcb.1269530999764089/1269530766430779/?type=3&theater

--
KOK007 - WWW.MODEL-KOM.PL

 
11-12-16 00:29  Odp: [N] Su-15(1) 1:33 - Model-KOM
Technick 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 3
 

Te schodki, o których wspomina Piotr są widoczne dopiero po dokładniejszych oględzinach. Podobnie był wydrukowany Jak 11 co skutecznie zniechęciło mnie do kupna. W obu tych modelach czarne krawędzie łuków były poszarpane a skośne linie nieprzebiegające równolegle do krawędzi arkusza miały widoczne uskoki. W Nebelwelferze takich drukarskich smaczków już nie było - jakby wyszedł z zupełnie innej, lepszej drukarni.. Szkoda, że takie tematy odstraszają potencjalnego nabywcę jakością druku. Mam nadzieję, że w tym przypadku (i kolejnych) wyjdzie już tak jak powinno bo tematy macie niszowe a zarazem ciekawe. A cieszy każdy model, który nie jest odgrzewanym kotletem ;)

 
11-12-16 07:39  Odp: [N] Su-15(1) 1:33 - Model-KOM
ABC 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

Sklejacz ma gdzieś schodki. Ja patrzyłem i nie widziałem, ale może jak się przyjrzeć to są. A skrzydła są gołe bo chyba były kryte sklejką to niby co na nich ma byc. Powiem tak że za 29 zeta to się spodziewałem jakiejś prymitywki tylko nieco lepszej niż Be 2 z MM, a ta jest full wypas , wszytkie pow. sterowe oddzielnie, cylindry są od silnika, nawet wózek jest do pływka. Normalny zawodniczy model. O jak by był np. I - 153 tak wydany jak Be 2 to biorę zaraz z wydawnictwa z dedykowaną okładką.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 5Strony:  <-  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024