FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 20 z 20Strony:  <=  <-  16  17  18  19  20 
27-08-12 16:46  Odp: [Relacja] Projekt własny- Parowóz osobowy Ol49.
Stealth 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 24


 - 1

Robercie, jestem pod niesamowitym wrażeniem..
A odnośnie żurawia do nawadniania, widziałeś to?:

http://www.papermodelers.sk/viewtopic.php?f=93&t=3795

--
Na półce m. in.:
SSys 1:25, Inka II 1:33, BD-41 1:25, Demoiselle 1:33, V-1 1:33, PZL P.11c 1:33, SZD-18 Czajka 1:33, V-2 1:33, Slingsby T-21b 1:33, Sopwith Tabloid/Schneider 1:33, PZL P.7a 1:33, Morane Saulnier M.S. 30 E1 1:33, Nieuport 11 Bebe 1:33 GPM, Fokker Dr I 1:33 MM, Fokker E V 1:50 KEL, Aviatik-Berg D I 1:50 KEL, Lublin R XIII D 1:50 KEL, Pfalz D XII 1:50 KŚ, Fokker Dr I 1:50 KŚ

 
27-08-12 18:42  Odp: [Relacja] Projekt własny- Parowóz osobowy Ol49.
Robert B. 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
 

Panowie, będę mocno kibicował, kto zabierze się za sklejenie modelu lokomotywy:)
Dzięki za miłe słowa, motywują do dalszej pracy, mimo iż czasami dopada mnie tzw. zmęczenie materiału
Precyzyjny, klamka będzie na pewno stalowa albo czerwona. Szczerze to sam się zdziwiłem, że jest taka jaka jest.
Mario, to nie czary. Są lepsi magicy na tym forum i na kilku innych, ja jestem czujny i zawsze staram się wyłapać to co najlepsze :p
A tego żurawia nie widziałem, a zaglądam tam czasami !!! Dzięki za linka.

--

 
27-08-12 19:16  Odp: [Relacja] Projekt własny- Parowóz osobowy Ol49.
niki68 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Witaj
O Kolego ... dałeś czadu. Moje ukłony do samej ziemi. Można pomyśleć, że to zdjęcia prawdziwego parowozu. Bardzo, bardzo realistycznie!!!
Pozdrawiam

 
03-09-12 18:37  Odp: [Relacja] Projekt własny- Parowóz osobowy Ol49.
klint   

Witaj Robercie.
Ja widzę ten model jako mistrzowski na każdych pokazach, MOJE NAJ...... GRATULACJE.
Pozdrawiam

 
14-09-12 00:30  Odp: [Relacja] Projekt własny- Parowóz osobowy Ol49.
Robert B. 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
 

Dzięki Klint, dzięki Niki :)
Dłubię się z taka drobnicą przy modelu, że czasami zastanawiam się czy warto pokazywać zdjęcia.
Zrobiłem żółte tablice ostrzegawcze, informujące o zagrożeniu ze strony trakcji elektrycznej.
Żeby była jasność, zerżnąłem patent Precyzyjnego. Tablice są wypukłe, nie zastosowałem żywicy jak to zrobił Mariusz, tylko przypadkiem wpadłem na inny pomysł. Patrzyłem na Ol49 pijąc Pepsi i olśniło mnie :)
Powycinałem z butelki paski o szerokości 4,8mm i długości 17,2 mm, Same w sobie były wypukłe. To było to, na co liczyłem.
Następnie pomalowałem to wszystko żółtą Pactrą A8, przykleiłem kalkomanie i zabezpieczyłem lakierem bezbarwnym. Teraz są już przyklejone na swoje miejsce i efekt jest zadowalający. Jak wyschnie lakier, to czeka mnie jeszcze patynowanie, bo trochę za bardzo biją po oczach.
Tak to wygląda, dwie kalki uszkodziłem a trzy mam jeszcze zapasowe

Gdybym się pośpieszył z tymi tabliczkami, to wyglądało by to tak jak ta dolna tabliczka, słabo. Złe wymiary i kolor wzięty z księżyca.

Przy okazji wrzucam zdjęcia skrzynki do oświetlenia i poręcze przy przednich lampach.


Pozdrawiam

--

 
29-11-12 10:38  Odp: [Relacja] Projekt własny- Parowóz osobowy Ol49.
pawlo100 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2


 - 1

No Robercie, model ukończony, kosisz nagrody, a galerii nie ma :( .
Chciałem pooglądać napaść oczy, a tu ... :(
Zuraw wodny jakiś Neusaltz ma w planach Paweł Adamowicz z Pkprepo, zapytaj może już ma. Z jeszcze większą ciekawością czekam na podstawkę :)

--
Pozdrawiam Paweł
Się robi: Pruski Parowóz P3.1
Się zrobiło: Ls410D,Pruski Parowóz T3

 
29-11-12 13:29  Odp: [Relacja] Projekt własny- Parowóz osobowy Ol49.
Robert B. 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
 

Jeszcze nie ukończony. Robię tłumik i męczę druciki od smarownic. Ostatnio mam mniej czasu, ale w przyszłym miesiącu będzie finito .

--

 
26-05-16 14:27  Odp: [Relacja] Projekt własny- Parowóz osobowy Ol49.
Albertas   

w jaki sposób można zobaczyć zdjęcia tego pięknego modelu?Z strony 10 nie mogę widzieć photo.Nie wiem dlaczego.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 20 z 20Strony:  <=  <-  16  17  18  19  20 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024