FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 10Strony:  <-  1  2  3  4  5  ->  => 
12-04-16 20:23  Odp: [R]KGV Haliński 1:200
Kilmister 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 9
Galerie - 25


 - 3

'rysiu' - sorry, prawdopodobnie źle odczytałem Twoje intencje

--
Born to lose - Lived to win

Ukończone: Kirovec K-700A, Biełaz-7555, LIAZ 100.55D, Mercedes GP 1908, Wall-e, Spit Mk. Vb Trop, Pe-3, F6F-3 Hellcat, Tomahawk Mk. IIb, Ła-5, Hurricane Mk. I, Westland Whirlwind Mk.I, A6M2 "Zero", Ił-2 Sturmovik, B-25 Mitchell Mk.II, PZL 50A "Jastrząb", Bf 109G-6, Bf 109F-4, SB2U-2 Vindicator, B5N2 Kate, Ki-61 HIEN, Ju88C-6, Ki-43 Oskar, Reggiane Re-2000, KRAZ-260, Spit Mk Vb

 
13-04-16 08:42  Odp: [R]King George V Haliński 1:200
Waldemar   

Milo poogladac ja zakonczylem na Moskwie kiedys....... i ucze sie od nowa.
ps.
Polegla na wodzie walczac z Rodney-em (tez polegl).
Pozdrawiam

--
Każdy orze jak może
jeden lepiej drugi gorzej

 
13-04-16 14:02  Odp: [R]King George V Haliński 1:200
Spychacz 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Kibicuję każdemu, kto bierze się za model tego pięknego okrętu i ma nadzieję, że spełnisz obietnicę i dobrniesz z relacją do końca.

Pozdrawiam.

--
Relacja: ARIZONA
Relacja z galerią: NAGATO , FUSO
Galeria: RICHELIEU , KING GEORGE V
Slayer \m/

 
20-04-16 12:44  Odp: [R]King George V Haliński 1:200
lafala74 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1
 

Z uwagi na to, że miałem trochę więcej czasu budowa kadłuba posunęła się do przodu. Rewelacji może nie ma, ale efekt odzwierciedla aktualny pozom moich umiejętności.




--

Post zmieniony (20-04-16 12:51)

 
20-04-16 12:54  Odp: [R]King George V Haliński 1:200
IJN Łukasz 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 1
Galerie - 18


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Umiejętności niezgorsze. Mnie bez podposzyć albo piankowań szkieletu wyszedłby pewnie znacznie gorzej.

--
Optymista myśli, że świat stoi do niego otworem,
Pesymista wie co to za otwór ...


W stoczni:
IJN Fuyuzuki

Galerie :

IJN Chikuma ,
IJN Ise , IJN Akagi , IJN Yahagi , IJN Yugumo , IJN Hiei , IJN Ishigaki , IJN Shimushu , IJN Tama , IJN Kiji ,
IJN Kitakami , IJN Akitsushima , IJN Akizuki , IJN Hiburi ,
IJN Hatsushimo , IJN Isuzu .

 
05-05-16 07:42  Odp: [R]King George V Haliński 1:200
lafala74 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1
 

Czas na kolejną aktualizację. Postanowiłem trochę odpocząć do kadłuba, bo przyklejanie okapników to dla moich trzęsących się łapek to masakra. Postanowiłem wykonać trochę osprzętu ratunkowego. Sieci pływających powinno być chyba 21. Tyle przynajmniej naliczyłem, a dla pewności zrobiłem 22. Efekt poniżej.

Powstał tez prototyp pontonu.


--

 
02-06-16 18:53  Odp: [R]King George V Haliński 1:200
lafala74 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1
 

Korzystając z okazji, że zwodowany kadłub został odholowany do nabrzeża wyposażeniowego postanowiłem zacząć zabawę z nadbudówka dziobową. Oto co na razie udało mi się zmontować. Trochę przekombinowałem z drzwiami na 1 poziomie i nie wygląda to za dobrze. Niestety super glut nie pozwala żeby coś z tym zrobić.


--

 
03-06-16 15:07  Odp: [R]King George V Haliński 1:200
IJN Łukasz 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 1
Galerie - 18


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

A tak nawiasem powiedziawszy to cóż to za historia z tymi drzwiami?
Sam je kleciłeś czy to jakiś gotowiec?

--
Optymista myśli, że świat stoi do niego otworem,
Pesymista wie co to za otwór ...


W stoczni:
IJN Fuyuzuki

Galerie :

IJN Chikuma ,
IJN Ise , IJN Akagi , IJN Yahagi , IJN Yugumo , IJN Hiei , IJN Ishigaki , IJN Shimushu , IJN Tama , IJN Kiji ,
IJN Kitakami , IJN Akitsushima , IJN Akizuki , IJN Hiburi ,
IJN Hatsushimo , IJN Isuzu .

 
03-06-16 19:21  Odp: [R]King George V Haliński 1:200
lafala74 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1
 

Chciałem wykorzystać ramki z blaszek foto trawionych naklejając je na oryginalne drzwi z wycinanki. W tych blachach są jednak po 2 ramki na drzwi mniejsza wymiaru drzwi i druga odrobine większa. Wydaje mi się, że dzwi powinny wejść w otówr tej większej jednak tak nie jest. Niestety te większe przykleiłem bez sprawdzenia do nadbudówki glutem i było za późno żeby cos z tym zrobić. Wygląda to trochę słabo. No cóż wyszedł brak doświadczenia.

--

 
24-06-16 17:08  Odp: [R]King George V Haliński 1:200
lafala74 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1
 

Prace przy nadbudówce idą pełną parą przed urlopem. Oto parę fotek tego co powstało od ostatniej aktualizacji. Trochę koślawe te relingi wyszły, ale nie jestem już chyba w stanie zrobić tego lepiej. Zaczynam się zastanawiać czy nie lepiej było użyć jakiś gotowców, choć wydaje mi się, że nawet trochę krzywe, to zrobione własnoręcznie są piękniejsze.


--

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 10Strony:  <-  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024