FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 3Strony:  1  2  3  ->  => 
16-06-16 13:36  Kartonowe Modele budynkow mieszkalnych i kolejowych Skala: HO
piotr   

Witam serdecznie.
Postanowiłem zrobić coś z moim dotychczasowym życiem i połączyć pasje do modelarstwa z pracą. Postanowiłem wykonywać i udostępniać osobom zainteresowanym modele budynków mieszkalnych i kolejowych do złożenia. Jako iż, będą one na bazie fototekstur, staram się o jak najdoskonalsze odwzorowanie wszelakich szczegółów, takich jak gzymsy i elementy ozdobne budynków. Chciałbym zapytać, czy bylibyście Państwo zainteresowani takimi budynkami ? Czy sprawiło by Wam radość, nabycie takich druków w przyszłości, aby móc urozmaicić swoja dioramę bądź makietę? Myślę nad skalą HO, ale zastanawiam się, czy nie spróbować ze skalą TT i Z. Na razie pierwszy projekt budynku powstaje w programie graficznym. Relacje z próbnego składania modelu zamieszczę tutaj jak prace graficzne będą zakończone. Prosiłbym, abyście zamieścili swoje spostrzeżenia i uwagi wynikające z doświadczenia i umiejętności. Jeśli chodzi o cenę to nie myślałem nad tym dokładnie, ale sądzę, że około 19-20zł za budynek to rozsądna cena jak na początek i chciałbym, aby taka pozostała.
Pozdrawiam Was serdecznie.
Piotr

Post zmieniony (16-06-16 20:40)

 
16-06-16 18:51  Odp: Kartonowe Modele budynkow mieszkalnych i kolejowych Skala: HO
JKorjat 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 31


 - 3

Witaj na forum

Działaj, pokazuj, a zapewnę chętni się znajdą :)

Pozdrawiam
Jacek

--
Si vis pacem, para bellum

 
16-06-16 19:23  Odp: Kartonowe Modele budynkow mieszkalnych i kolejowych Skala: HO
Piotr Murawski 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Moje spostrzeżenie jest takie, że ciężko się czyta to co piszesz.

--

 
16-06-16 19:42  Odp: Kartonowe Modele budynkow mieszkalnych i kolejowych Skala: HO
Precyzyjny 
moderator




Na Forum:
Relacje z galerią - 4
Galerie - 1
 

Witamy na forum. To, że Kolega jest tutaj nowy, nie usprawiedliwia braku dbałości o pisownię w języku polskim. Proszę poprawić wszystkie błędy ortograficzne i powstawiać znaki interpunkcyjne oraz spacje. Pod własnym wpisem jest zawsze odnośnik "Edycja mojego postu". Proszę tam kliknąć i będzie można zrobić poprawki w tekście wpisu.

--
Pozdrawiam
Precyzyjny

------------------
Modele ukończone: parowóz Ty2 , parowóz Pu29

 
16-06-16 19:48  Odp: Kartonowe Modele budynkow mieszkalnych i kolejowych Skala: HO
piotr   

Przepraszam za ortografie i składnie.Tekst został poprawiony.



--

Post zmieniony (16-06-16 20:42)

 
16-06-16 20:55  Odp: Kartonowe Modele budynkow mieszkalnych i kolejowych Skala: HO
piotr   

Tekst poprawiony. Przepraszam za brak poprawnej pisowni.

--
Możemy więcej

 
16-06-16 21:05  Odp: Kartonowe Modele budynkow mieszkalnych i kolejowych Skala: HO
ABC 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

Przydałyby się budynki w skali 1:35 do dioram z figurkami w skali 1:35. Są np. plastikowe budynki typu dom z Ardenów, dom holenderski, itp. Z plastiku są od 100 zł wzwyż , a jeszcze farby. Przydałyby się budynki ze wsi rosyjskiej do dioram , takie z bali kryte strzechą , wogóle takich niema nawet z plastiku. Chodzi mi o budynki całe , ale na ecardsmodel widziałem że wykombinowano nawet ruiny. Chociaż wtedy powstaje problem z gruzem.

 
16-06-16 21:22  Odp: Kartonowe Modele budynkow mieszkalnych i kolejowych Skala: HO
piotr   

Jesli bedzie istniała taka możliwość wykonania gruzu to tak.Myślałem nad odtworzeniem zbombardowanych budynków na bazie zdjęć.Z drugiej wojny światowej.

--
Możemy więcej

 
18-06-16 15:36  Odp: Kartonowe Modele budynkow mieszkalnych i kolejowych Skala: HO
piotr   

Witam serdecznie. W trakcie w prac są 3 budynki .Budynek Poczty i urzędu telegraficznego, wieża wodna,Budynek stacyjny skladający się z 4 czlonów .część biurowa magazyn pomieszczenie zawiadowcy stacji oraz poczekalnia.Jakby koledzy mogli wytlumaczyć jak wstawiać zdjęcia, to bym pokazał kilka zdjęć z prac graficznyc.

--
Możemy więcej

 
18-06-16 16:01  Odp: Kartonowe Modele budynkow mieszkalnych i kolejowych Skala: HO
Kapitan 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 5


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 5
 

Wchodzisz np. na wstaw.org. Klikasz przeglądaj, wybierasz zdjęcie ( można jedynie jedno) a potem klikasz wstaw i gotowe. Wystarczy trochę poczekać, zdjęcia ładują się dość wolno.

--
,,Problemem nie jest problem, problemem jest twoje nastawienie do problemu"
Pozdrawiam, Piotr

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 3Strony:  1  2  3  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024