FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 9Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6  ->  => 
09-10-16 13:06  Odp: [N] IJN Mogami - MODEL HOBBY
Jarod 



Na Forum:
Galerie - 1
 

I już się zaczyna, wywołałem wilka z lasu.

 
09-10-16 13:32  Odp: [N] IJN Mogami - MODEL HOBBY
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Co się niby Jarod zaczyna - ja też widzę opisy w języku angielskim więc naturalnym powinno być pytanie, czy tak będzie w instrukcji modelu, czy wersja będzie dwujęzyczna ?
Jeżeli coś na ten temat wiesz to grzecznie udziel odpowiedzi wszystkim tym, których interesuje ta informacja.
Widać, że dobrze znasz właściciela wydawnictwa, więc pewnie bez problemu udzielisz informacji. Z góry dziękujemy.

 
09-10-16 14:10  Odp: [N] IJN Mogami - MODEL HOBBY
Raziel_3 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Panowie, nie bijcie piany. Instrukcja zapewne będzie - jak i wcześniej - wielojęzyczna.

--
gotowe: Sd.Kfz 251 A WURFRAHMEN 40 | XP-61E | JAGDPANZER IV Ausf. F |StuG 40 F OSTKETTEN | | W budowie: Papegojan (40%), Kongo (95%), Pt 31 (10%),Me 262B-1a/U1 (45%)

 
09-10-16 19:08  Odp: [N] IJN Mogami - MODEL HOBBY
Jarod 



Na Forum:
Galerie - 1
 

Halogen, jakże się ciesze że na Ciebie można zawsze liczyć.
Jako wywołany do tablicy potwierdzam, tak znam właściciela wydawnictwa jak połowa forumowiczów, no może więcej bo przecież wydałem u niego model i z naszej dotychczasowej współpracy myślę że instrukcja jak i opisy będą w języku polskim.
Co do druku w języku angielskim dla odbiorców z zagranicy nie wiem czy tak będzie.

 
09-10-16 21:17  Odp: [N] IJN Mogami - MODEL HOBBY
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Jarku ja również bardzo się cieszę, że ty się cieszysz : )))))))
Mam takie nieodparte Jarku wrażenie, że zamiast od razu udzielić odpowiedzi na tekst krysa i rozwiać jego wątpliwości wpisałeś zbędne zdanie, które tylko może prowokować do niepotrzebnych dyskusji. Wydaje mi się również, że część wydawców chyba zbytnio naoglądała się sensacyjnych seriali klasy C i próbuje takimi cząstkowymi informacjami o zapowiadanym modelu budować napięcie celem zwiększenia zainteresowania ich produktem - to może i jest dobry kierunek tylko może powodować pewne zbędne jak widać wątpliwości np. czy tekst po polsku, czy druk cyfrowy - przecież to wszystko można wyjaśnić w pierwszej informacji przez pokazanie arkuszy instrukcji już z wydanego modelu oraz takich arkuszy z częściami. Założę się, że nie byłoby wtedy żadnych wątpliwości.

Wracając do samego modelu to temat dla mnie jest super, długo trzeba było czekać na model tego okrętu w takiej konfiguracji, ale wreszcie jest i super, że wydaje ten model właśnie Model Hobby. Może i kiedyś doczekamy się również IJN Ise : )))))

Post zmieniony (09-10-16 21:26)

 
09-10-16 21:41  Odp: [N] IJN Mogami - MODEL HOBBY
Jarod 



Na Forum:
Galerie - 1
 

Nie chciałbym przynudzać w tym wątku bo zaraz konkwista zrobi tu rżnięcie, ale Halogenie nie mam stałego kontaktu z wydawnictwem i nie siedzę cały czas na forum może dlatego od razu nie wpisywałem całościowo odpowiedzi na pytania które wypływają w różnych porach dnia. Co do informacji wydawcy to uwierz mi że on też nie śledzi non stop na forum, z tego co wiem to z potem na czole pracuje nad drukiem modelu i nie ma czasu podrapać się po zadzie.
W pokazowym modelu który pokazany był w Szczecinie były te teksty po angielsku w rysunkach montażowych oraz inne kwestie na które zwracałem ja i inni koledzy Piotrowi uwagę i myślę że ostro wziął się do roboty żeby poprawić znalezione niespodzianki. Przede wszystkim oglądając model zwracałem uwagę na zawartość arkuszy z częściami i powiem szczerze że wyglądało to obiecująco.

Powiedzmy że ja też się cieszę na ten model, zwłaszcza że kilka lat temu już miałem go na desce kreślarskiej ale Piotr mnie zastopował i teraz muszę zaspokoić się modelem innego projektanta - jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma.

Post zmieniony (09-10-16 21:43)

 
10-10-16 07:13  Odp: [N] IJN Mogami - MODEL HOBBY
SZKUTNIK 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Ahoj!

Panowie - model IJN Mogami zapewne bedzie podobny do popdrzednich wydanych przez HOBBY-MODEL wiec po co ta piana.

Halogen: IJN ISE zostal juz wydany przez wydawnictwo ANSWER. Po co wydawac ten sam okret po raz drugi ;-)

--
Pozdrawiam SZKUTNIK
szkutnik-model@wp.pl
Tel. 728 103 661

 
10-10-16 07:19  Odp: [N] IJN Mogami - MODEL HOBBY
Raziel_3 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Aby nieco ostudzić atmosferę informuję, iż na stronie sklepu, okładka modelu zyskała nowe barwy. :)

--
gotowe: Sd.Kfz 251 A WURFRAHMEN 40 | XP-61E | JAGDPANZER IV Ausf. F |StuG 40 F OSTKETTEN | | W budowie: Papegojan (40%), Kongo (95%), Pt 31 (10%),Me 262B-1a/U1 (45%)

 
10-10-16 21:31  Odp: [N] IJN Mogami - MODEL HOBBY
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Co wy ludzie z tą pianą i podgrzewaniem atmosfery - normalna rozmowa, oczywiście nie jest to w stylu "witam, pozdrawiam, piękny, kupię dwa", ale od czegoś trzeba zacząć :)))))))
Wydawać IJN Ise po raz drugi można, ale i nawet trzeba ; ))))))

 
10-10-16 21:36  Odp: [N] IJN Mogami - MODEL HOBBY
Jarod 



Na Forum:
Galerie - 1
 

Też mis się wydaje, że kulturalną tu wymianę zdań prowadzimy, bez zbędnej piany.

Szkutnik - co do Ise które już zostało wydane to nie jestem pewien czy ten model (wydany już) jest kompletnym opracowaniem. Niestety to wydanie zepsuło trochę możliwość wydania tego modelu na nowo. Niestety wiele okrętów tak zostało puki co zablokowanych.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 9Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024