FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
09-04-16 11:54  [G] Włoski czołg lekki L6/40 (SuperModel)
Jorzik 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 14
Galerie - 23


 - 2

Witam.
Ponieważ zakopałem się w wystawy tematyczne na najbliższe 2 lata, tak jak widać powstają różne dziwolągi zupełnie niezwiązane z tym co jest mi bliskie czyli IJN.
Niemniej, aby mnie już nie ganiono informuję, iż w wakacje ruszam z okrętowym projektem i to na serio.



Model który prezentuje w tej galerii to dość rzadki okaz, choć na forum jest paru Kolegów którzy go skleili.
Model prosty, dosyć mocno zwaloryzowany ( nie omieszkam wspomnieć, iż wzorem dla mnie jest model Stuga, na którym bazowałem).
Oczywiście mimo mocnej walorki, nie udało się pewnych elementów poprawić bo wycinanka na to nie pozwalała, inne może wyszły nie tak jak powinny, ale myślę że zestaw wykonanych dodatków nieco uatrakcyjni ten model.
No i niestety ten retusz ciężki do wykonania w tej kolorystyce nie za dobrze mi wyszedł. Model finalnie przybrudzony suchymi pastelami.







Pierwsze dwa zdjęcia jeszcze bez dodatkowego ekwipunku.









Miłego oglądania

--

Post zmieniony (15-12-16 17:33)

 
09-04-16 12:07  Odp: [G]Włoski czołg lekki L6/40
TRH 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 25


 - 5

Jestem pod wrażeniem. Efekt jak dla mnie rewelacyjny. Ja ogólnie to wydawnictwo wspominam nie najlepiej, może dlatego, że kleiłem ich modele na początku swojej przygody z modelarstwem kartonowym, a może zwyczajnie nie miałem szczęścia do wybranych przeze mnie projektów., ale twoja galeria powoduje, że chyba na nowo się "Super Modelem" zainteresuję.

Gratulacje.

--
Podkarpacka Inicjatywa Wielbicieli Kartonowych Obiektów
TRH Paper Models - facebook

Na warsztacie:
USS "Gambier Bay" (CVE-73)
MiG-29A

 
09-04-16 12:09  Odp: [G]Włoski czołg lekki L6/40
PABLOS 

Na Forum:
Galerie - 27
 

Witam
Miło się ogląda modele wykonane na tak wysokim poziomie .
Atrakcyjności dodaje dodatkowy ekwipunek . Moje gratulacje !

--
PABLOS

 
09-04-16 14:12  Odp: [G]Włoski czołg lekki L6/40
Jasiek 

Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 9
Galerie - 2
 

Fajny maluch! Czekamy na okręt :)

--
Pozdrawiam!

 
09-04-16 15:02  Odp: [G]Włoski czołg lekki L6/40
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. Gratulacje ! Bardzo ciekawy i świetnie wykonany model. No i dwa wiaderka ma. O lejku nie wspomnę :)

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
09-04-16 18:35  Odp: [G] Włoski czołg lekki L6/40
ABC 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

Gąski wycinankowe czy dodatkowe ?

 
09-04-16 18:39  Odp: [G] Włoski czołg lekki L6/40
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO

Ale mnie zaskoczyłeś Jurek:-)
Bardzo fajny model, a bambetle na pancerzu dodają smaczku całości. Aż żałuję, że sam na to kiedyś nie wpadłem:-)
Cieszę się, że moja relacja na coś się przydała. Lepiej go przybrudziłeś niż ja swojego:-) Trochę szkoda tych laserowych gąsek - są zupełnie z czapy jeśli chodzi o zgodność historyczną:-) Ale to drobiazg:-)
Gratuluję jeszcze raz:-)

P.S. Trochę mało tych zdjęć - przydałyby się jakieś zbliżenia na co ciekawsze elementy:-)

--
StuGu

Relacja w toku - Charron-Nakaszidze / StuG Ausf. F

Relacja/galeria - ChTZ-16 / FAI-M / T-50 / T-37A Modelik / Pz.Inż. 130 / Ha-Go / T-37A Orlik / L6/40 / 7TP Dwuwieżowy

 
09-04-16 18:58  Odp: [G] Włoski czołg lekki L6/40
Winek 



Na Forum:
Relacje z galerią - 8
Galerie - 16


 - 10

Bardzo ładnie sklejony model - gratulacje.
Dodatki budzą podziw podkreślają dobre wrażenie.
Ogólnie - piątka +.

--
Pozdrowienia dla wszystkich

Winek (WiesławK)

 
09-04-16 19:35  Odp: [G] Włoski czołg lekki L6/40
QN 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 23
Galerie - 8


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 3

Fajny karakan :-)

--
Pozdrawiam


------------------------------------------------------------------------

 
09-04-16 23:31  Odp: [G] Włoski czołg lekki L6/40
Piterpanzer 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 9

Fajne to włoskie badziewie. Przybrudzenie dodaje uroku . Ja wsród głosów pochlebnych pozwolę sobie na 2 uwagi. Po pierwsze to co można poprawić to kolor gasienic, ta czerń kojarzy sie raczej z egzemplarzami muzealnymi lub magazynowymi i kłoci się z użyciem pasteli.
Po drugie, te przeskalowane kanistry, to chyba jakiś desant King Konga, wywal to, bo zwykły makaron by tego nie podźwignął pustego, nie mówiąc już gdyby zawierało paliwo.

--
Pozdrawiam i zapraszam 1-25 SCALE ARMOR FORUM oraz akcesoria i modele pancerne
PITERPANZER

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024