FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 12Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 
07-06-16 00:18  Odp: [R] Taki sobie ŻAGLÓWEK
Tomasz K. 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 6
Galerie - 55


 - 11

Jestem pod wrażeniem, piękny !

--
Pozdrawiam!
Po za klejeniem - malarstwo i rysunek http://sabbstone.deviantart.com/

 
07-06-16 10:17  Odp: [R] Taki sobie ŻAGLÓWEK
mardru   

Ja pierniczę dla samego kadłuba warto Go mieć. No oczywiście ŻAGLÓWKA czy jakoś tam . Wykonanie szkieletu / zaprojektowanie / klasa.

 
07-06-16 10:37  Odp: [R] Taki sobie ŻAGLÓWEK
indianscout   

Koledzy ja się nie martwię o to czy żaglówek będzie wydany,mam tylko nadzieję że tym razem nie dojdzie do wypadku jak tutaj: http://www.konradus.com/forum/read.php?f=1&i=210976&t=210976&filtr=&page=1

--

 
07-06-16 10:41  Odp: [R] Taki sobie ŻAGLÓWEK
Mirmic 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4
 

Cześć,
nie sposób obejrzeć i nie napisać dobrego słowa o tym co tu powstaję.

Pięknie, pięknie, ciekawe ile żeber, podłużnic i usztywnień brakuje do pełnego odzwierciedlenia oryginału?

pozdrawiam
Mirek

 
07-06-16 11:21  Odp: [R] Taki sobie ŻAGLÓWEK
Mariaszek 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 12
Galerie - 4
 

Imponujący sposób wykonania poszycia. Piękna kartonowa praca. Da się z papieru? Da się:).

Pozdrawiam

 
07-06-16 15:17  Odp: [R] Taki sobie ŻAGLÓWEK
w_kowalik   

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Fenomenalnie.
Przy takiej robocie wykonanie całego modelu zajmie 15 lat. Odpadam i podziwiam.

 
07-06-16 19:00  Odp: [R] Taki sobie ŻAGLÓWEK
mardru   

Indianscout no co ty zapeszysz . Przez lewe ramie a-tfu podreptać aby zły urok odczarować. I aby mi to było ostatni raz .

 
07-06-16 20:30  Odp: [R] Taki sobie ŻAGLÓWEK
indianscout   

Ale ja to zrobiłem zaraz po wstawieniu tego postu :)

 
07-06-16 22:36  Odp: [R] Taki sobie ŻAGLÓWEK
kari   

... robi wrażenie, ... naprawdę robi wrażenie, i nie żebym siał defetyzmy, ale SZKUTNIKU
wytłumacz; jak to jest po wykonaniu windy kotwicznej (na wysokim poziomie) oraz całej
reszty w dziobowej wnęce i "zatopieniu" w czeluści kartonowego kadłuba; bo po położeniu
pokładu trzeba tylko wierzyć, że ona (znaczy się ta winda i cała reszta) tam naprawdę jest ;-).
Rozumiem Twoją dbałość o szczegóły ale wybacz; coś czego oko i tak nie dojrzy wydaje
się (dla mnie) całkowicie zbędne.
..., a jeżeli to tylko sztuka dla sztuki? ... Ok ;-)
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 
08-06-16 13:32  Odp: [R] DAR POMORZA skala 1:100
SZKUTNIK 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Ahoj!

Mirmic: żeberków i innych wmocnień w porównaniu z oryginałem brakuje co najmniej ze 3/4.

kari: Nie jest to sztuka dla sztuki. Patrząc na model (na kucaka) będą widoczne braki pod pokładem dziobowym. Niestety nie da się tego ukryć, stąd pod pokładem umieszcono windę kotwiczną.

Poszycie kadłuba bez sztucznych łączeń udało się osiągnąć tylko dlatego, że w oryginale kadłub jest nitowany. Z kadłubem spawanym, by tak czysto nie wyszło.
Na chwilę obecną załoga Szkutnika nie ma patentu jak wykonać czysto kadłub stalowy spawany. Wszelkie propozycje mile widziane.

Jeszcze kilka fotek ukazujących z różnych ujęć kadłub Daru Pomorza i W A K A C J E !!!!!



--
Pozdrawiam SZKUTNIK
szkutnik-model@wp.pl
Tel. 728 103 661

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 12Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024