FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 
11-12-16 10:02  Odp: [N] Su-15(1) 1:33 - Model-KOM
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Kolejny temat w którym przy okazji przedstawienia nowego modelu wymiana poglądów zbacza na zupełnie inne tematy, ale jak już zboczyła to wypada Miskowskiemu napisać, że przykład wydawnictwa KW - CM jak wydawnictwa, które zniknęło z rynku przy okazji dyskusji o wydawania niszowych modeli to wyjątkowo kiepski przykład, ponieważ wydawnictwo KW-CM nie wydawało niszowych modeli, a wręcz przeciwnie wydawało bardzo nie niszowe tematy, nawet śmiało napiszę, że wydało jeden z najlepiej opracowanych graficznie modeli w tzw. parce, czyli Ju-87. Z rynku zniknęło z zupełnie innych powodów.

Jeżeli chodzi o propozycję wydania Garbusa, BWP-2, T-72 Miskowski, ABC jest zdecydowanie oddzielny temat pt. " KŻ - Prośba do projektantów".
ABC może w KC załóż sobie temat pt. " Co bym skleił, co bym kupił, co wydać, co mi się wydaje ... ", bo w prawie każdy temat o Z/N wstawiasz te swoje przemyślenia nie bardzo związane z dedykowanym : ))))) tematem.

Aby nie być posądzonym, że przygania kocioł garnkowi to wspomnę mimochodem, że nie dalej jak wczoraj oglądałem model, któremu poświęcony jest oddzielny temat i mogę z całą odpowiedzialnością napisać, że rzeczywiście skrzydła w modelu Be-2 wyglądają słabo tzn. w zasadzie nie widać żadnych przetłoczeń linii itp.
Tu coś tam widać w temacie pokrycia skrzydeł http://aviadejavu.ru/Site/Crafts/Craft21495.htm

Jeżeli chodzi o wydawanie tak niszowych tematów jak Su- 15 to i takie modele powinny się ukazywać w sumie ryzyko ich wydania bierze na klatę wydawca, ale jeżeli ma takie życzenie to tylko mu pogratulować, że wzbogaca rynek modeli kartonowych o takie niszowe konstrukcje.

Post zmieniony (11-12-16 10:06)

 
11-12-16 10:43  Odp: [N] Su-15(1) 1:33 - Model-KOM
IJN Łukasz 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 1
Galerie - 18


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Halogen mam wrażenie, że cały internet związany z modelarstwem masz u siebie na dysku :D

Mnie również podoba się podejmowanie wszelakich tematów niepopularnych. Życzę jak najlepiej w odezwie klientów.

--
Optymista myśli, że świat stoi do niego otworem,
Pesymista wie co to za otwór ...


W stoczni:
IJN Fuyuzuki

Galerie :

IJN Chikuma ,
IJN Ise , IJN Akagi , IJN Yahagi , IJN Yugumo , IJN Hiei , IJN Ishigaki , IJN Shimushu , IJN Tama , IJN Kiji ,
IJN Kitakami , IJN Akitsushima , IJN Akizuki , IJN Hiburi ,
IJN Hatsushimo , IJN Isuzu .

 
11-12-16 11:01  Odp: [N] Su-15(1) 1:33 - Model-KOM
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

IJN Łukaszu sprawa jest banalnie prosta, jeżeli jakiś temat mnie interesuje to wpisuję nazwę np. samolotu w gugałę i przez chwile patrzę co pasuje pokazać, no i jak mi zawartość linku pasuje to wstawiam. Wydaje mi się, że dobieram wartościowe materiały.

 
11-12-16 11:29  Odp: [N] Su-15(1) 1:33 - Model-KOM
FloggerB   

Super temat i świetny pomysł serii !
Brawo za odwagę i podjęcie ryzyka wydawniczego - może jednak od czasu do czasu trzeba będzie wydać we właściwej cenie jakiegoś "mestodziewieć" aby była możliwość wydawania "nietypów" ?
Proszę z czystej ciekawości jak i w celu zaznajomienia/lobbowania , o informacje co będzie następne z serii "radzieckie/rosyjskie" archiwum X ?

 
11-12-16 11:45  Odp: [N] Su-15(1) 1:33 - Model-KOM
FloggerB   

W życzeniach do projektantów wymieniałem nie raz a tutaj powtórzę bo uważam że tutaj jest na to miejsce:
Interesowałyby mnie przykładowo :
И-207; И-224; Су-3; НБ; Су-5; Су-8; ДБ-ЛК; Ил-20
Ла-250; Як-30/50(I); E-8; M-50; Ил-22
Zestaw "СПИРАЛЬ"

Ponadto - za interesujące uważałbym wydanie modeli Як-3/9 czy Ла-7 albo nie istniejący na rynku Ту-2 w wersji seryjnej ALE z dodatkami pozwalającymi na wykonanie wersji z przyspieszaczem rakietowym (model dla tych co klasykę i nie tylko lubią)

 
11-12-16 13:10  Odp: [N] Su-15(1) 1:33 - Model-KOM
kari   

... pokrak, poczwara, nooo jak lata to raczej pteodaktyl ;-)
... model bardziej niż niszowy, ale nie można powiedzieć, że nie jest oryginalny.
Patrząc na dorobek sądzę, że Wydawnictwo dokładnie wie co i dla kogo projektuje :-)
----------------------------------------------------------------------------------------------------------

 
11-12-16 17:32  Odp: [N] Su-15(1) 1:33 - Model-KOM
Alenka 



Na Forum:
Galerie - 12
 

przyłączam się do FloggerB
Super temat i świetny pomysł serii !

 
11-12-16 19:24  Odp: [N] Su-15(1) 1:33 - Model-KOM
Model-KOM (KOK) 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 9
 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Jest pokrak :) brzydki. to kwestia gustu ale napewno ciekawy .. ale cała seria wydaje mi sie całkiem ciekawym pomysłem kolekcji .
Mogłem zacząć serie od miga e8 albo e50 lub innego ładniejszego molotu :).. ale moi drodzy, będzie dużo dziwnych konstrukcji nie znanych i nie pięknych ale to tez kawał historii .. ten model da mi pogląd na to jak się ten pomysł sprzeda. Poza tym jest on dośc szczegółowo opracowany :).

--
KOK007 - WWW.MODEL-KOM.PL

 
11-12-16 19:58  Odp: [N] Su-15(1) 1:33 - Model-KOM
PABLOS 

Na Forum:
Galerie - 27
 

Faktycznie Mig E8 jest dużo atrakcyjniejszy wizualnie , a z podwieszonym
uzbrojeniem wygląda jeszcze lepiej. Fajnie że będzie również wydany...

Pozdrawiam

--
PABLOS

 
12-12-16 05:25  Odp: [N] Su-15(1) 1:33 - Model-KOM
István 

 

Ciekawy samolot. Super.Kupię.
Czekam Na La-200, E-6, E-8, T-3.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024