FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 
05-11-16 20:56  Odp: [G] Lokomotywa Akumulatorowa ASF EL16 – skala 1:45 – free model
Viking_BB 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 6
Galerie - 14
 

Dziękuje za miłe słowa i AndrzejowiP za konstruktywna krytykę. Temat ramek już był opisany – niedopatrzenie i moje i Adama, a kiedy już były wklejone, za póżno było na drastyczne zmiany. Przypominam tylko drogim kolrgom, że modelarzem jestem jeszcze początkującym (raptem 3 lata klejenia), więc nadal brak mi cierpliwości czy precyzji i spokoju, ktorymi mogą sie pochwalić stare kartonowe wygi. Tak czy owak – modelik kleiło się fajnie, radocha przy malowaniu wielka, a efekt końcowy nie najgorszy (przynajniej moje oczy cieszy).

Podstawka – rzecz jasna bedzie, a co do kształtu... się obaczy. Bo pobieram aktyalnie nauki w kwestii wykonywania dioramek.

@ Halogen – dobry filmik wybrałeś :) Tu widać, że taki szkrabek robi wielką robotę. Szkoda, że ET22 nie ma w 1:45, ale przecież może ciągać coś innego :)

--
Pozdrowienia z Czech
Marcin
---------------------------------------
Dumny właściciel: kartonowakolej.pl
Dumny członek: Bielska Strefa Modelarska

 
05-11-16 21:39  Odp: [G] Lokomotywa Akumulatorowa ASF EL16 – skala 1:45 – free model
Andrzej Px48 



Na Forum:
Galerie - 5


 - 1

Vikingu-ja chętnie się zapiszę na nauki ,,brudzingu". Jakbyś miał czas i chęci....

--

Jak czytać skrót PKP---Poczekaj Kiedyś Przyjadę.

 
05-11-16 22:40  Odp: [G] Lokomotywa Akumulatorowa ASF EL16 – skala 1:45 – free model
Viking_BB 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 6
Galerie - 14
 

Sprawa jest do dogadania :) Tylko, że ja też się jeszcze uczę hahaha :) A tak po prawdzie to sporo podglądam u plastikowców i pultam sobie w wolnym czasie na paramodelach skleconych na prędce.

Przyznaję, że sprawia mi ogromną radość próbowanie, eksperymentowanie i podpatrywanie jak malują inni. Wiele wyniosłem rozmów z "figurkowcami". Ostatnio sam się łapie na tym, że przechodząc obok np. koparki już rozkminiam, jaką techniką możnaby to pomalować, czym upultać itd. Normalnie – obsesja jakaś. Ostatnio krzyknąlem do żony: patrz jaki zaje..sty łedering jest na tym spychaczu... popukała sie w czoło :)

--
Pozdrowienia z Czech
Marcin
---------------------------------------
Dumny właściciel: kartonowakolej.pl
Dumny członek: Bielska Strefa Modelarska

 
05-11-16 23:00  Odp: [G] Lokomotywa Akumulatorowa ASF EL16 – skala 1:45 – free model
Andrzej Px48 



Na Forum:
Galerie - 5


 - 1

Ja Cię rozumiem-mam to samo. Tylko boję sie iśc na całość. Też podglądam ,,plastiki". Ale nie znalazłem żadnego tutorialu jak brudzić po kolei etapami. Tak jakby każdy modelarz mówił ,,wiem ale nie powiem".

--

Jak czytać skrót PKP---Poczekaj Kiedyś Przyjadę.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024