FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4  -> 
05-06-17 20:34  Odp: [R] M4 + Long Tom, 1:25 Model-Kom.
Krystian 



Na Forum:
Relacje z galerią - 39
Galerie - 31


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 6


 - 3

Gratulacje!

--
First comes smiles, then comes lies. Last is gunfire

ŁSM

 
05-06-17 21:53  Odp: [R] M4 + Long Tom, 1:25 Model-Kom.
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. No to gratulacje. Zasłużona nagroda.

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
08-06-17 22:21  Odp: [R] M4 + Long Tom, 1:25 Model-Kom.
Lelum Polelum 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 3


 - 10

A co z długim Tomem?

--
serwusik

 
09-06-17 09:27  Odp: [R] M4 + Long Tom, 1:25 Model-Kom.
Raziel_3 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Ale majstersztyk! Podziwiam umiejętności i gratuluję nagrody. :)

--
gotowe: Sd.Kfz 251 A WURFRAHMEN 40 | XP-61E | JAGDPANZER IV Ausf. F |StuG 40 F OSTKETTEN | | W budowie: Papegojan (40%), Kongo (95%), Pt 31 (10%),Me 262B-1a/U1 (45%)

 
09-06-17 15:28  Odp: [R] M4 + Long Tom, 1:25 Model-Kom.
LuZaK 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 16
Galerie - 16


 - 0

Dziękuję za pozytywne komentarze :-). A co do Długiego Toma to na pewno zostanie ukończony.

--
Pozdrawiam.Andrzej.

Moja strona. https://www.facebook.com/modelarstwoluzaka

 
10-06-17 09:50  Odp: [R] M4 + Long Tom, 1:25 Model-Kom.
Tommy T.B. 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 5
 

Moje gratulacje :-)

 
31-08-17 14:34  Odp: [R] M4 + Long Tom, 1:25 Model-Kom.
LuZaK 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 16
Galerie - 16


 - 0

Cześć,
W ramach odskoczni od Achillesa postanowiłem przeprosić się z dłubanym ,jak do tej pory z doskoku, Long Tomem. Spasowanie świetne model praktycznie sam się skleja. Oprócz tego co na fotkach skleiłem też lufę działa jak na razie bez żadnych detali. W lufie niektóre wręgi były lekko za duże ale nie był to duży problem. O modelu na razie mogę powiedzieć tyle, ze na pewno będzie duży. Lufa ma 28,5 cm długości !!









--
Pozdrawiam.Andrzej.

Moja strona. https://www.facebook.com/modelarstwoluzaka

 
31-08-17 20:34  Odp: [R] M4 + Long Tom, 1:25 Model-Kom.
Lelum Polelum 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 3


 - 10

W klejeniu cały czas się rozwijasz, w robieniu zdjęć nie bardzo.

--
serwusik

 
31-08-17 21:16  Odp: [R] M4 + Long Tom, 1:25 Model-Kom.
LuZaK 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 16
Galerie - 16


 - 0

Wiem, ze ze zdjęciami muszę jeszcze powalczyć. Jest to moja pięta achillesowa...

--
Pozdrawiam.Andrzej.

Moja strona. https://www.facebook.com/modelarstwoluzaka

 
02-09-17 23:35  Odp: [R] M4 + Long Tom, 1:25 Model-Kom.
Chopin 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 48


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

LuZaK I widzisz: standard idzie Ci zdecydowanie lepiej. Choć widać gdzieniegdzie przypadkowe plamy po retuszu, ale i tak jest nieźle :-) Przypuszczam, że bardziej się pilnujesz, żeby czegoś nie sknocić, bo z tyłu głowy masz zakonotowane, że każda wpadka będzie mocno widoczna.

Co do zdjęć: wiem, że robisz telefonem. Jedyne co mogę Ci doradzić, to musisz robić zdjęcia w dobrych warunkach oświetleniowych. Wtedy nie będziesz miał ich tak zaszumionych. Musisz wyczuć też minimalną odległość ostrzenia. Inaczej, jak zbliżysz się zbyt blisko, obiektyw nie będzie wstanie wyostrzyć i z stąd taki rozmemłany obraz. W tej noki masz ponad 6MP i szkło Carl Zeiss-a, co w zupełności wystarczy na zrobienie bardzo dobrych zdjęć. No i klasycznie: trening czyni mistrza. Powodzenia.

--
Pozdrawiam!
Chopin

Moje galerie. Nie chce mi się już walczyć z hostingami. Nie pasuje taki układ? Nie zaglądaj.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024