FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 7Strony:  <=  <-  3  4  5  6  7  ->  => 
01-12-16 21:25  Odp: [N] Messerschmitt Me 109G-6 Kartonowa Kolekcja nr 26
Fotogrimes   

Skleiłem tego z ostatniego MM i kompletnie nie żałuję. Pewnie jeszcze w życiu skleje ze 30 innych 109.

 
01-12-16 22:02  Odp: [N] Messerschmitt Me 109G-6 Kartonowa Kolekcja nr 26
ABC 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

Ten MM owski messer jest naprawdę porządny. Byłem już negatywnie nastawiony do tej marki samolotu ale jak zobaczyłem w empiku tego MM to zaraz poszedł pod nożyczki. Ten najnowszy z KK pewnie jest jeszcze bardziej zachęcający. Już zdążyłem wygrzebać ME109 z Orlika i jeszcze takiego z YG model, bo się wkręciłem z messery. Ale jak znam życie jak bede w empiku to bez KK nie wyjdę.

 
02-12-16 11:36  Odp: [N] Messerschmitt Me 109G-6 Kartonowa Kolekcja nr 26
vwsmok 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 10


 - 2

Grupa: QWKAK

A ja ciągle próbuję Pawła namówić na takiego Szwajcara:
http://cs.finescale.com/fsm/modeling_subjects/f/2/t/151718.aspx

--
w budowie:
Oslabja 1:200 (Nawarin modyfikowany) ; Whippet; Nieuport
Galerie:
Citroen H czyli QWKAKowóz falisty || Renault-Mgiebrow || HMVS Cerberus (96%) || Dufaux C.2 || SPAD A.2 || Camel Karo || CWS T-1 ||
Luftwaffe - "bezswastycznie" || Fokker D.VII, 15 Eskadra Myśliwska, 1920 r. || Sopwith Camel, Otto Kissenberth, Jasta 23 || AEC Dorchester, Libia 1941 r.

 
02-12-16 12:24  Odp: [N] Messerschmitt Me 109G-6 Kartonowa Kolekcja nr 26
Najger 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 7
Galerie - 5
 

vwsmok- pomimo iż obiecałem sobie, że więcej 109 nie będę kupował to na takiego "Szwajcara" bym się skusił.
Ciekawe malowanie - częściowo zastosowany kamuflaż aby ukryć samolot w tle otoczenia, zaś na części zastosowany kamuflaż aby rzucał się w oczy i był do odróżnienia "obcy czy nasz" - takie trochę kuriozum, ale nie raz spotykane

--
"Si vis pacem para bellum"

 
02-12-16 12:57  Odp: [N] Messerschmitt Me 109G-6 Kartonowa Kolekcja nr 26
kari   

... jeszcze ktoś pomyśli, że to jakieś pogotowie lotnicze ... szwajcarskie ma się rozumieć ;-)

 
05-12-16 15:42  Odp: [N] Messerschmitt Me 109G-6 Kartonowa Kolekcja nr 26
Bizon 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


 - 8

Dzisiaj byłem obejrzeć wstępnie na szybko tego "miecia". Mam wrażenie, że druk jest nie najlepszy. Przypomina mi wydruk z słabej jakości drukarki atramentowej. Kolory nie są gładkie jak to miało miejsce w poprzednich numerach.
Zapewne i tak kupię.

--
Im trudniejsza jest walka, tym większe będzie zwyciestwo!
"w życiu jest dobrze, gdy jest dobrze i nie dobrze, bo gdy jest tylko dobrze to niedobrze"

 
05-12-16 16:24  Odp: [N] Messerschmitt Me 109G-6 Kartonowa Kolekcja nr 26
Andrzej Px48 



Na Forum:
Galerie - 5


 - 1

Uff,dobrze Bizonie że masz ,,wrażenie" bo gdybyś miał pewność, to cały nakład musiałby iść na przemiał. Kolorystyka modelu jest świadomym działaniem autora, zdecydowanie na plus. Mam ten model ,,prosto od krówki" i to ,że kolory nie biją po oczach to zasługa drukarni i świadoma decyzja Pawła.

--

Jak czytać skrót PKP---Poczekaj Kiedyś Przyjadę.

 
05-12-16 16:58  Odp: [N] Messerschmitt Me 109G-6 Kartonowa Kolekcja nr 26
Bizon 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


 - 8

Okaże się po sklejaniu. Dla mnie jednak nie fajnie wygląda taka faktura druku w takiej skali modelu

--
Im trudniejsza jest walka, tym większe będzie zwyciestwo!
"w życiu jest dobrze, gdy jest dobrze i nie dobrze, bo gdy jest tylko dobrze to niedobrze"

 
05-12-16 20:20  Odp: [N] Messerschmitt Me 109G-6 Kartonowa Kolekcja nr 26
Paweł B. (Mruk) 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 6
Galerie - 7


 - 4

Kolory w 2D rzeczywiście nie powalają, jednak w 3D robią wrażenie. z Huraganem IIb było z resztą podobnie, dopiero w trakcie prac kolorystyka pokazywała pazur.

--
Skoro martwi się nie żywią, to dlaczego żywi się martwią?

 
05-12-16 22:35  Odp: [N] Messerschmitt Me 109G-6 Kartonowa Kolekcja nr 26
Windus 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 1

Paweł pod Twoim postem podpisuje się obiema rękami.

--
Skończone:
Bell AH-1F "Cobra", PZL W3-W "Sokół", Pantera, Sopwith F.1 Camel, Hawker Hurricane Mk.IIB, Messerschmitt Me 109 F-4, F-104G Starfighter, Mirage F1CT
W toku:
IJN Oyodo

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 7Strony:  <=  <-  3  4  5  6  7  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024