FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 15Strony:  <-  1  2  3  4  5  ->  => 
26-10-16 01:06  Odp: [Z] P-47M Thunderbolt wyd. AH
Perez69 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

Według info z Wydawnictwa model bedzie "cieżko powiedzieć kiedy", ale prawdopodobnie za tydzień dwa od dziś

--
"W odpowiednim wieku, trzeba rzucić tą pasję - ja rzuciłem i wracam"

 
26-10-16 06:31  Odp: [Z] P-47M Thunderbolt wyd. AH
Przemek W. 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
 

Szkoda, bo automatycznie ta długa lista zapowiedzi która widnieje na stronie też pojawi się "ciężko powiedzieć kiedy" ;-(

 
27-10-16 01:43  Odp: [Z] P-47M Thunderbolt wyd. AH
Airman   

No właśnie i Hellcat też już na stronie wydawcy widnieje od "ciężko powiedzieć kiedy" :-(

 
27-10-16 13:47  Odp: [Z] P-47M Thunderbolt wyd. AH
Perez69 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

Thunderbolt oficjalnie pod koniec przyszłego tygodnia - info z Redakcji

--
"W odpowiednim wieku, trzeba rzucić tą pasję - ja rzuciłem i wracam"

 
31-10-16 08:57  Odp: [Z] P-47M Thunderbolt wyd. AH
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Jak widać już mamy wreszcie najnowszy model ze Stegny, ale myślę, że już można wybiec w przyszłość i przedstawić propozycję kolejnych wersji i malowań tego wspaniałego samolotu, bo nie wierzę, że to jest już zamknięty temat jeżeli chodzi o kolejne wydania tego modelu. Śmiało można pokusić się o mały plebiscyt - które malowanie następne
http://www.fw190.altervista.org/p47.htm

 
31-10-16 09:14  Odp: [Z] P-47M Thunderbolt wyd. AH
Seweryn 

 

Srebrny P-47N z dużymi zbiornikami paliwa + komplet rakiet.

--
Seweryn

 
10-11-16 18:59  Odp: [Z] P-47M Thunderbolt wyd. AH
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Dziękuję za propozycję - oby tak było.
Ponieważ modelu jeszcze nie ma, a są już zapytania w innym temacie - czy jest to, to tak przy okazji jeszcze przypomniało mi się, że gdzieś, kiedyś czytałem dyskusję mocno popartą zdjęciami i cytatami z różnych źródeł o malowaniu P-47 i właśnie mi się przypomniało gdzie to było, a było to tu http://www.pwm.org.pl/viewtopic.php?f=3&t=15872 Polecam dokładnie przeczytać, bo wymiana poglądów bardzo ciekawa.
I jeszcze mi się coś przypomniało - nie tylko polskie środowiska modelarzy dywagują nad tym kolorem ,ale również inne nacje np. http://www.modelforum.cz/viewtopic.php?f=50&t=21033&start=15 i relacja ze sklejania http://www.modelforum.cz/viewtopic.php?f=112&t=21099 i pewnie na innych zagranicznych forach jest podobnie.

Post zmieniony (10-11-16 19:25)

 
14-11-16 10:10  Odp: [Z] P-47M Thunderbolt wyd. AH
FloggerB   

Już jeeest?????

 
14-11-16 12:44  Odp: [Z] P-47M Thunderbolt wyd. AH
Perez69 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

Na stronie empiku nie ma jeszcze żadnego info

--
"W odpowiednim wieku, trzeba rzucić tą pasję - ja rzuciłem i wracam"

 
14-11-16 12:52  Odp: [Z] P-47M Thunderbolt wyd. AH
Kalafior 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 9
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 5

Ja pitole, co za napięcie, zaraz zemdleje!

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 15Strony:  <-  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024