FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 7 z 12Strony:  <=  <-  5  6  7  8  9  ->  => 
25-08-16 19:12  Odp: [R] DAR POMORZA skala 1:100
SZKUTNIK 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Ahoj!

Przybyło w modelu kilka dupereli do których później przymocujemy sznurki olinowania.



--
Pozdrawiam SZKUTNIK
szkutnik-model@wp.pl
Tel. 728 103 661

 
25-08-16 19:36  Odp: [R] DAR POMORZA skala 1:100
indianscout   

Szkutnik pokazałem tą relację mojej Pani to stwierdziła że mam sobie dać spokój z Victory z MM-a i poczekać aż Twój Dar Pomorza będzie wydany i jego zbudować...

 
25-08-16 23:05  Odp: [R] DAR POMORZA skala 1:100
SZKUTNIK 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Ahoj!

indianscout: Mały Modelarz wydał "Dar Pomorza" i to kilkakrotnie więc temat jest ..... spalony.

Jeszcze raz przypominam. To jest relacja z BUDOWY MODELU, a nie z projektowania wycinanki.
Sama analiza materiałów daje nieźle popalić. Zwłaszcza, że wszystkie dotychczasowe polskie opracowania tematu można sobie .....
Nie uśmiecha mi się zupełnie kreślenie rysunków montażowych do tego ustrojstwa. Przynajmniej na razie.

--
Pozdrawiam SZKUTNIK
szkutnik-model@wp.pl
Tel. 728 103 661

 
26-08-16 09:25  Odp: [R] DAR POMORZA skala 1:100
miszczu79 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Czyli że nie będzie wydany :-(??

 
26-08-16 09:30  Odp: [R] DAR POMORZA skala 1:100
indianscout   

Temat nie jest spalony bo MM wydał Dar Pomorza ale w skali 1:200...

 
26-08-16 15:47  Odp: [R] DAR POMORZA skala 1:100
miszczu79 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Nie chodzi o temat (chociaż zacny),
Chodzi o wykonanie i detalizację...

 
28-08-16 14:11  Odp: [R] DAR POMORZA skala 1:100
SZKUTNIK 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Ahoj!

miszczu79 napisał...........Nie chodzi o temat (chociaż zacny), Chodzi o wykonanie i detalizację.......

Sam widzisz - DAR POMORZA to tematyka interesująca garstkę ludzi, z których 2-3 modelarzy może kupiłoby model kartonowy w skali 1:100. To tyle na temat wydania modelu.

Swoją drogą nie wyobrażam sobie, abym mógł sklejać mocno zdetalizowany model kartonowy, którego tematyka nie do końca do mnie przemawia. Wcześniej czy później taki model wylądowałby w koszu.

--
Pozdrawiam SZKUTNIK
szkutnik-model@wp.pl
Tel. 728 103 661

 
28-08-16 18:14  Odp: [R] DAR POMORZA skala 1:100
Raffi   

A ja myślę, że byłoby nas więcej. W skali 1:100 mamy 'Dar Młodzieży", "Amerigo Vespucci", "Kruzensztern"... Dlaczego miałoby zabraknąć "Daru Pomorza", tego wyjątkowego żaglowca na którym wychowało się wielu adeptów sztuki żeglarskiej?
Istnieje Towarzystwo Przyjaciół "Daru Pomorza", którego celem jest „zachowanie Daru Pomorza w pełnej krasie”, więc może warto, aby popularyzować "Dar Pomorza" także w świecie modelarskim.

--

Post zmieniony (28-08-16 18:19)

 
28-08-16 19:33  Odp: [R] DAR POMORZA skala 1:100
Borek 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Szkutniku, szkoda. Ja po cichu liczyłem na wydanie tego modelu zwłaszcza w takim opracowaniu jak go tu prezentujesz.
Piękny model wychodzi

 
28-08-16 20:36  Odp: [R] DAR POMORZA skala 1:100
miszczu79 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Szkutniku, prosimy...

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 7 z 12Strony:  <=  <-  5  6  7  8  9  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024