FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 
04-12-16 12:27  Odp: [G] MiG-21 MF – GPM oraz Mirage III – WAK cz. 2
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Pięknie, pięknie, nie ma co, brawo.

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
04-12-16 13:05  Odp: [G] MiG-21 MF – GPM oraz Mirage III – WAK cz. 2
Najger 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 7
Galerie - 5
 

Niesamowite...chciałbym kiedyś zobaczyć Twoje modele na "żywo".
Jestem pod wrażeniem i mi się podoba sposób ich przedstawienia.

--
"Si vis pacem para bellum"

 
04-12-16 13:08  Odp: [G] MiG-21 MF – GPM oraz Mirage III – WAK cz. 2
ceva 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 4
Galerie - 16


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 32


 - 4

Tło i te plany na Mirażu są tak bardzo do d..py, że na Miga nawet nie spojrzałem, zresztą on jest taki pstrokaty...
Normalnie żenada, tak wielka że zapomniałem co miałem napisać...

;-)

...a przypomniałem sobie, a gdzie podwozie?


:-)))))))))))))

ps. ...ze dwa buchy i świat będzie piękniejszy... ;-)

--
Sterczące kolce Pondijusa, ostre grzebienie Daktyloskopei, Trygla i latający Wieprzoryb
są niczym wobec Bestii która nas gnębi...

Nie zabijam, nie kradnę, nie wierzę.

GUZZISTI & LANCISTI


 
04-12-16 13:36  Odp: [G] MiG-21 MF – GPM oraz Mirage III – WAK cz. 2
Art 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 27


 - 8

Dzięki za opinie.
Zarówno Halogen jak i ABC mają po części rację, Z wyborem tła (bo na kolory modeli nie miałem wpływu) miałem przygodę. Przygotowałem zupełnie inne, bardziej pisakowo-pustynne, ale w drukarni odrzucili to ze względu na małą ilość bajtów.
Na szybko coś musiałem znaleźć wisząc drukarzom na karku, ponieważ drugi raz nie chciałem przyjeżdżać.
Powiedzmy, że to są Wzgórza Golan, no bo one prawie takie są.
Jak wspominałem, w realu lepiej to wygląda i tak nie razi.

Stary, coś w tym jest, uwikłałem się we własną uwikłaność :)

Do Wojteczka Uroczego Mojego, vel Cevy ;):
Aksjologicznie rzecz ujmując, Twój wywód nijak się ma do hermeneutycznej wykładni symbolicznego znaczenia kamuflażu...
:))))
PS. Ontologicznie podwozia miało nie być w tym założeniu dioramowym ;)

--
W budowie: STS Lwów; Pancernik Borodino; Wodnosamolot PBY CATALINA; Czołg MERKAVA Mk II;

Zapraszam do: http://art-modele.pl/

 
04-12-16 15:33  Odp: [G] MiG-21 MF – GPM oraz Mirage III – WAK cz. 2
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

ABC ja ciebie zapytam wprost - ile ty masz lat ? Masz jakieś kompletnie dziwaczne podejście do każdego tematu. Ja się nie mam zamiaru z tobą kłócić, chyba, że dla ciebie jakakolwiek wymiana poglądów to już jest kłótnia.
ABC oczywiście Art nie miał wpływu na to co GPM wydał, ale to nie jest powód, aby do konkretnego wydarzenia o jakim wspomina Art, czyli wojny Yom Kippur pokazywać samolot w kamuflażu, który tam nie występował, to jest to taka sytuacja, jakby do scenki z okresu Bitwy o Anglię jeden z samolotów miał wymalowane pasy inwazyjne z D-Day.
Sama koncepcja sklejania takich par, a może nawet trójkącików bardzo mi się podoba : ))))) i już z niecierpliwością czekam na następną.

 
04-12-16 15:46  Odp: [G] MiG-21 MF – GPM oraz Mirage III – WAK cz. 2
ABC 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

O ile każdy a modelarzy by się połapał że samolot z bitwy o Anglię nie pasuje do drugiego z pasami inwazyjnymi. To tematyka wojen bliskowschodnich nie jest już taka znana. Gdybyś się nie wygadał że nie pasują latami to bym nawet nie wiedział. Myślę że tu chodziło o takie bardziej ogólne zestawienie przeciwników.

 
04-12-16 16:46  Odp: [G] MiG-21 MF – GPM oraz Mirage III – WAK cz. 2
MiSza 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Jezu, ludzie opanujcie się. Zaraz będzie pięć stron na ten temat.

--
MiSza

 
04-12-16 17:05  Odp: [G] MiG-21 MF – GPM oraz Mirage III – WAK cz. 2
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Jezu, Misza opanuj się. Kto ci każe to czytać ?!

 
04-12-16 18:47  Odp: [G] MiG-21 MF – GPM oraz Mirage III – WAK cz. 2
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. Kolejne cudeńko w Twoim wykonaniu. Podoba mi się malowanie tej pary. Lubię takie ,,wielokolorowce" :)

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
04-12-16 20:09  Odp: [G] MiG-21 MF – GPM oraz Mirage III – WAK cz. 2
Art 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 27


 - 8

No właśnie, pary, lub trójkąty, jak ktoś zaproponował :)

Intencje moje znacie: przedstawianie obok siebie maszyn przeciwnych stron konfliktów w epizodach zdarzeń.
Niestety, w standardzie jesteśmy zdani na łaskę Wydawców i to co nam "pomalują".

Odnosząc się do dyskusji kolegi ABC z Halogenem, faktycznie, MiG ma nieco późniejsze "malowanie" znaków. No ale czyż nie są owe jego trójkąty adekwatne do trójkątów Miraga?
W opisie, który wstawię do gabloty wspomnę o tych niuansach.

--
W budowie: STS Lwów; Pancernik Borodino; Wodnosamolot PBY CATALINA; Czołg MERKAVA Mk II;

Zapraszam do: http://art-modele.pl/

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024