FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 15 z 15Strony:  <=  <-  11  12  13  14  15 
26-11-16 09:51  Odp: [Z] P-47M Thunderbolt wyd. AH
Rajkub 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 9
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

Grupa: WAK

Czy Wy jesteście dziećmi?
Sami nie potraficie prawidłowo oznaczyć wątku ?
Prowadzić Was trzeba cały czas za rączkę ?
Nie wywołujcie tak moderatorów , bo jako niesforne dziecko można łatwo załapać klapsa.

--
Pozdrawiam, Rajkub
__________________
niedokończona opowieść M3A1WHITE

 
26-11-16 12:37  Odp: [Z] P-47M Thunderbolt wyd. AH
Niezależny 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Rajkub, Ty chyba nie zorientowany jesteś? Jest wątek o tym modelu otagowany jako [N]owość tylko zamknięty przez Rafaela, więc dyskusję Halogen podjął w tym. To co teraz, będziemy mnożyć wątki z takimi samymi tagami?

 
26-11-16 14:47  Odp: [Z] P-47M Thunderbolt wyd. AH
Rajkub 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 9
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

Grupa: WAK

Niezależny, Ty chyba z choinki się urwałeś. Poprosiłem po prostu o odrobinę samodzielności forumowiczów.

--
Pozdrawiam, Rajkub
__________________
niedokończona opowieść M3A1WHITE

 
26-11-16 14:54  Odp: [Z] P-47M Thunderbolt wyd. AH
ABC 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

Ten wątek jest nudny. I leci o góry żeby przypomina o zakupie Thunderbolta. Zainteresowane "promowaniem" wątku osoby mogą sobie już odpuścić. Kto się podjarał Thunderboltem m.in. ja, to już poszedł i kupił w empiku, ba nawet w Toruniu były niepodarte. A i tak model jak na Hala jest mało pokrajany to najprzód podkręciłem się Thunderboltem w skali 1:24 z innego wydawnictwa.

 
26-11-16 15:06  Odp: [Z] P-47M Thunderbolt wyd. AH
Wojtuś 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 3
 

Weźcie idźcie pokleić...

 
27-11-16 12:34  Odp: [Z] P-47M Thunderbolt wyd. AH
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

ABC jak ten temat jest nudny to po co się tu wpisujesz, sam piszesz nie na temat - w sumie co nas obchodzi, że się podkręciłeś modelem P-47 w skali 1:24 ?

Ponownie piszesz bzdury, ponieważ nie zajmuję się promowaniem modeli z wyd.AH - tym zajmuje się przeważnie inny forumowicz. Dawniej robił to sam właściciel wydawnictwa, ale od 2011 roku już tu się raczej nie wpisuje.
Na forum jest ponad 50 tematów dotyczących tylko zapowiedzi i nowości z wyd.AH - prawie wszystkie zawsze miały burzliwy przebieg - często są zamknięte, część wypowiedzi jest usunięta, a nawet same tematy zniknęły. Często przez to, że wpisują się do nich ludzie, którzy już w 2002 roku "kręcili nosami" na te modele i po upływie 14 lat nadal to robią, mimo tego, że nie skleili żadnego modelu z tego wydawnictwa, no taki klimat.

Jeżeli chodzi o moje porównanie dwóch ostatnich modeli P-47 z wydawnictwa ze Stegny to głównie chodziło mi o porównanie co dostajemy za cenę 40 zł vs 70 zł - minęło 5 lat, cena wzrosła o 30 zł, doszły 3 strony rysunków jeżeli chodzi o zawartość. Wiadomo są to dwie różne wersja samolotu. Oczywiście aż się prosi skleić obydwa modele jako tzw. parkę - dwóch słynnych polskich pilotów, dwie różne wersje P-47, dwa atrakcyjne malowania, jedyna rzecz, która może ostudzić taki zapał to klejenie 2 kolejnych silników w podwójnej gwieździe no i właśnie a propos tych silników mały temacik w celu ewentualnego dodania sobie pracy przy nich i ich ewentualnej waloryzacji - miłego sklejania http://www.modelforum.cz/viewtopic.php?f=57&t=63649

 
27-11-16 12:54  Odp: [Z] P-47M Thunderbolt wyd. AH
ABC 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

Halogen, uderz w stół a nożyce się odezwą. Czekałem aż się poczujesz. Skończmy już ten temat. Zapowiedż to zapowiedż. WAK czy Model Kom czy Wektor czy Modelik, jak wrzucą [ Z ] to jest parę dni z góry ,każdy się zapozna. Ale nikt kto wrzucał [ Z ] nie podbija tego jak ty masz w zwyczaju. Model jest w porządku , cena mogła by być niższa. A w międzyczasie znalazłem fajniejszego Thunderbolta , większego fajniejszego.

 
27-11-16 13:04  Odp: [Z] P-47M Thunderbolt wyd. AH
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

ABC w odróżnieniu od ciebie piszę za każdym razem na temat - ty wręcz przeciwnie. Nie widzę, żebyś miał tu w galerii jakiś model z wyd.AH, relacji też nie ma, jesteś wręcz klasycznym przykładem ludzi, których bolą tematy o modelach ze Stegny. To co tu wpisałem o modelu P-47 wpisałbym w inny temat, ale jest niestety zamknięty - dotarło to w końcu do ciebie ABC ?!

 
27-11-16 13:23  Odp: [Z] P-47M Thunderbolt wyd. AH
Rajkub 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 9
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

Grupa: WAK

.

--
Pozdrawiam, Rajkub
__________________
niedokończona opowieść M3A1WHITE

 
09-12-16 16:08  Odp: [Z] P-47M Thunderbolt wyd. AH
Bizon 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


 - 8

Trochę już za późno na odpowiedz dotycząca uszkodzonego egzemplarza, ale może komuś w przyszłości się przyda. wczoraj kupiłem model z kartonowej kolekcji. W domu zauważyłem, że dwa arkusze mają lekkie uszkodzenia czego nie zauważyłem kupując.
Dzisiaj byłem wymienić na egzemplarz bez wad. Obsługa sklepu uznała reklamację.

--
Im trudniejsza jest walka, tym większe będzie zwyciestwo!
"w życiu jest dobrze, gdy jest dobrze i nie dobrze, bo gdy jest tylko dobrze to niedobrze"

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 15 z 15Strony:  <=  <-  11  12  13  14  15 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024