FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 9 z 9Strony:  <=  <-  5  6  7  8  9 
21-12-15 23:02  Odp: [N] WAK - Mirage III CJ
killy9999 



Na Forum:
Relacje z galerią - 14
Galerie - 1


 - 9

> killy9999 i jest to w tym wydawnictwie jak na razie standardem:

Ok, więc jak dla mnie wszystko gra.

--
Ukończone: Bristol Beaufighter TF Mk.X, Hawker Tempest Mk. V, CR.714 C1 Cyclone, F4F Wildcat, Hawker Hurricane Mk I, DH-82A Tiger Moth, Curtiss Tomahawk Mk. IIB, P-38H Lightning, P-47 D-11 Thunderbolt, A-10 Thunderbolt II, Su-47 Berkut, PW-5 Smyk, Bachem Ba 349 Natter, M5A1 Stuart VI, U-boot Seehund

 
21-12-15 23:06  Odp: [N] WAK - Mirage III CJ
Krokodyl   

Halogen, nie każdy ma tyle wolnego czasu, żeby prowadzić relację. Nie każdy też ma na to ochotę. Ale to chyba nie znaczy, że musimy (my, którzy z rzadka publicznie podniecimy się nowością) bezwzględnie i na zawsze siedzieć cicho. Nie oznacza to także, że nikt niczego nie kupuje i nikt niczego nie klei. Nie gniewaj się ale kontekst Twoich wypowiedzi jest taki jakbyś miał coś do WAKu i to trochę tak na siłę. Mi zajęło pięć minut, żeby ustalić, że malowanie wycinanki nie jest wzięte z sufitu (albo jedynie z instrukcji do modelu plastikowego) i chyba szkoda tracić czas na coś więcej.

 
14-07-16 21:41  Odp: [N] WAK - Mirage III CJ
arek1981 

Na Forum:
Galerie - 1


 - 1

Witam!
Mam pytanie odnośnie tylnej części klapy przedniego podwozia, mianowicie czy były otwierane tylko podczas wysuwania/chowania podwozia?
W wycinance nie ma wewnętrznych części klap, a z kolei na zdjęciach oryginalnych maszyn widziałem je zamknięte. W instrukcji brak jakichkolwiek wyjaśnień na ten temat.

 
14-07-16 21:59  Odp: [N] WAK - Mirage III CJ
Marcin   

Witaj arek1981
Na YT jest film o Mirege III i widać na nim, że podczas kołowania tylne klapy są zamknięte, ale jest kilka ujęć, że podczas serwisu na płycie lotniska są one otwarte, tak więc sprawa dyskusyjna. Musi się wypowiedzieć jakiś "fachowiec".
Link do filmu: https://www.youtube.com/watch?v=VFocrQIUMps

Miłego oglądania.
M.P.

 
15-07-16 21:14  Odp: [N] WAK - Mirage III CJ
arek1981 

Na Forum:
Galerie - 1


 - 1

Dzięki za linka Marcin.
Wychodzi na to, że te klapy otwierały się tylko podczas chowania/wysuwania podwozia, albo przeglądu.
Tak więc będą zrobione w pozycji zamkniętej.
Pozdro

--

 
08-10-16 17:05  Odp: [N] WAK - Mirage III CJ
Greg77   

Krokodyl- czy mogę prosić o kontakt do Ciebie??

--
Pozdrawiam
Grzegorz
KWA

 
15-10-16 14:35  Odp: [N] WAK - Mirage III CJ
AWOT   

Jeśli można to też poproszę Krokodyla o kontakt.

--

AWOT

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 9 z 9Strony:  <=  <-  5  6  7  8  9 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024