FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 61 z 73Strony:  <=  <-  59  60  61  62  63  ->  => 
19-10-16 08:58  największy polski parowóz, czyli metr szczęścia - KONIEC?
Art 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 27


 - 8

Bardzo fajny parowóz.
Budzi wspomnienia z mojej młodości. Ciągnąłem rodziców tylko po to na dworzec aby zobaczyć te diabły.
Ciekawe, czy da się takie zrobić w standardzie.
Gratulacje

--
W budowie: STS Lwów; Pancernik Borodino; Wodnosamolot PBY CATALINA; Czołg MERKAVA Mk II;

Zapraszam do: http://art-modele.pl/

 
19-10-16 09:23  Odp: [R/G] Precyzyjny Pu29 - największy polski parowóz, czyli metr szczęścia - KONIEC?
marek1 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 5


 - 14

Witam,jeszcze nie dawno jeździło się takimi na wakacje do rodziny,cieszyłem się jak właśnie takie podjudzały ,jakoś podnosiły rangę podróży,no.Chciało by się wykonać takiego grzmota,ale wszystkiego mieć nie można ,choć jak by się uparł,,,.Gratuluję pięknej lokomotywy,pozdrawiam Marek

--
W budowie | R17 Halny Błyskawica 44 | IJN Hiei

Ostatni obiekt westchnieńWarspite] Modele pozaregulaminoweŻaglowce
Garland

Trałowceproj 254
Ostatnie moje zabawy starym 'RC"Prdro Gual

R/G Kuter Elko 80 I Statek Ewa I Czołg T55A I Statek Ratowniczy R 27 Cyklon I Schnellboot S132 WAK I Ścigacz S2 I ORP Dragon i ORP Dzik I ORP Grom 1940 I kuter Vosper 72 I ORP Garland

 
19-10-16 11:02  Odp: [R/G] Precyzyjny Pu29 - największy polski parowóz, czyli metr szczęścia - KONIEC?
stary 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 4
Galerie - 1


 - 2

W mistrzowski sposób operujesz wszelką chemią modelarską. Oczywiście sama chemia by nie wystarczyła gdyby nie była poparta doskonałym wykonaniem samego modelu.
Te dwie rzeczy plus poczucie że tak powiem "smaku" dają tak doskonały efekt końcowy.
Gratulacje. Jest co podziwiać.

--
Ukończone
HMCS AGASSIZ
Okręt WOP
Holownik portowy
KOMINTERN ciągnik gąsienicowy






 
19-10-16 12:14  Odp: [R/G] Precyzyjny Pu29 - największy polski parowóz, czyli metr szczęścia - KONIEC?
szad 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 5
Galerie - 16


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 3

Ten model podglądany od lat, smakuje jak moja młodość, jak wspomnienia mojego wujka-kolejarza, jego opowieści o szlakach, zdarzeniach, historiach i przeżyciach słuchanych z otwartymi ustami. Ten zapach Jaworzyny Śląskiej jej koloryt, gwizd parowozów oglądanych z okna, to wszystko wróciło w jednej chwili.
Jeden model, jedna relacja, a tyle życia i wspomnień...
Model przepiękny.
Dziękuję Mariuszu.

Post zmieniony (19-10-16 12:50)

 
19-10-16 15:36  Odp: [R/G] Precyzyjny Pu29 - największy polski parowóz, czyli metr szczęścia - KONIEC?
Kilmister 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 9
Galerie - 25


 - 3

Ja pierniczę... sześć lat (bez dwóch dni !)... i wcale nie znudziło mi się oglądanie kolejnych aktualizacji. Ba ! Czekałem na nie niecierpliwie. Coś pięknego. Powiedz, czy Ty zamierzasz gdzieś pokazać ten model publicznie ?

--
Born to lose - Lived to win

Ukończone: Kirovec K-700A, Biełaz-7555, LIAZ 100.55D, Mercedes GP 1908, Wall-e, Spit Mk. Vb Trop, Pe-3, F6F-3 Hellcat, Tomahawk Mk. IIb, Ła-5, Hurricane Mk. I, Westland Whirlwind Mk.I, A6M2 "Zero", Ił-2 Sturmovik, B-25 Mitchell Mk.II, PZL 50A "Jastrząb", Bf 109G-6, Bf 109F-4, SB2U-2 Vindicator, B5N2 Kate, Ki-61 HIEN, Ju88C-6, Ki-43 Oskar, Reggiane Re-2000, KRAZ-260, Spit Mk Vb

 
19-10-16 17:57  Odp: [R/G] Precyzyjny Pu29 - największy polski parowóz, czyli metr szczęścia - KONIEC?
Jasiek 

Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 9
Galerie - 2
 

Piękna robota!!!!

--
Pozdrawiam!

 
19-10-16 18:33  Odp: [R/G] Precyzyjny Pu29 - największy polski parowóz, czyli metr szczęścia - KONIEC?
Tommy T.B. 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 5
 

Pełen odjazd :-)
Właśnie oglądałem zdjęcia i filmiki z rodziną. Nie mogli uwierzyć, że to model, a największy zachwyt okazał mój Syn.

Więc przekazuję jego zachwyt - FAAJOOOWY :-)

Gratuluję:-)

Post zmieniony (20-10-16 14:32)

 
19-10-16 19:09  Odp: [R/G] Precyzyjny Pu29 - największy polski parowóz, czyli metr szczęścia - KONIEC?
Spychacz 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Cudo!

Gratuluję i pozdrawiam.

--
Relacja: MAYA
Relacja z galerią: ARIZONA , NAGATO , FUSO
Galeria: RICHELIEU , KING GEORGE V
Slayer \m/

 
19-10-16 19:53  Odp: [R/G] Precyzyjny Pu29 - największy polski parowóz, czyli metr szczęścia - KONIEC?
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. Będziemy mieli kolejnego mistrza świata na naszym forum. Poooodziwiam i gratuluję, gratuluję, gratuluję.

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
19-10-16 21:11  Odp: [R/G] Precyzyjny Pu29 - największy polski parowóz, czyli metr szczęścia - KONIEC?
CIDER 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 7
Galerie - 1
 

EHHHH .... To jakiś Martix chyba.....
Szczerze grabulę potrząsnę przy okazji jakiejś

--
POZDRAWIAM
DRUCIAKOTFURCA - AMATOR :)

PFALZ E.1 - FOKKER D VII -
AVIATIK-BERG 30.40 -
ALBATROS D XI -
MORANE SAULNIER L -
LUBLIN R XIII D -
PO - 2 WS(LNB)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 61 z 73Strony:  <=  <-  59  60  61  62  63  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024