FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 15Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 
14-11-16 15:40  Odp: [Z] P-47M Thunderbolt wyd. AH
FloggerB   

No bo ja "pinć" kupuje !

 
14-11-16 17:44  Odp: [Z] P-47M Thunderbolt wyd. AH
Przemek W. 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
 

Czyli to prawda i jak podaje wydawca model był w empiku rok temu...

Post zmieniony (14-11-16 17:57)

 
14-11-16 19:13  Odp: [Z] P-47M Thunderbolt wyd. AH
air_22 



Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 9


 - 1

Tak. Ptzehapiłeś :D

--

Skończone:
A6M3 Zero, DH-82A Tiger Moth, DHC-1 Chipmunk, P-39N Airacobra, PWS-3, PZL-101 Gawron, Me-1101, P-51B Mustang, F4F Wildcat, PWS-3b, Westland Whirlwind Mk.I,

Na warsztacie:
Ki-43-II Kai Hayabusa

 
14-11-16 22:28  Odp: [Z] P-47M Thunderbolt wyd. AH
Airman   

No właśnie. Model miał być wydany w połowie września tego roku. Niestety jakieś zakłócenia techniczno-czaso-przestrzenne spowodowały, że został wydany w zeszłym roku. No ale jako że księżyc jest teraz bardzo blisko Ziemii co może wpłynąć znowu na krzywą czaso-przestrzenną to może się okazać, że model został wydany już dwa albo trzy lata temu... Hmmm... Nie pamiętam czy go wtedy kupiłem. Idę zerknę na półkę, może go już skleiłem;-)

 
15-11-16 05:25  Odp: [Z] P-47M Thunderbolt wyd. AH
Bizon 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


 - 8

Mnie zastanawia jedno skoro Darek zaprezentował gotowy produkt to co jest? Czy Darek miał wydrukowany na drukarce?

--
Im trudniejsza jest walka, tym większe będzie zwyciestwo!
"w życiu jest dobrze, gdy jest dobrze i nie dobrze, bo gdy jest tylko dobrze to niedobrze"

 
15-11-16 08:42  Odp: [Z] P-47M Thunderbolt wyd. AH
Rafael 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6


 - 2

Ciekaw jestem, ilu z Was w momencie zakupu modelu rzuci sie na niego z nozyczkami. Moze malkontenctwo przeze mnie przemawia, ale jaka obecnie roznice robi fakt, ze wydanie jest opoznione tydzien, miesiac, czy pol roku? Szczegolnie, ze "ogladacze" i tak wiedza juz, co jest w srodku... Chyba, ze to jakis nowy rodzaj zabawy, taki "Model - GO" ;)

--
Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)

 
15-11-16 09:20  Odp: [Z] P-47M Thunderbolt wyd. AH
Kalafior 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 9
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 5

Wierzę Rafaelu, że tylko tak piszesz a naprawdę widzisz tu dość potężną dozę sarkazmu;)

 
15-11-16 09:25  Odp: [Z] P-47M Thunderbolt wyd. AH
FloggerB   

Rafael - przecież tak jest od dawna :)
Można się tylko śmiać albo leczyć od tego uzależnienia.

 
15-11-16 09:47  Odp: [Z] P-47M Thunderbolt wyd. AH
Bizon 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


 - 8

Może być i wydany za pół roku, ale żeby to było podane. Ja oczekuję z innego powodu, aby kupić jak tylko trafi do sprzedaży. Powodem tego jest to że po 3 dniach model na półce wygląda koszmarnie. Zamawiać u wydawców to się nie kalkuluje przez koszty wysyłki. A czy skleję od razu czy za 5 tak to już moja sprawa.

--
Im trudniejsza jest walka, tym większe będzie zwyciestwo!
"w życiu jest dobrze, gdy jest dobrze i nie dobrze, bo gdy jest tylko dobrze to niedobrze"

 
15-11-16 12:28  Odp: [Z] P-47M Thunderbolt wyd. AH
Rafael 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6


 - 2

Nie no, ja wiem, ze mamy miedzy nami fanow modeli w 2D i jakby nie patrzec, to pewnie w wiekszosci oni zapewniaja istnienie wielu wydawcow. Sam zreszta mam polki w stanie obciazenia krytycznego :) Tylko jak patrze na klepanie kolejnych postow, na dobra sprawe nie wiadomo po co i o czym, bo jedynie limit transferu sie wykorzystuje, to tego sensu nie lapie, bo w tym czasie, to mozna sobie wrege wyszlifowac ;) A po drugie - to zaraz znajdzie sie jakis "powazny", co jednak tych usmieszkow i ironii nie doczyta i znowu sie za lby wezmiecie i bede musial trzeci watek z P-47 w tytule zamykac...

Bizon - akurat Ty to chyba nie musisz sie martwic, bo przyjedziesz do Przeciszowa we wrzesniu i bezposrednio od wydawcy nabedziesz model, a w tym roku to nawet 15% rabatu dalo sie urwac ;)

--
Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 15Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024