FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
02-12-16 15:28  [P] Panzer-betriebwagen 16 GPM 362
Jari 

 

Witam wszystkich. Mam pytanie odnośnie nowego wydania Panzer-betriebwagen 16. Czy ktoś orientuje się, w którym miejscu na podstawie ( cz. A35/36) wagonu silnikowego powinny znajdować się otwory na sworznie łączące wagony silnikowy i artyleryjskie? Na wagonach artyleryjskich te miejsca są zaznaczone na silnikowym niestety nie. Będę wdzięczny za pomoc.

--
Amatorzy zbudowali arkę - profesjonaliści Tytanica.

 
02-12-16 17:35  Odp: [P] Panzer-betriebwagen 16 GPM 362
Adam Cook - bomb 



Na Forum:
Relacje z galerią - 14
Galerie - 62


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 10


 - 25

Mam ten model i kilkukrotnie go przejrzałem. Niestety miejsca o które pytasz nie namierzyłem. Może weź wymiar z tego małego rysunku złożeniowego - skoro wiadomo gdzie wypada otwór w platformie artyleryjskiej, łatwo będzie namierzyć gdzie to wypada w samej lokomotywie.
Adam

--
<<<Wszystko co jeździ , a w szczególności po szynach , RULEZZZ>>>

 
02-12-16 19:37  Odp: [P] Panzer-betriebwagen 16 GPM 362
Jari 

 

Posłużyłem się kwadratem wyznaczonym przez wręgi A4 i A5 i wydaje mi się, że jego środek powinien być środkiem otworu. Po przymiarce samych wręg obu wagonów wygląda ok. Zobaczymy, co wyjdzie dalej. Ale gdyby ktoś miał jakieś konkrety to proszę pisać.

--
Amatorzy zbudowali arkę - profesjonaliści Tytanica.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024