FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 
22-11-16 09:17  Odp: [G]Атомный ледокол "Ленин" BM 1:200
JKorjat 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 31


 - 3

coś pięknego.

--
Si vis pacem, para bellum

 
22-11-16 09:26  Odp: [G]Атомный ледокол "Ленин" BM 1:200
Paragraf 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Model perfekcyjny, technicznie doskonały a o takim wykonaniu kadłuba można tylko marzyć. Muszę jednak (niestety :)) zgodzić się nieco z Arturem, że w tej technicznej doskonałości brakuje kilku smaczków, które przy Twoich umiejętnościach uczyniłyby ten model Dziełem Sztuki. Rozumiem i akceptuję oczywiście fakt, że przyjąłeś przy budowie określone założenia (sam zresztą tak uczyniłem rozpoczynając budowę Victory), niemniej jednak szkoda, że nie wzbogaciłeś modelu różnymi pokładowymi duperelkami - biegnącymi tu i ówdzie przewodami, rurami, klamkami w drzwiach, wykonaniem odciągów mocujących śmigłowiec do pokładu. Niezależnie od braku tych detali, które moim zdaniem wzbogaciłyby model, pozostaje on dla mnie wzorem do naśladowania, na razie (a może nigdy) niedoścignionym.

--
Mało casu, kruca bomba, mało casu.

 
22-11-16 10:04  Odp: [G]Атомный ледокол "Ленин" BM 1:200
Demon 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 50
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

Ąż by się chciało takiego Lenina sobie skleić. Pięknie się prezentuje zarówno na żywo jak i na zdjęciach.

--
-------------------------------------------------------------
VW´s don´t drop oil. They just mark their spot
VW nie kapią olejem. One znaczą swój teren.

 
22-11-16 14:27  Odp: [G]Атомный ледокол "Ленин" BM 1:200
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

Model miałem okazję podziwiać w Przeciszowie.
To nie moja "szufladka", nie znam się na statkach, ale bardzo mi się podobał.
Gratuluję!

--
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.

 
22-11-16 22:55  Odp: [G]Атомный ледокол "Ленин" BM 1:200
Krys 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 38
 

Pierwszy raz zobaczyłem go w Rypinie. Zrobił na mnie ogromne wrażenie. Zastanawiałem się gdzie są łączenia elementów. Był jak plastikowy. Jeszcze raz GRATULACJE.

 
23-11-16 09:58  Odp: [G]Атомный ледокол "Ленин" BM 1:200
yogi 

Na Forum:
Galerie - 10
 

Nie chce Wojtek na pampersach galerii wrzucić to się tu pofatyguję:P
Model przepięknie wykonany, chciałbym kiedyś tak umieć poszycie dolne skleić. Gratulacje!
Zmiana aparatu też wyszła tylko i wyłącznie na plus, zdjęcia o niebo lepsze niż we wcześniejszych Twoich galeriach.

 
23-11-16 10:14  Odp: [G]Атомный ледокол "Ленин" BM 1:200
ceva 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 4
Galerie - 13


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 35


 - 4

Большое спасибо друзя.
Dziękuję i cieszę, że Lenin się podoba.

MaRiusz, Panowie to byli przed wojną ;-) Na forum jesteśmy na "Ty".
Akra, z ciekawości może ktoś wejdzie, zaintrygowany dziwnymi literkami w tytule ;-)
Art, nie krytykuj mnie, bo zamknę się w sobie i nic już więcej nie pokażę. ;-)
Znaczne wnikanie w szczegóły spowodowało, że Zara do tej pory stoi nieukończona. Z szalupami na podstawach to nie jest tak źle jak piszesz. Podstawy nie dolegają idealnie do dna, ale na kilu to raczej żadna nie balansuje.
Ryszard, nie bardzo wiem co Ty do mnie mówisz ;-) Szelki na trapie? chyba się domyślam o czym piszesz, no ale jak szelki to i żurawik do tego zestawu. Wiele dodatkowych rzeczy świadomie pominąłem, autor mógł to czemu ja nie?
piotter, na razie żadnego lodołamacza nie planuję, ze względów wspomnianych przez TRH i Mariaszka padło tylko na Lenina. Z podobnych względów mam zamiar skleić Космонавт Юрий Гагарин i jak się ukaże, śmigłowcowiec Москва, ale czy się uda?
Spychacz, King Georga pozbyłem się ze względów finansowych na wyjściu z życiowego zakrętu, nie wiem czy znowu znajdzie się w moich zbiorach, jest tyle innych być może ciekawszych pływadeł, a co za tym idzie na warsztacie. Niestety czasu na sklejanie mam odwrotnie mniej niż planów i chęci...
Paragraf, jak wspomniałem wyżej, byłem świadomy braków opracowania i również świadomie większości z nich nie uzupełniłem. Model pomimo że "niekompletny" w dużym stopniu cieszy moje (i nie tylko ) oczy. Jak bym wnikał w szczegóły, to przez kilka lat bym się z niego nie wygrzebał, i nie wiem czy mimo to byłbym z niego zadowolony.

Jeszcze raz dziękuję wszystkim za zrzucenie okiem na kartonowego Lenina i miłe słowa.

--
Sterczące kolce Pondijusa, ostre grzebienie Daktyloskopei, Trygla i latający Wieprzoryb
są niczym wobec Bestii która nas gnębi...

Nie zabijam, nie kradnę, nie wierzę.

GUZZISTI & LANCISTI


 
23-11-16 13:08  Odp: [G]Атомный ледокол "Ленин" BM 1:200
Rafael 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6


 - 2

Coz, Lenin wiecznie zywy :) Teraz go w jakis przeszklony sarkofag ciepnij ;)

--
Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)

 
23-11-16 13:18  Odp: [G]Атомный ледокол "Ленин" BM 1:200
ceva 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 4
Galerie - 13


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 35


 - 4

No dyć mój Lenin szklany sarkofag już posiada, w owym sarkofagu był widoczny na tournee konkursowym.

--
Sterczące kolce Pondijusa, ostre grzebienie Daktyloskopei, Trygla i latający Wieprzoryb
są niczym wobec Bestii która nas gnębi...

Nie zabijam, nie kradnę, nie wierzę.

GUZZISTI & LANCISTI


 
23-11-16 22:57  Odp: [G]Атомный ледокол "Ленин" BM 1:200
Hastur 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 6
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 5


 - 3

Oglądałem na żywo i gratulowałem w Szczecinie, ale na fotki popatrzyłem z przyjemnością, bo dopiero na zbliżeniach wszystko ładnie widać.

Łajba ma duże powierzchnie jednolitego zielonego pokładu i przez to trochę wygląda na opustoszałą. Zastanawiałeś się nad dodaniem fototrawionych załogantów z GPM?

Jeszcze raz dzięki za piękną sesję Lenina i dużo zdjęć. I jeszcze raz wyrazy uznania.

--
Pozdrawiam,
Hastur

"Mądry się czasem wygłupia, za to głupi się wiecznie wymądrza."

Na macie: Dardo,
W porcie: s/y Spray, kuter D-3, Holk, Koga

Architektura: Ustka, Sv. Katerina, Okusa, Chasuyama

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024