FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
20-07-16 14:53  [P] Parowóz Pt31 Angraf - instrukcja sklejania
bathory   

Witam. Zakupiłem model parowozu Pt31 wydanego przez Angraf. Po przejrzeniu wycinanki, stwierdziłem brak części instrukcji sklejania. Instrukcja sklejania w którą wyposażona jest moja wycinanka zaczyna się od sklejenia odchylaczy dymu. Czy ktoś z Was, kto jest w posiadaniu tego modelu może potwierdzić, że to tak ma być, ew. czy mógłby podesłać mi skan brakującej strony?

 
20-07-16 15:15  Odp: [P] Parowóz Pt31 Angraf - instrukcja sklejania
Kalafior 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 9
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 5

Wal do wydawnictwa, nie ma nad czym rozmyślać.

 
20-07-16 15:24  Odp: [P] Parowóz Pt31 Angraf - instrukcja sklejania
Mario 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

No nie wiem Kalafior, bywa, że czas odpowiedzi od wyd. Answer dąży do nieskończoności, więc może któryś z kolegów pomoże szybciej.

--


 
20-07-16 18:58  Odp: [P] Parowóz Pt31 Angraf - instrukcja sklejania
klint   

Moze to wystarczy.



--

 
20-07-16 20:43  Odp: [P] Parowóz Pt31 Angraf - instrukcja sklejania
bathory   

Dzięki chłopaki - jesteście niezawodni. Klint, a czy w Twoim egzemplarzu masz opis montażu - tekstowy?

 
20-07-16 20:57  Odp: [P] Parowóz Pt31 Angraf - instrukcja sklejania
Viking_BB 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 6
Galerie - 14
 

Bathory – opisy montażu to były 30 lat temu w "Małych Modelarzach"; teraz są rysunki plus krótki tekścik :)

--
Pozdrowienia z Czech
Marcin
---------------------------------------
Dumny właściciel: kartonowakolej.pl
Dumny członek: Bielska Strefa Modelarska

 
20-07-16 21:19  Odp: [P] Parowóz Pt31 Angraf - instrukcja sklejania
klint   

Kolego ja w 90% modeli ktore kleje opieram sie na fotkach orginalow, bo opracowania sa dalllllekie od orginalow. Ale to juz zupelnie inny las.

Pozdrawiam Piotr.

 
21-07-16 08:06  Odp: [P] Parowóz Pt31 Angraf - instrukcja sklejania
bathory   

Piotrek - wszystko już gra, brakującą stronę mam. Ja w zasadzie używam schematów montażowych. Budowa w oparciu tylko o zdjęcia to jeszcze za wysokie progi. Niemniej często posiłkuję się fotkami.
Viking_BB: właśnie o ten krótki tekścik się rozchodzi. W moim Pt31 nie ma jednak pierwszej strony tekstowej z krótkim rysem historycznym, danymi technicznymi, uwagami ogólnymi. Nie wiedziałem czy na brakującej stronie nie ma jakiegoś rzutu lub schematu. Mój zeszyt z modelem jako sklejony blok rozpoczyna się od kartki z tekstem: odchylacze dymu sklejamy wg rysunku 8. Już mam brakującą stronę, więc dziękuję Wam za pomoc.
Pzdr.
Paweł.

Post zmieniony (21-07-16 08:06)

 
21-07-16 11:59  Odp: [P] Parowóz Pt31 Angraf - instrukcja sklejania
Arturo 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 2
 

Viking, nie przesadzaj. Jak jest taki opis budowy jak u Pana Kołodzieja, to aż miło się czyta:)

 
21-07-16 12:59  Odp: [P] Parowóz Pt31 Angraf - instrukcja sklejania
TLB 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 13


 - 3

W modelach JSC też są opisy budowy część po części...

--
Feci quod potui faciant meliora potentes...

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024