FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 
13-10-16 13:26  Odp: [G] JUNKERS JU 88C-6 MILITARY MODEL 3-4/2003
killy9999 



Na Forum:
Relacje z galerią - 14
Galerie - 1


 - 9

Demon, dzięki za wyjaśnienie! Lubię być mądrzejszy niż byłem :-)

--
Ukończone: Bristol Beaufighter TF Mk.X, Hawker Tempest Mk. V, CR.714 C1 Cyclone, F4F Wildcat, Hawker Hurricane Mk I, DH-82A Tiger Moth, Curtiss Tomahawk Mk. IIB, P-38H Lightning, P-47 D-11 Thunderbolt, A-10 Thunderbolt II, Su-47 Berkut, PW-5 Smyk, Bachem Ba 349 Natter, M5A1 Stuart VI, U-boot Seehund

 
13-10-16 17:35  Odp: [G] JUNKERS JU 88C-6 MILITARY MODEL 3-4/2003
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. Gratuluję wykonania. Podoba mi się i to bardzo, jak wykonałeś ten model.

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
13-10-16 20:13  Odp: [G] JUNKERS JU 88C-6 MILITARY MODEL 3-4/2003
zbin 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 10
 

Fajny może trochę koła niedopieszczone. Gratulacje.

 
13-10-16 23:02  Odp: [G] JUNKERS JU 88C-6 MILITARY MODEL 3-4/2003
stachooo 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 23
Galerie - 22


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 16


 - 4

Demon: "Taki sleeper - stary pordzewiały Golf MkII ze swapem na VR6 z biturbo ;)"

- poleciałeś :-) Oczywiście pod maską 1,3 + LPG, "zglebowany" i felgi pokryte złotym szprajem :-)

Sorry za offtop, ale jak o Golfie mowa to nie mogłem się powstrzymać.

Na tyle ile widać na zdjęciach, model mi się podoba i jest dobrze wykonany. Trochę rażą te celowniki przy karabinach maszynowych. Fajnie by było jakbyś wrzucił trochę zbliżeń. No i tak w ogóle gratuluję, bo model do łatwych nie należy :-)

I teraz jeszcze bardziej nie mogę się doczekać momentu, w którym go pokroję, a ten moment nastąpi już niedługo :D

--
Pozdrawiam, Stachu

Samoloty z kartonu - mój blog modelarski

Samoloty z kartonu - Facebook

Caponowanie to jest dodawanie elementu baśniowego do modelarstwa.

 
14-10-16 14:24  Odp: [G] JUNKERS JU 88C-6 MILITARY MODEL 3-4/2003
konradoo 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 3
 

Widać że model jest dobrze zrobiony, i masz umiejętności ale zdjęcia rzeczywiście są małe.

Stachoo widzę że gymbe zmieniłeś :D :D :D

--
"Można się różnić, można się spierać, ale nie wolno się nienawidzić"

 
14-10-16 18:20  Odp: [G] JUNKERS JU 88C-6 MILITARY MODEL 3-4/2003
stachooo 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 23
Galerie - 22


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 16


 - 4

Konradoo, a Ty teraz w holiłudzie robisz?

--
Pozdrawiam, Stachu

Samoloty z kartonu - mój blog modelarski

Samoloty z kartonu - Facebook

Caponowanie to jest dodawanie elementu baśniowego do modelarstwa.

 
14-10-16 20:42  Odp: [G] JUNKERS JU 88C-6 MILITARY MODEL 3-4/2003
WOJTEK 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 6
 

Witajcie.

Dziękuję za miłe słowa.

Co do zdjęć to faktycznie są małe. Wynika to z tego, że korzystam z darmowego konta na photobucket, a takie darmowe konto oferuje hosting zdjęć w maksymalnym rozmiarze 1024x768. Rozmiar to mały i jakie zdjęcie by się nie wrzuciło to zostanie okrojone do tej wielkości. Rozmiar moich zdjęć to 4912x3264, photobucket wyświetla w 1024x768.
Można wykupić konto premium i płacąc abonament będziemy mieli zdjęcia w większej rozdzielczości, te pieniądze jednak wole wydać chodziarz by na nowy model.
Ale dopatrzyłem się, że fotosik oferuję większą rozdzielczość, dlatego zdjęcia przerzuciłem do fotosika i teraz wyświetlają się trochę większej rozdzielczości 1920x1275 - Junkers i Bufallo.

Pozdrawiam.

 
14-10-16 20:58  Odp: [G] JUNKERS JU 88C-6 MILITARY MODEL 3-4/2003
Piotr D. 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 4
Galerie - 20


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 6


 - 4

Bardzo ładnie sklejony model, aż mi narobiłeś na niego ochoty. Kabinka kupcza z wydawnictwa czy sam tłoczyłeś? Jeśli z wydawnictwa to pasowała bez problemu? Słyszałem że były z nią jakieś problemy.

Demon napisał:
>Taki sleeper - stary pordzewiały Golf MkII ze swapem na VR6 z biturbo ;)

Stachooo napisał:
>- poleciałeś :-) Oczywiście pod maską 1,3 + LPG, "zglebowany" i felgi pokryte złotym szprajem :-)

Sory za oftopa ale moje wspomnienia ożyły;-) W czasie liceum kolega zaraz po zrobieniu prawka kupił Golfa za coś koło 1 tys zł. To był majstersztyk roboty szpachlarsko malarskiej. Wszystko wyszło jak oparł się o drzewo w czasie parkowania. Szpachla kładziona bezpośrednio na przerdzewiałe blachy pięknie zapadła się do środka. Felgi rzecz jasna malowane szprejem w kolorze alu.

--
pozdrawiam
Piotr


 
14-10-16 21:05  Odp: [G] JUNKERS JU 88C-6 MILITARY MODEL 3-4/2003
WOJTEK 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 6
 

Kabina z wydawnictwa, ale nie pamiętam żebym miał z nią jakieś problemy więc musiała dobrze pasować.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024