FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4 
25-04-16 18:16  Odp: [Galeria] PZL M-28B Bryza - Mały Modelarz 4-5-6/2007
TRH 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 25


 - 5

Niestety do Wrocławia nie dam rady się wybrać, mimo, że już od kilku lat planuję tam w końcu pojechać. Prawdę mówiąc ten model ma już za sobą tournee po wystawach. Jak by nie było minęło kilka lat od jego sklejenia :) Od jakiegoś czasu stał sobie spokojnie na półce, a do Mielca wyciągnąłem go po dłuższej przerwie tylko dlatego, że jest to "rodzinne" miasto M-28 ;)

--
Podkarpacka Inicjatywa Wielbicieli Kartonowych Obiektów
TRH Paper Models - facebook

Na warsztacie:
USS "Gambier Bay" (CVE-73)
MiG-29A

 
26-04-16 18:52  Odp: [Galeria] PZL M-28B Bryza - Mały Modelarz 4-5-6/2007
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Małe sprostowanie - model nie jest niesklejalny tylko po prostu kiepsko,niestarannie opracowany - często przy okazji takich modeli podnoszony jest argument - widzicie model niesklejalny, a jak ładnie sklejony. Bardzo dobrze tylko jak np. kamuflaż był rozjechany tak jest dalej, jak jakaś część niezbyt przypomina oryginał tak dalej go nie przypomina , jak coś jest nie w tym miejscu w jakim powinno być tak nadal jest tam gdzie nie powinno - oczywiście są ludzie, którym to kompletnie nie przeszkadza, ale są i tacy co uważają, że szkoda, że atrakcyjny ciekawy temat wydano na takim kiepskim poziomie, po prostu spalono fajny temat - jak widać minęło już 9 lat od ukazania się Bryzy i jakoś nikt nie opracował nowej wersji.
Jak widać i takim modelem porządnie sklejonym można zdobyć trofea, czego serdecznie gratuluję.

 
26-04-16 20:41  Odp: [Galeria] PZL M-28B Bryza - Mały Modelarz 4-5-6/2007
TRH 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 25


 - 5

Halogen trudno się z Tobą nie zgodzić. Bryza sklejalna jest co widać nie tylko w tej galerii. Sam kilka innych sklejonych Bryz widziałem. Jaki jest efekt końcowy oraz zgodność z oryginałem to też widać i szkoda po raz n-ty się nad tym rozwodzić :)
Argument, który przetoczyłeś "widzicie model niesklejalny, a jak ładnie sklejony" - nie lubię go i nigdy go nie używałem, a już na pewno nie w kontekście modeli sklejonych przeze mnie :)

A co do nowej Bryzy ... voila



Widziałem w Mielcu na żywo. Niestety muszę Cię zmartwić, pewnie nie tylko Ciebie. Jest to tylko nowa wersja starej Bryzy. Czy błędy zostały poprawione? Być może niektóre tak, ale wiele rzeczy zostało powielone z poprzedniej wersji ... i to było widać bo stała ona sobie zaraz obok mojej. Szacunek dla tego, który tę surówkę zbudował, że się podjął i podołał. Ja raczej nie podejdę do tego tematu po raz drugi, chyba, że pojawi się zupełnie nowe opracowanie

--

Post zmieniony (30-09-16 16:58)

 
26-04-16 22:16  Odp: [Galeria] PZL M-28B Bryza - Mały Modelarz 4-5-6/2007
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

To bardzo ciekawa informacja o tej nowej wersji Bryzy, no cóż autor ten sam, model wygląda jak wygląda, pewnie znajdzie wielu nabywców podobnie jak poprzednia wersja Bryzy, w końcu mamy wolny rynek : )))))

 
30-09-16 16:56  Odp: [Galeria] PZL M-28B Bryza - Mały Modelarz 4-5-6/2007
TRH 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 25


 - 5

Tymczasem w Przysietnicy ...



... w arcytrudnej kategorii :P



--
Podkarpacka Inicjatywa Wielbicieli Kartonowych Obiektów
TRH Paper Models - facebook

Na warsztacie:
USS "Gambier Bay" (CVE-73)
MiG-29A

 
30-09-16 18:02  Odp: [Galeria] PZL M-28B Bryza - Mały Modelarz 4-5-6/2007
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

GRATULACJE !!!

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
30-09-16 18:29  Odp: [Galeria] PZL M-28B Bryza - Mały Modelarz 4-5-6/2007
TRH 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 25


 - 5

Hehe w sumie niema czego, bo wystarczyło ją tam przywieźć ... no chyba że tego Halifaxa, którego dostałem jako nagrodę :P

--
Podkarpacka Inicjatywa Wielbicieli Kartonowych Obiektów
TRH Paper Models - facebook

Na warsztacie:
USS "Gambier Bay" (CVE-73)
MiG-29A

 
30-09-16 19:55  Odp: [Galeria] PZL M-28B Bryza - Mały Modelarz 4-5-6/2007
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. Ot zbieracz laurów :) Gratulacje.

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
01-10-16 13:59  Odp: [Galeria] PZL M-28B Bryza - Mały Modelarz 4-5-6/2007
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

Brawo!
Jesteś Prawdziwym Modelarzem!
Nie gawędziarzem ad nauseam...

--
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024