FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Poprzednie wiadomości  |  Następne wiadomości 
 Strona 1 z 1 
10-04-16 17:16  [G] Bofors 36 GPM
Krys 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 38
 

Witam brać modelarską w nowej mojej galerii.
Przedstawię Wam dzisiaj model szwedzkiego działa przeciwlotniczego produkowanego w Polsce i będącego głównym komponentem OPL we wrześniu 39. Model kleiło się bardzo dobrze, wszystko spasowane perfekcyjnie. Dodałem od siebie przewody elektryczne celowników, lemiesze oraz ich mocowanie w położeniu marszowym. Przerobiłem mocowanie lemieszy w położeniu bojowym. Jest to mój pierwszy model malowany dlatego pozostawiłem standardowe malowanie bez śladów eksploatacji oraz brudzingu. Za jakość zdjęć przepraszam były robione telefonem. Koniec ględzenia zapraszam do oglądania.




Model można było zobaczyć na konkursie w Rypinie.

--

Post zmieniony (21-12-19 22:05)

 Odpowiedz na tę wiadomość  |  Tematy/Start  |  Wyświetlaj płasko   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

 Tematy Autor Odsłon Data
 [G] Bofors 36 GPM  nowe
Krys 2316 10-04-16 17:16
 Odp: [G] Bofors 36 GPM  nowe
Borowy 271 10-04-16 17:34
 Odp: [G] Bofors 36 GPM  nowe
Ryszard 258 10-04-16 18:35
 Odp: [G] Bofors 36 GPM  nowe
Guciu 703 10-04-16 23:09

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024