FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 
24-06-16 19:52  Odp: [N] Słupki relingów.
JamesTillett1955   

Świetna informacja, dzięki za informacje!

 
24-06-16 21:12  Odp: [N] Słupki relingów.
Futer 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 1
 

Witam
ja używam drutu 0.10, mosiężnego, większe średnice nie mieszczą się ale po pomalowaniu wygląda co całkiem ładnie - dochodzi farbka. próbowałem z żyłką 0.10 ale tej za nic nie udaje się upchnąć. ogólnie te relingi dobra rzecz- ładnie równo wychodzą

 
24-06-16 21:42  Odp: [N] Słupki relingów.
Marcin P. 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

No nic, trzeba próbować. Chciałem też zwinąć dwa druty na imitację relingu łańcuchowego, wygląda więc na to że trzeba będzie skombinować mega cienki drucik żeby to zrobić.

Futer masz jakieś fotki tego relingu na modelu ?

 
24-06-16 23:26  Odp: [N] Słupki relingów.
Futer 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 1
 

Kończę właśnie odina z orieła i planuję jakąś galeryjkę wrzucić. ogólnie reling montuje tak że wpierw nawlekam na druciki wymaganą w danym miejscu ilość słupków a później po kolei dosuwam i wklejam.

 
28-06-16 08:46  Odp: [N] Słupki relingów.
Marcin P. 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Podjąłem się próby rozwiercenia tych otworków do conajmniej 0,2 mm. Przy pomocy mikro wierteł 0,2mm nie potrafiłem tego zrobić. Udało się rozwiertakami zegarmistrzowskimi. Po tej operacji drut 0,2mm wszedł bez problemu.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024